Autor Wątek: Czasopisma mangowe - dawniej i dziś  (Przeczytany 20106 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Konował

Odp: Czasopisma Mangowe
« Odpowiedź #90 dnia: Listopad 05, 2008, 10:48:50 pm »
Ogólnie jestem na tak, tylko cena mogłaby być niższa.

Bez reklam mogą mieć problemy z obniżeniem ceny. Może w 2nr się pojawiły, w pierwszym jednak ich nie było.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Dembol_

Odp: Czasopisma mangowe - dawniej i dziś
« Odpowiedź #91 dnia: Listopad 05, 2008, 11:46:40 pm »
Nie ma reklam i na razie ma nie być. Redakcja tłumaczy, że woli zamiast reklamy wrzucić kolejny tekst. Wg mnie pomysł dobry, bo wątpię, żeby któreś z wydawnictw m&a czy innych obecnych potencjalnych reklamodawców mogło zapłacić za reklamę tyle, żeby wydawca to odczuł. BTW to na razie jest małe pisemko o nakładzie 4-5 tys. dla wąskiego grona odbiorców. Jak uzyska lepszą pozycję na rynku i bedzie rokować, że ja utrzyma oraz będzie dostępne w powszechnych kanałach dystrybucji to można się pokusić o poważnych reklamodawców gotowych zapłacić te kilka tysiaków za stronę reklamy (bo takie są chyba obecnie stawki w porównywalnych pismach).

Offline Radagajs

Odp: Czasopisma mangowe - dawniej i dziś
« Odpowiedź #92 dnia: Listopad 06, 2008, 06:04:55 pm »
Przy okazji czy owoż jest już dostępne w Empiku?

Offline Hamtaro666

Odp: Czasopisma mangowe - dawniej i dziś
« Odpowiedź #93 dnia: Listopad 06, 2008, 08:57:04 pm »
Przy okazji czy owoż jest już dostępne w Empiku?

Nie no coś Ty. Są dostępne tylko w wyspecjalizowanych placówkach na Falklandach, wyspach Fidżi i Mozambiku. Kilka numerów można kupić na Księżycu i Marsie, a jeden jest dostępny na Proxima Centauri w Galaktyce Oriona. Zrozum to są PROFESJONALIŚCI - nigdy nie zniżą się do poziomu jakiegoś Empiku  :roll:

Offline Frey Ikari

Odp: Czasopisma mangowe - dawniej i dziś
« Odpowiedź #94 dnia: Listopad 07, 2008, 08:29:40 pm »
Cytuj
Nie no coś Ty. Są dostępne tylko w wyspecjalizowanych placówkach na Falklandach, wyspach Fidżi i Mozambiku. Kilka numerów można kupić na Księżycu i Marsie, a jeden jest dostępny na Proxima Centauri w Galaktyce Oriona. Zrozum to są PROFESJONALIŚCI - nigdy nie zniżą się do poziomu jakiegoś Empiku

 :lol: :lol: :lol:

A tak przy okazji
 F4

Offline Hollow

Odp: Czasopisma mangowe - dawniej i dziś
« Odpowiedź #95 dnia: Listopad 07, 2008, 08:49:25 pm »
I tak ze wszystkich pism o tematyce mangi i anime najlepsze były początkowe numery Kawaii. Potem to pismo ograniczyło się do mangi i anime dostępnych na polskim rynku i już nawet nie chciało mi się go czytać.

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: Czasopisma mangowe - dawniej i dziś
« Odpowiedź #96 dnia: Listopad 07, 2008, 08:57:59 pm »
Szczerze mówiąc nie czytam takich rzeczy bo nie mam czasu.

A jak mam czas to tylko w autobusie jak jadę na uczelnię/wracam do domu.

Jakoś nie widzi mi się czytanie takich pisemek w autobusie.

A co do newsów to i tak mam lepsze źródła więc wychodzi na 0.

A była taka gazetka o japonii jeszcze ale zupełnie zapomniałam tytułu, którą chętnie bym kupowała.

Wie ktoś może jaki był jej tytuł?

Offline Konował

Odp: Czasopisma mangowe - dawniej i dziś
« Odpowiedź #97 dnia: Listopad 07, 2008, 09:09:56 pm »
A była taka gazetka o japonii jeszcze ale zupełnie zapomniałam tytułu, którą chętnie bym kupowała.

Wie ktoś może jaki był jej tytuł?

Torii http://www.torii.com.pl/


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline obik

Odp: Czasopisma mangowe - dawniej i dziś
« Odpowiedź #98 dnia: Listopad 07, 2008, 09:41:17 pm »
ja bym poczytal se gazetke co to byla by aktualna z wychodzeniem nowych serii ( z umiarem oczywiscie )

czytal ktos moze "Kamikadze"??