trawa

Autor Wątek: youkou fanzin - Manga Anime Japonia  (Przeczytany 2641 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Garet

youkou fanzin - Manga Anime Japonia
« dnia: Sierpień 31, 2007, 11:18:03 am »
Z radością informuję, iż jedenasty numer fanzinu "youkou" został wydany. Dostępny jest pod adresem www.youkou.pl

Zawartość zinu: Mundurki szkolne, czyli fenomen serafuku, Fetysze w japońskiej popkulturze, Letnie święta w Japonii, Fenomen kotów w świecie m&a, Dalsza część artykułu o yuri, Kontynuacja wprowadzania w świat Essentii, Kolejna potyczka w świecie "Gundama", Recenzja książki o kinematografii japońskiej, Analityczne spojrzenie na mangę "Eden", Recenzja mangi "Beck", Opowiadanie w klimatach yuri, Parę słów o kyudo oraz kendo, Relacja z Warszawskich Spotkań Komiksowych, Ciekawostki o Final Fantasy VI, Wprowadzenie w grę "The white chamber".

Kolejny raz zmieniła się nieco jego zawartość oraz forma, mam jednak nadzieję, że zaprezentowane tematy przypadną Wam do gustu.

Zapraszam do lektury i odwiedzania strony.
Garet
youkou fanzin - Manga Anime Japonia
www.youkou.pl

Offline Shirosama

youkou fanzin - Manga Anime Japonia
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 31, 2007, 06:05:26 pm »
Na anfo też to ogłaszałeś. Ale ogólnie całkiem ciekawe to było.

Offline Garet

Dwunasty numer fanzinu "youkou"
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 13, 2007, 01:55:19 pm »
W internecie dostępny jest już dwunasty numer fanzinu "youkou".
Jak najbardziej zachęcam do pobrania numeru i rozkoszowania się w miłej lekturze:) Mam nadzieję, że się Wam spodoba.

Można go ściągnąć bezpośrednio stąd: http://www.youkou.pl/download/youkou_12.pdf

Skład dwunastego numeru:
Artykuły: Dziewczęce majteczki; Era Meiji; 4chan.org; Eternal Sonata; Ostrza Nakamury; Onigiri - ryżowa kulka pełna niespodzianek; Sztuka szybkiego czytania; Sentencje Konfuncjusza
Działy: Anime na Szybko; Gandam fajt!; Essentia
Recenzje: Gin-iro no Kami no Agito; Little Monica; Kai Doh Maru; Trensformers; Zen na wojnie
Opowiadanie: "Moja przyjaciółka Sakura"
Oprócz tego spis nadchodzących konwnentów oraz garść newsów i informacji o czasopismach mangowych.

Zapraszam do odwiedzenia strony:)
www.youkou.pl
Garet
youkou fanzin - Manga Anime Japonia
www.youkou.pl

Offline Garet

Trzynasty numer fanzinu youkou
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 27, 2007, 10:09:26 am »
Mimo ogromnej ciszy informacyjnej na stronie (gomene) udało nam się wydać jeszcze jeden numer youkou w tym roku. Może nie jest najobszerniejszy, ale jego zawartość mam nadzieję Wam się spodoba. Zapraszam do lektury i życzę wszystkim wesołych świąt oraz szczęśliwego nowego roku!

Plik można ściągnąć bezpośrednio ze strony fanzinu: http://www.youkou.pl/download/youkou_13.pdf

Spis treści:
-Artykuły: Ball Jointed Dolls; Geisha; Moja przygoda z haiku i tanka; Dania noworoczne w Japonii
-Recenzje: Galaxy Angel; Soukou no Strain; Mahoromatic; Otsuka Ai; Bezsenność w Tokio; Ostateczne wyjście.
-Działy: Essentia
Oprócz tego spis nadchodzących konwentów oraz garść newsów i informacji o czasopismach mangowych.

Zapraszam do odwiedzenia strony: www.youkou.pl
youkou fanzin - Manga Anime Japonia
www.youkou.pl

Offline Garet

Czternasty (14) numer fanzinu "youkou"
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 06, 2008, 08:58:28 am »
Jest, jest, JEST!!! Zinek został wydany. Zapraszam do czytania:) Natomiast aż głupio jest mi pozytywnie pisać, gdyż ostatnie info o naszej działalności sięga miesiące temu :( nie mówiąc już o spóźnieniu z wydaniem zina za co ogromnie przepraszam...

W każdym razie plik można ściągnąć bezpośrednio ze strony fanzinu:
http://www.youkou.pl/download/youkou_14.pdf

Czternasty numer składa się na 28 stron mangowej treści, a w szczególności:

Artykuły: Seks i przepływający świat; Stereotypy o Japończykach - prawdy i mity; Emotikony dalekiego wschodu; Jak tworzyć mangę; Essentia RPG - Nacje; Japonia - część I
Dział: Anime na Szybko
Recenzje: HEY! WHICH WAY NOW?!; Baccano!; Spice and Wolf.
Dodatkowo: Prosta recepta na zupę Miso; "Kompletny kurs języka japońskiego" - pierwsze wrażenia z książki; Opowiadanie.
Oprócz tego spis nadchodzących konwentów oraz garść newsów i informacji o czasopismach mangowych oraz szereg ciekawych rysunków.

Zapraszam do odwiedzenia strony: www.youkou.pl
youkou fanzin - Manga Anime Japonia
www.youkou.pl

Offline Hamtaro666

Odp: youkou fanzin - Manga Anime Japonia
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 07, 2008, 12:53:19 pm »
Zajebiste!!! Przypomina klimatem dawne "Magia i Miecz". Graty - dobra robota :)

 

anything