Autor Wątek: Obozy mangowe  (Przeczytany 4164 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dzas

Obozy mangowe
« dnia: Listopad 12, 2008, 07:21:04 pm »
Witam,
Chciałabym poinformować wszystkich na temat bardzo ciekawej oferty, która myśle, że Was zainteresuje. Mianowicie. Firma BTA Kompas - firma, która zajmuje się wypoczynkiem dzieci i młodzieży oferuje, ostatnio bardzo rozchwytywane, obozy w czasie ferii zimowych pod nazwą Winterkamp.

Projekt wInterkamp to pomysł na rozbudzenie Pasji poprzez zabawę, naukę i aktywny wypoczynek.
Projekt ten skierowany jest do młodzieży, która ma ochotę przeżyć fascynującą przygodę w świecie sztuki i nauki, poczuć smak szału twórczego, odkryć w sobie nowe talenty, rozwijać swoje zainteresowania wraz z innymi podobnymi sobie.
Kadra wInterkampu to doświadczeni, pełni pomysłów i Pasji wychowawcy i instruktorzy, którzy z ogromnym zapałem dzielą się swoją wiedzą z Uczestnikami, rozbudzają ich wyobraźnię, wskazują nowe drogi twórczych wędrówek, pomagają w zdobywaniu i rozwijaniu wielu cennych umiejętności.
wInterkamp to propozycja tygodniowych warsztatów twórczych dla dzieci i młodzieży, którzy chcą aktywnie spędzić ferie zimowe. Zajęcia realizowane są w poszczególnych blokach tematycznych.(wiecej informacji na www.kompas.pl )

Sądzę, że większośc z Was zainteresuje wiadomośc, iż organizowane są obozy mangowe na których odbywają się zajęcia z kultury Japonii - szycie strojów na cosplay, powrót w czasy samurajów i gejsz, gdzie każdy ma okazje zrobic swoje własne sushi przy pięknie przyrządzonej herbacie według prastarych zasad kultywowanych do tej pory w samej Japoni, lekcje języka japońskiego dla mniej i bardziej zaawansawonych i wiele, wiele ciekawych atrakcji związanych z tematycj Japonią.
Wiele osób przebywających na obozach ma możliwośc doskonalic się na warsztatach komiksowych, gdzie poznaje się tajniki rysowania mang oraz tworzenie wartkiej i ciekawej fabuły.
Oraz wiele, wiele innych.
więcej szczegółów na http://www.kompas.pl/zima...84,1011,120.htm

Będę zaszczycona mogąc "powiesic" tą informację na waszym forum oraz móc odpowiadac na wasze pytania :)


Offline Krova

Odp: Obozy mangowe
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 12, 2008, 07:25:08 pm »
Obawiam się, że userzy tego forum to w zdecydowanej większości już za stare łosie na obozy :P
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Bere

Odp: Obozy mangowe
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 12, 2008, 07:29:25 pm »
Bo to jest pułapka na loli i shota. :eek:

Offline Hunter Killer

Odp: Obozy mangowe
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 12, 2008, 07:44:03 pm »
Ja się zastanawiam czemu wszelkie słowa "pasja" pisane są z dużej litery...nawiązanie do filmu pod tym tytułem?  ;-)

A tak po za tym, to raczej za starzy jesteśmy...a i tak większość pewnie sobie już zaklepała ferie. :D
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline wyspa

Odp: Obozy mangowe
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 12, 2008, 07:46:33 pm »
Proponuje poszperać po innych forach gdzie więcej młodych zagląda bo tu rzeczywiście stare konie w większości (hihi jestem chyba jeden z młodszych :P)

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Obozy mangowe
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 12, 2008, 08:32:32 pm »
a ja bym pojechała, bo lubię spędy. Co z tego, że jestem stara, zblazowana i cyniczna. Tyle, ze słowo "ferie" dla mnie nie istnieje :P
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline wyspa

Odp: Obozy mangowe
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 12, 2008, 08:42:15 pm »
"ferie" dla mnie nie istnieje :P
T_T nawet nie masz pojęcia co mnie ominie przez to iż mam ferie kiedy indziej niż szkolne dzieciaki (o ile w ogóle będę miał bo poprawki sesji u mnie to norma -.-)
A może zadajmy podstawowe pytanie... czy jest opcja dla osób 18+ czy to tylko taki obozik dla młodzieży szkolnej :P

Offline Konował

Odp: Obozy mangowe
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 12, 2008, 09:09:08 pm »
Tyle, ze słowo "ferie" dla mnie nie istnieje :P

Dla mnie też, zastąpiło je sesja :doubt:


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Obozy mangowe
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 12, 2008, 09:56:19 pm »
Ale Wy jesteście starzy i nudni...

Bym pojechał, ale aktywny wypoczynek to mały wypoczynek. :P
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Hamtaro666

Odp: Obozy mangowe
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 13, 2008, 07:13:53 am »
a ja bym pojechała, bo lubię spędy. Co z tego, że jestem stara, zblazowana i cyniczna. Tyle, ze słowo "ferie" dla mnie nie istnieje :P

Jak Szyszka jedzie to i ja też :) Już widzę oczami wyobraźni te wspólne noce pod namiotem :) Czy tam igloo  :D

Offline Hollow

Odp: Obozy mangowe
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 13, 2008, 08:39:57 am »
Brzmi ciekawie. Szkoda, że w mojej szkole nie ma czegoś takiego jak ferie :cry:

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Obozy mangowe
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 19, 2008, 10:55:49 pm »
Dla mnie też, zastąpiło je sesja :doubt:
No co ty. Ferie to jest przecież ten okres od sesji do sesji.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Obozy mangowe
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 20, 2008, 06:07:24 am »
Dobre :D

Niestety ja muszę wszystko planować w oparciu o urlop.

 

anything