Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > Mordheim

Baza danych o nas.

(1/11) > >>

darkshadow:
Witam wszystkich graczy...

ten temat w moich zamyslach mial by stworzyc pewnego rodzaju liste graczy... juz tlumacze o co chodzi... :

kazda osoba grająca w mordheim napisala by post w tym temacie, rowniez kluby moga zamiescic swoje "dane", a w tym poscie znajdowalo by sie:
1. ksywka / nazwa klubu
2. miejscowosc w ktorej aktualnie przebywa, w nawiasie inne miejscowosci w ktorych czesto bywa, jak np student uczacy sie w kielcach a mieszkajacy w krakowie i bedacy w domu co tydzien-dwa... / miejscowosc w ktorej klub funkcjonuje
3. jakis kontakt z graczem, tzn. gg (lub podobne), mail czy co tam dana osoba poda... / kontakt
4. cos od siebie, np "mozna zadawac pytania odnosnie zasad..." lub inne... co wam przyjdzie na mysl...

(ten temat za pewne nie bedzie bardzo przydatny dla graczy siedzacych w mordheimie od dlugiego czasu i majacych juz nawiazane wszelkie mozliwe kontakty, ale poczatkujacym graczom bardzo pomoze... zwlaszcza ze to hobby jest o wiele mniej popularne od wfb...)

(apeluje o to aby jedna osoba pisala tylko jeden post i ewentualnie go zmieniala)

Ja dodam od siebie że jakiekolwiek inne posty będę bezlitośnie kasował - nahar
[/size]
(prosil bym admina o przyklejenie tego tematu jesli uzna za stosowne... jesli nie to o jego skasowanie)

darkshadow:
1. Darkshadow

2. radzyń podlaski, woj. lubelskie... / od pazdziernika wawa/ursynow

3. gg: 1223054 / kamil15wfb@interia.pl

4. dopiero zaczynam grac w mordheim... :D

gumol:
HAHAHA jestem pierwszy.

1. Gumol

2. Kraków

3. gg.: 3648738

4. -

pozdro

Skavenblight:
1. Skavenblight
2. Warszawa
3. Nie mam gazu-gazu
4. Nie bić, bom baba.

Mistrz wałków :):
1.Miszczu

2.Kraków (turniejowo cała polska :))

3. kasaj(at)interia.pl, priv [at=małpa]

4.Weteran szef klubu WKW (Wolnej Kompani Warchołów)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej