Autor Wątek: Legendarne komiksy ?  (Przeczytany 1864 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Trylion

Legendarne komiksy ?
« dnia: Wrzesień 11, 2007, 11:46:41 am »
Witam

Przejrzałem wasze forum, ciekawe, szkoda że funkcja szukaj nie działa.
Mam takie pytanie, jaki komiks kupić ?

 :shock: Co to ma być, jaki komiks ? Idz do sklepu, popatrz, oceń, kup !!!  :evil:
Recepta niby prosta, także zanim odpowiecie na moje pytanie, trochę o sobie dopowiem.

Z komiksem to ja mam tak że go uwielbiam, kocham komiks, nie ma drugiego takiego medium, film, teatr, książka, zapomnij...
czytam go od dawna, ale tylko tyle co mi kumple podrzucą, nigdy samemu nic nie kupowałem, z zakupami nie tak łatwo, bo komiks kosztuje, zwłaszcza jak ma 14 tomów po 20zł, a ja zarabiam 6,50zł na godzinę  :roll:
Oni to zawsze byli maniacy a ja jestem prosty konsument, nie umiem rysować, nie chcę nie bawi mnie to, nie interesuje mnie technika, wykonanie, plakat na okładce, ja jestem konsument, dla mnie liczy sie dobry produkt, produkt który warto mieć, który zachęci mnie do czytania, fabuła, bohaterowie, klimat, to jest to !
Tylko gdzie tego szukać ? Co warto mieć na początek ?

I tu pytanie do ekspertów, co polecacie, jaka pozycja was porwała, że komiks był dobry to za mało, ja pytam o wasze subiektywne arcydzieła, waszych mistrzów, o komiksy po których przeczytaniu świat już nigdy nie był taki sam !  ;)

Tu na stronie jest co miesięczny top ranking, ale do mnie to nie przemawia, bo może i szrek 3 w box officie króluje przez miesiąc na 1 miejscu, ale to ojciec chrzestny nakręcony "100 lat" temu nadal tkwi mi w pamięci ;)

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Legendarne komiksy ?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 11, 2007, 12:00:31 pm »
kiedyś bawiliśmy się w coś takiego:
http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=19967
tam padło kilka całkiem niezłych tytułów...