trawa

Autor Wątek: Mapa Klubow - dyskusja  (Przeczytany 11092 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ushabti

Mapa Klubow - dyskusja
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 10, 2007, 05:19:46 pm »
Cytuj
Szczerze mówiąc mizerna jest ta mapka biorąc pod uwagę, że umieszczona niej jakieś 10% klubów i sklepów z Polski.

No tak... jest, bo odzew był mały... tacy ludzie z Lublina czy Krakowa na przykład nie zechcieli umieścić swoich linków, choć info na ten temat (jak to zrobić krok-po-kroku) było podane zarówno na NG jak i na BP. W przypadku takich miast nikt nie musiał się nawet rejestrować, bo Miszczu czy Motor mają tam swoje konta, a znaczniki może umieszczać każdy zarejestrowany użytkownik. Poza mapą klubów i sklepów są tam jeszcze mapy samych graczy, ale to już tylko dla zarejestrowanych. Ludzie z Warszawy sobie poradzili i zaznaczyli wszystko co byli w stanie, reszta nie chciała/nie mogła/nie umiała/wpadła w panikę i mapa jest jaka jest. Nikt nie będzie na siłę umieszczał żadnych miejsc. Z Poznania na masę klubów i sklepów na mapę trafił jeden, bo tylko jeden zechciał o sobie dać na niej znać. Nie będę zaznaczał sam z siebie na mapie sklepów i linków do kolesi, którzy na tym interesie zarabiają a nie chce im się nawet zareagować na taką propozycję. Jakbym u nich grał to bym to zrobił, bez tego mnie to lotto... Motor stwierdził kiedyś wprost, że nie pamięta hasła do swojego konta i nic nie zaznaczy, a teraz łatwo stwierdza, że projekt jest do rzyci... Że go sparafrazuję z Border Princes:
Cytuj
Mnie tylko ciekawi czy kolega <Motor> równie ładnie <by to zrobił> co udziela uwag i rad w tej kwestii.


Cytuj
Ano mizerna... Chciałem nawet wysłać linki do for i stron klubów, które znam (a których nie mają) ale tam nawet nie ma żadnego kontaktu z adminem. Ciekawe, czy wiedzą o tym forum? Albo o BP?

Nikomu nic nie trzeba wysyłać... każdy zarejestrowany użytkownik może to samemu poumieszczać, nie musi do tego więc szukać żadnych namiarów, pisać tego raz, a potem zmuszać adminów do przyklejania i umieszczania we właściwych miejscach. Admini tam są potrzebni tylko do akceptowania rzeczy wymagających akceptacji i pilnowania porządku. Za wszystko inne może się zabrać każdy, kto tylko się zarejestruje... (sorki, ale byle leszczom z sąsiedniego osiedla, co usłyszą o stronce z rozmowy na ulicy nie chcemy udostępniać możliwości umieszczania sobie na mapce znanych im burdeli, żeby łatwiej im było trafić, a spamerzy to nie ukrywajmy jest kłopot, przed którym wolimy się bronić).

Cytuj
Ale Morii brak Shock Confused Ja nie wiem jak to jest;|

A ja wiem :P Nikt z Morii po prostu tego nie zrobił... jak chcecie mogę postawić znaczek w losowym miejscu Lublina, ale po co, skoro nikomu się to nie przyda, bo i tak dzięki niemu do Was nie trafi, a jeszcze niepotrzebnie pobłądzi. Ci którzy chcieli się tam umieścili. Nie wiem czy z tego korzystają na swoich stronach czy przy linkach, mnie się całkiem przyjemnie korzysta z linków w opisach klubów :P

Wiem, że Miszczu może się pieklić, ale może to wyjaśni kwestie poszukiwania klubów i graczy na mapie :P Miała być robiona przez graczy dla graczy, ale Ci wolą na nią marudzić... Ich wola ;)
url=http://www.najmita.net]Serwis społeczności Mordheim[/url]

Offline Motorek

Mapa Klubow - dyskusja
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 10, 2007, 06:29:26 pm »
Cytat: "Ushabti"
Motor stwierdził kiedyś wprost, że nie pamięta hasła do swojego konta i nic nie zaznaczy, a teraz łatwo stwierdza, że projekt jest do rzyci... Że go sparafrazuję z Border Princes:
Cytuj
Mnie tylko ciekawi czy kolega <Motor> równie ładnie <by to zrobił> co udziela uwag i rad w tej kwestii.
Bo to prawda zapomniałem hasło i login (Kretek albo Motor bez znaczenia). Co do Twojego pytania odpowiedź brzmi nie, nie chce mi się, nie mam czasu nie mam takiego skilla, wali mnie to po cycoszkach. Wybierz prawidłową odpowiedź Kotku ;)


Cytat: "Ushabti"
Cytuj
Ale Morii brak Shock Confused Ja nie wiem jak to jest;|

A ja wiem :P Nikt z Morii po prostu tego nie zrobił... jak chcecie mogę postawić znaczek w losowym miejscu Lublina, ale po co, skoro nikomu się to nie przyda, bo i tak dzięki niemu do Was nie trafi, a jeszcze niepotrzebnie pobłądzi. Ci którzy chcieli się tam umieścili. Nie wiem czy z tego korzystają na swoich stronach czy przy linkach, mnie się całkiem przyjemnie korzysta z linków w opisach klubów :P
Z tym brakiem Morii to był joke, raczej wątpliwą sprawą jest, żebyś do nas trafił nawet gdybym Ci zaznaczył 10 miejsc na mapie Lublina, bo nie mamy swojej miejscówki klubowej na dzień dzisiejszy.

Generalnie to nie wiem dlaczego się sadzisz. Pojawiasz się po jakichś 3 miesiącach niebytu na forach BP i NG, z tego co pamiętam to zniknąłeś po małej wojence z graczami z Wawy, IMO na tamtym froncie poległeś z kretesem, podwinąłeś ogon i zniknąłeś, teraz odrodziłeś się jak feniks z popiołów, żeby znowu siać zamęt na forum?

Offline Ushabti

Mapa Klubow - dyskusja
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 11, 2007, 09:38:48 am »
Cytuj
Bo to prawda zapomniałem hasło i login (Kretek albo Motor bez znaczenia). Co do Twojego pytania odpowiedź brzmi nie, nie chce mi się, nie mam czasu nie mam takiego skilla, wali mnie to po cycoszkach. Wybierz prawidłową odpowiedź Kotku Wink

Nie mam czasu, Slaanesh powraca, Myszko ;)
Ale chyba mam prawo jeszcze ustosunkować się do Waszych wypowiedzi... :?
Prawda? :oops:
Nie?   :shock:
Szkoda...  :(

Znam ten ból i o tym też już była mowa. Naszego klubu też tam nie ma, bo nie mamy stałej miejscówki, ale z tego powodu nikt niczyjej pracy nie określa sałatkowymi przymiotnikami...

Cytuj
Generalnie to nie wiem dlaczego się sadzisz.

Bo lubię/ mam za dużo czasu/ ktoś bezpodstawnie krytykuje pracę moich znajomych/ przyjemnie łechce mnie to po cycuszkach... Wybierz właściwą odpowiedź Myszko ;)

Cytuj
Pojawiasz się po jakichś 3 miesiącach niebytu na forach BP i NG

Bo w wakacje odpoczywam biegając z szabelką, rdzewiejąc w blachach lub śpiąc przy bombardach. Niestety mało które z nich mają bezpośrednie połączenie z siecią... Gdy miałem taką szansę byłem na BP... Dłuższa nieobecność na forum nie odbiera mi przecież prawa wypowiedzi... :?
Prawda? :oops:
Nie?   :shock:
Szkoda...  :(

Cytuj
z tego co pamiętam to zniknąłeś po małej wojence z graczami z Wawy, IMO na tamtym froncie poległeś z kretesem, podwinąłeś ogon i zniknąłeś, teraz odrodziłeś się jak feniks z popiołów, żeby znowu siać zamęt na forum?

Wojny prowadzę na stole albo w wyznaczonych ku temu miejscach z pełnym ekwipunkiem bojowym. Fora traktuje jako miejsce wymiany opinii, które mogą się z sobą nie zgadzać... Z Warszawiakami miałem dość dużą różnicę zdań wynikającą z pewnych cech mojego charakteru i faktycznie wolałem "podwinąć ogon" niż kontynuować robienie z forum poligonu. Teraz gdy wnioskując z sytuacji na BP odniosłem wrażenie, że sprawa ucichła i możemy znów spokojnie zająć się zwykłą dyskusją ty musiałeś znów wypruć jej flaki i wyciągnąć na wierzch. Serdecznie dziękuję, okazałeś się nieoceniony w utrzymywaniu mojej pamięci w dobrym stanie...

Niestety nie posiadam jeszcze 20-ściennej kostki z wzorami politycznie poprawnych odpowiedzi forumowych pasujących do każdej okazji, ale jak tylko ją skombinuję będę z niej korzystał, aż wszyscy mnie pokochają. Póki co mogę chyba jeszcze pisać co myślę? :?
Prawda? :oops:
Nie?   :shock:
Szkoda...  :(

Wracając do mapki: na szczęście paru osobom okazała się przydatna i z chęcią udzielam informacji z jej użyciem. I póki co każde "dzięki" które za jej sprawą usłyszałem jest dla mnie i jej twórców o wiele ważniejsze niż "ale to mizerne" kogoś, kto tylko na to zerknął (o ile zerknął), i to niezależnie od tego jakie zasługi dla Mordheim w kraju posiada... Dodatkowo wbrew pozorom, powoli bo powoli ale mapka się rozrasta, co mnie cholernie cieszy. Wprawdzie zasada "gracze dla graczy" wciąż znaczy "nikt dla nikogo", ale czasem ktoś się jednak budzi czasem z letargu.
url=http://www.najmita.net]Serwis społeczności Mordheim[/url]

Offline Skavenblight

Mapa Klubow - dyskusja
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 11, 2007, 10:57:12 am »
Skończcie panowie napinkę i kotko-myszkowe czułości.
Wiem, nie jest to moje moderatorskie podwórko, ale i tak proszę ;)

Prawda jest taka, że Ushabti zrobił co mógł, bo rozkleił na forach tematy o tej mapie klubów. Niestety nic nie dzieje się od razu, jeśli chodzi o bardziej niszowe systemy ;) więc straszliwa nagonka na tych, którzy teraz dopiero się zorientowali, jest też nie na miejscu. Powoli, kolego Ushabti, powoli, na pewno klubów będzie tam przybywać, nie ma się co denerwować i sugerować ludziom, że są mało inteligentni, skoro czegoś nie umieją zrobić.

Swoją drogą przydałoby się sklepy warszawskie dodać, bo na razie nie ma tam chyba wszystkich!
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline Motorek

Mapa Klubow - dyskusja
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 11, 2007, 06:48:30 pm »
Sorry cicho siedzę. Podwijam ogon. Kolega Ushabti jak zawsze ma rację, kolejny raz zrobiłem z siebie idiotę. Przepraszam.
Pozdro Skavenbliht i Bolsio ;)

Offline Skavenblight

Mapa Klubow - dyskusja
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 11, 2007, 06:54:51 pm »
Motorku kochany, proszę Cię :( :( :(

A tam. Nie robisz idioty ale po co kusić los i moderatora [od losu można uciec, od nahara nie!] ;)
Cytat: Kapitan Hak
No właśnie, apeluję do posiadacza toksycznych skarpet papy Noigula o bezzwłoczne wypranie ich w święconej wodzie Sigmara.

Offline nahar

Mapa Klubow - dyskusja
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 12, 2007, 12:56:55 am »
Macie temat. Piszcie co Wam na wątrobie czy tam czy innym leży.

Byle mi nie spamować.
paweł

 

anything