trawa

Autor Wątek: Mapa Klubow - dyskusja  (Przeczytany 11086 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ushabti

Mapa Klubow - dyskusja
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 21, 2007, 07:00:25 pm »
Cytuj
Ja tam zapraszam wszystkich, nawet Poznaniaków.

Dzięki :) Niestety nie wiem gdzie mieszkasz ;)
Cytuj
Tak to jest, jak się siedzi w jednym miejscu i się nie wie, co się dzieje poza własną skinkową chatką... niniejszym informuję, że u nas także są.

Domyślam się... ale nie na mapie ;)
Cytuj
To dobry pomysł.

Więc sklepy się i tak doda, zwłaszcza, że w większości przypadków to też są miejsca, w których można pograć. Znacznik zostawi się ten sam, po prostu w opisie będzie się dodawało informację na temat możliwości zakupu figurek i innych pierdół. Zachowam sobie jednak mozliwość cenzurowania zbyt nachalnych znaczników firm, których nie lubię :P
Cytuj
Jego też go nie lubię za przeniesienie do nas stolicy...
Teraz nam się zjeżdża pełno hołoty z całej Polski (Wielkopolski też) i bynajmniej nie chodzi mi tylko o sejm.

Ja mam rączki czyste :D Nic nie dotykałem, nie miałem kiedy... Widziałem tylko Zygmunta, któremu gołębie wyraziły swój szacunek do tej samej decyzji ;) No i syrenkę, ale jej gołębie też nie lubiły mimo tego, że deprawuje nieletnich ;)
Cytuj
Ja się na mapkę mogę teoretycznie wpisać, tylko po co ? W domu nie mam warunków do grania, a stół i makiety stoją u kupla w garażu.

Bo istnieje teoretyczna możliwość, że jakiś nowy gracz, który za pieniądze taty założy wielką, 40 hektarową halę do gry zajrzy kiedyś na ta mapkę by poinformować o swoim "klubiku" walnie na niej swój znacznik, zobaczy, że mieszkasz niedaleko i wyśle Ci PW z zaproszeniem po sąsiedzku...
Mnie by to przekonało ;)
Cytuj
Co do zorganizowania kampanii/turnieju w Wawie jestem jak najbardziej za. Szczególnie, że na żadnym jeszcze nie byłem, bo póki co gramy w 4 - 5 osobowym (to przy dobrych wiatrach) kołchozie. Tak więc "warszawskie środowisko Mordheim" znam tylko z nazwy

A myslisz, że u nas to jak to wygląda? ;) Tak wskakujesz na głupawą mapkę, robisz powiększenie na krater... tfu!!! Aglomerację Warszawską, po czym rozsyłasz PWki zachęcające do zebrania się w takim i takim miejscu w celu pogrania. Ewentualnie czaisz pozycję innego "kołchozu" (podoba mi się ta nazwa! no po prostu wymiata! Skavenblight, jesteś wielka! masz własny wkład w rozwój polskiego fandomu Mordheim ;) ) i dogadujesz się w konkretny weekend na walki kołchoźnicze... w następnym tygodniu znajdujesz następny... itp. itd. etc. WFB. WH40k. BBC, CNN i takie tam...
Cytuj
Nasze warszawskie środowisko z WM wydawało się sympatyczne, tylko jakoś brak było czasu żeby po turnieju jeszcze na piwko jakieś iść - a szkoda!

Fajna ta Wasza Warszawa ;)
url=http://www.najmita.net]Serwis społeczności Mordheim[/url]

Offline Skavenblight

Mapa Klubow - dyskusja
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 21, 2007, 07:21:32 pm »
Cytat: "Ushabti"
Dzięki :) Niestety nie wiem gdzie mieszkasz ;)

W informacji PKP powiedzą Ci więcej. Generalnie wystarczy znaleźć pociąg do Warszawy, jechać aż zobaczysz stację "Warszawa Płudy", jeśli się nie zatrzyma, to pociągnąć hamulec bezpieczeństwa, wybiec i się ukryć [polecam okoliczne krzaczki, cover idealny], a kiedy przestaną się wkurzać i pojadą dalej, przechodzisz na drugą stronę ulicy i tam już dwa kroki do mnie :)
Nie obawiaj się smogu ani nawet spalin; moja dzielnica jest najbardziej zielona i czysta w Warszawie, spalarni jeszcze nie wybudowali, mam nadzieję, że nie zrobią tego, póki tam mieszkam :)

Cytat: "Ushabti"
Bo istnieje teoretyczna możliwość, że jakiś nowy gracz, który za pieniądze taty założy wielką, 40 hektarową halę do gry zajrzy kiedyś na ta mapkę by poinformować o swoim "klubiku" walnie na niej swój znacznik, zobaczy, że mieszkasz niedaleko i wyśle Ci PW z zaproszeniem po sąsiedzku...

Bu, to moja altanka przy tej hali może się schować :(
Ma jednak przewagę - nie jest tylko teoretyczna :D

Cytat: "Ushabti"
Ewentualnie czaisz pozycję innego "kołchozu" (podoba mi się ta nazwa! no po prostu wymiata! Skavenblight, jesteś wielka! masz własny wkład w rozwój polskiego fandomu Mordheim

Zawsze podejrzewałam, że drzemie we mnie wielkość.
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Azaghal

Mapa Klubow - dyskusja
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 21, 2007, 07:39:34 pm »
Co do turnieju w Warszawie też wyrażam chęc, a co tam, nawet się poświęce i  przywioze swoje tereny  ;)

Co do hołoty, to przesadziłem. Wiadomo, że nie każdy kto przyjeżdża do Warszawy jest hołotą. Chciałem tylko wyrazić swoją niechęć do ogromnej ilości pseudowarszawiaków. ;)
ife without faith is like a gun with no ammo.

Offline Ushabti

Mapa Klubow - dyskusja
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 21, 2007, 08:24:22 pm »
Cytuj
W informacji PKP powiedzą Ci więcej.

Jednak wolę mapki ;) Ten cover krzaczków to jednak na zasadach battlowych tylko light cover anie hard cover gdyby do mnie strzelali, a przy Hidden łatwo mnie wykryć ;)
Cytuj
Zawsze podejrzewałam, że drzemie we mnie wielkość.

Spoko... może nawet kiedyś się obudzi ;)
Cytuj
Wiadomo, że nie każdy kto przyjeżdża do Warszawy jest hołotą. Chciałem tylko wyrazić swoją niechęć do ogromnej ilości pseudowarszawiaków.

Brzmi jak "nie mów, że jesteś z Nowego Jorku jesli wa familia mieszka tu krócej niż od trzech pokoleń" ;)

Przepraszam, czy robimy offtop? ;)
url=http://www.najmita.net]Serwis społeczności Mordheim[/url]

Offline Skavenblight

Mapa Klubow - dyskusja
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 21, 2007, 08:32:20 pm »
Cytat: "Ushabti"
Jednak wolę mapki ;) Ten cover krzaczków to jednak na zasadach battlowych tylko light cover anie hard cover gdyby do mnie strzelali, a przy Hidden łatwo mnie wykryć ;)

Strzelać nie będą, zwykle są unarmed.
Krytyków nie zadają, save masz na 4+.

Cytat: "Ushabti"
Spoko... może nawet kiedyś się obudzi ;)

To prawdopodobne. Cthulhu też kiedyś się obudzi.

Cytat: "Ushabti"
Przepraszam, czy robimy offtop?

Kto? My?! Chyba żartujesz!
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Azaghal

Mapa Klubow - dyskusja
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 21, 2007, 08:34:49 pm »
Cytat: "Ushabti"

Brzmi jak "nie mów, że jesteś z Nowego Jorku jesli wa familia mieszka tu krócej niż od trzech pokoleń" ;)


Nie no aż tak to nie  :p


Cytat: "Ushabti"

Przepraszam, czy robimy offtop? ;)


jak najbardziej, dlatego proponuje zakończyć tę geopolityczną dyskusje. ;)
ife without faith is like a gun with no ammo.

Offline mecenasik

Mapa Klubow - dyskusja
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 22, 2007, 08:43:54 am »
no to i ja sie dorzuce do dysputy (ale nie do watku wawa vs. reszta swiata)..ja bym, jak na razie, optowal za swietnym pomyslem Skevenblight - moze w ramach integracji srodowiska bysmy sie na jakies soczki umowili?;)okazja jest przednia bo i duzy turniej sie zbliza (WI) i wiosna (podobno) nadchodzi.najpierw sobie pogadamy a za turnieje to sie wezmiemy jak juz sie ludzie zintegruja,dogadaja i powstanie cos takiego jak "srodowisko".to chyba lepsze rozwiazanie niz zaczynanie kariery od skokow na mamuciej skocznji (bo mi sie jakos Adasko skojarzyl :) )

Offline Goblin Leader

Mapa Klubow - dyskusja
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 06, 2007, 07:16:06 pm »
No więc społeczność Mordheim wzbogaciła się o kolejnego członka (bez podtekstów proszę) 8)
Dzielne zielone chłopaki z miasta Neustadt (Wejherowo) już niedługo rozpoczną eksplorację Miasta Potępionych.
rk jest wściekły,ork jest zły,ork ma bardzo ostre kły...

Offline G O N Z O

Mapa Klubow - dyskusja
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 25, 2007, 06:41:30 pm »
Znalazłem stronkę bitewniakową a na niej mapę klubów i sklepów bitewniakowych (w tym Mordheim).
pies Ci morde lizał...

MORDHEIM PL -> http://paradoks.net.pl/read/1698

Offline Motorek

Mapa Klubow - dyskusja
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 25, 2007, 09:56:05 pm »
Szczerze mówiąc mizerna jest ta mapka biorąc pod uwagę, że umieszczona niej jakieś 10% klubów i sklepów z Polski.

Offline G O N Z O

Mapa Klubow - dyskusja
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 26, 2007, 12:57:39 pm »
Ano mizerna... Chciałem nawet wysłać linki do for i stron klubów, które znam (a których nie mają) ale tam nawet nie ma żadnego kontaktu z adminem. Ciekawe, czy wiedzą o tym forum? Albo o BP?
pies Ci morde lizał...

MORDHEIM PL -> http://paradoks.net.pl/read/1698

Offline Motorek

Mapa Klubow - dyskusja
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 26, 2007, 01:08:05 pm »
Wiedzą, Ushabti prowadzi serwis Królowa Mórz.

Offline Skavenblight

Mapa Klubow - dyskusja
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 26, 2007, 02:28:39 pm »
Przecież Ushabti ogłaszał to tutaj na forum. Na BP zresztą też.

Dębowa Tarcza jest 8)
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Mad Hamster

Mapa Klubow - dyskusja
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 26, 2007, 09:06:44 pm »
Ale Morii brak :shock:  :? Ja nie wiem jak to jest;|
ęęęędzia ! On mnie zwalowal ! Łord sejwa mu !!!

Offline Mistrz wałków :)

Mapa Klubow - dyskusja
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 26, 2007, 11:08:00 pm »
To miał być temat z wyłacznie namiarami graczy a nie pogaduszki to warzyskie!!

Przez ten Offtop szukanie kolegów do gry staje sie trudne a temat jest nieczytelny

Prosze moderatorów o usuniecie tego postu (po zapoznaniu sie z nim) i wszystkich mało zwiazanych z teamtem.
Kamil. (miszczu)

 

anything