Autor Wątek: Spider-Man 3  (Przeczytany 15025 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nakago

Spider-Man 3
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 12, 2007, 02:50:32 pm »
Cytat: "Esse"
Ja po prostu nie wytrzymałem i roześmiałem się jak w pewnym momencie "całkiem przypadkowo" pokazany jest Spider na tle flagi USA ^^

To koszmar był. Ja zamknęłam oczy i prawie osunęłam się pod fotel :evil:.

No, ale przynajmniej był to wreszcie film, na którym się nie popłakałam. Mimo śmierci lubianej osoby. Było to wszystko tak patetyczne, że wręcz żałosne. A chciałam właśnie iść na film, na którym nie będę ryczeć, bo ostatnio dwa razy pod rząd byłam na filmach, na których łzawo się roztkliwiałam nad śmiercią bohaterów :-(. Dobrze, że wybrałam "Spidermana 3" :-p.
"Bo przyjdzie Nakago i Ci odpisze" - Ainaelle

"[...] intelektualista jest to wysoce wykształcony facet, który nie radzi sobie z arytmetyką, jeśli nie zdejmie wpierw butów, i jest z tego upośledzenia dumny." - R.A. Heinlein, "Kot, który przenika ściany"

Offline Anonimowy Grzybiarz

Spider-Man 3
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 13, 2007, 05:54:31 pm »
Już nie Morlun?
Cytuj
Lizard i Carnage to kandydacji na super-łotrów w Spider-Manie 4. W trzecim filmie Doktor Curt Connors bada próbkę symbionta. Nic więcej o niej nie wiadomo do samego końca filmu. To celowy zabieg - fundament pod kolejnego sequela. Ten mały kawałek symbionta ma przemienić się w dojrzały organizm i wraz Cletusem Kasadym stworzyć najbardziej krwiożerczego wroga Spider-Mana, Carnage'a! Parker nie tylko będzie musiał zmierzyć się z czerwonym szaleńcem, ale także stanie oko w oko z Connorsem, który zamieni się w Lizarda. Studio zastanawia się też nad wprowadzeniem Black Cat do sagi filmowej o Spider-Manie.


Jupi! Black Cat!!  :D

Offline Dinki

Spider-Man 3
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 20, 2007, 11:17:31 pm »
Jeżeli będzie przynajmniej tak zrobiony jak tutaj:

http://www.samcci.comics.org/spider-man/asm006.jpg

to będzie można pośmiać się z mordy Jaszczura. Wygląda jak trędowaty obcy.

Spider-Man 3 to żenada, na każdym kroku.

Offline Anonimowy Grzybiarz

Spider-Man 3
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 21, 2007, 02:20:18 pm »
Ta okładka którą pokazałeś to numer, w którym po raz pierwszy pojawia się Lizard(scen, Stan Lee, rys. Steve Ditko), więc tak Jaszczur wyglądał, że tak powiem  - w oryginale. Dopiero później ewoluował. Miejmy nadzieję, że z Lizardza zrobią bydle, ala to ;) i nie dadzą mu cech ludzkich (zrobią go zwierzęciem) jak w tym komiksie

Offline Jimmy

Spider-Man 3
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 29, 2007, 03:29:51 pm »
Słabizna straszna, jeszcze słabsza od słabych części poprzednich :roll:
=> za długi
=> za dużo wątków, za mało rozwinięte (np: Venom)
=> nie wnosi nic do serii, tylko opiera się na wypracowanych schematach, a własciwie wszystko zostaje na etapie części drugiej (tzn. MJ wie że Pająk to Peter, wciąż się kochają i kłócą, Peter wciąż jest fujarą, ciocia May wciąż jest wyrocznią i dobrym duchem, Harry wciąż nienawidzi Petera, Peter wciąż ma problemy z samym sobą i odpowiedzialnością Spidera itp. itd.)
=> wątek i przyczyny kłótni, a także zachowanie bohaterów wobec siebie, czyni wątek miłosny między Peterem a MJ jednym z najdurniejszych w historii kina,
=> Pająk tańczący jest żenua
=> Maguire jest tak genialnym aktorem że nie musi nawet stosować mimiki (i zawsze ma taką samą) zmiany nastroju gra... fryzurą :roll:
=> wątek lokaja Osbournów jest chamską zrzyną z wiadomo czego i jednym z idiotyczniejszych deus ex machina jakie ostatnio widziałem (tak samo idiotyczna jest przemiana Harry'ego i wspólna walka w rytm pompatycznej muzyki, a jego śmierć jest żenua
=> ach nie, jest jeszcze jedno równie idiotyczne wyjmowanie królika z kapelusza w tym filmie - tak naprawdę to Flint Marko zabił wujka Bena :lol:
=> wątek Venoma pojawia się w połowie filmu, a właściwy Venom (Brock) na 20 minut przed końcem :roll:
=> pojawia się scena na tle flagi :żygi:
=> końcowe wybaczanie każdy każdemu (a zwłaszcza Peter Sandmanowi = :żygi:)
=> przenudny i przegłupi finał
=> fabuła nudna jak flaki z olejem i przewidywalna
=> moralizatorstwo :żygi:
=> cienkie efekty specjalne (w porównaniu do budżetu)

Jedyne co mi się podobało to dwie sceny (dwa obrazki tylko, nie ich kontekst albo co z nich wynikło bo to było żenua :badgrin:): dźwig na dachu i Spider na wieży kościoła.
Tyle.

Offline darksphere

Spider-Man 3
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 01, 2007, 07:08:34 pm »
Spiderman 3

pełen nadziei i wzniosłych myśli poszedłem do kina
gdy już seans minął żałowałem wydanych pieniedzy
wodotryski f/x wcale nie zwaliły mnie z nóg, a pokazywanie "ludzkiej strony" Spidermana przyprawiło mnie o odruchy ... sami wiecie jakie - nudy, nudy , nudy przez wiekszość seansu
- nie polecam , ale film trzeba zobaczyć żeby wyrobić sobie zdanie - moze nie w kinie, pięć czy siedem zyka spokojnie mógłbym dać za zobaczenie nie zaś ponad 20 :)

Offline Jimmy

Spider-Man 3
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 27, 2007, 07:53:30 am »

J.K. Gordon III

  • Gość
Spider-Man 3
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 27, 2007, 09:54:23 am »
To ja się boję kostiumów do czwóreczki, bo przy takich klientach jak Electro, Mysterio czy Kraven - Goblin (przynajmniej w komiksie) był mistrzem stonowanej elegancji i wyszukanego smaku.
Power Rangers będzie, jak nic!

pozdr.

Offline Clayman_

Spider-Man 3
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 27, 2007, 10:20:51 am »
Cytuj
Eh, a ja myślałem że Sandman jest dobry a Octopus zginął...

ech
chyba czytasz za malo komiksow
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Anonimowy Grzybiarz

Spider-Man 3
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 27, 2007, 01:04:02 pm »
Cytat: "Jimmy"
Cytat: "Anonimowy Grzybiarz"
Już nie Morlun?
Cytuj
Lizard i Carnage to kandydacji na super-łotrów w Spider-Manie 4.


Jeśli dojdzie do powstania czwartej cześci przygód Człowieka-Pająka, to najprawdopodobniej na ekranie będzie on musiał zmierzyć się aż z szóstką przeciwników, znanych jako Sinister Six. W skład, powołanej przez Doktora Octopusa, grupy wchodzą Mysterio, Electro, Vulture, Kraven oraz Sandman.

Eh, a ja myślałem że Sandman jest dobry a Octopus zginął...


Mam takie male pytanie. Ile ten film bedzie trwał? 7 godzin? Godzina dla każdego łotra(by pokazać jego orygin, motywacje itp.) plus wątek miłosny, bo przecież nie mogą się cały czas bić.... Nie... to jakaś słaba plotka jest :shock:

Offline Lieut. Col. Bill Killgore

Spider-Man 3
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 08, 2007, 09:00:29 pm »
"spiderman 3" gowno do zaorania.
ćpać i ruchać

 

anything