Autor Wątek: jaka to melodia:P  (Przeczytany 3720 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bondżo

jaka to melodia:P
« dnia: Wrzesień 12, 2007, 04:03:56 pm »
Witam.
Mam taką prośbę wie ktoś jak się nazywa soundtrack z Bad Boys 2 jest on zaraz na początku filmu jak Mike Lowrey którego gra Will Smith zrzuca taki habit czy coś takiego (nie wiem jak to się nazywa:P) zaczynało się bad boys bad boys bad boys... i coś tam dalej było to na reklamie. proszę o pomoc bo bardzo podoba mi się ten kawałek

Offline Kormak

jaka to melodia:P
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 12, 2007, 06:26:15 pm »
Inner Circle "Bad Boys"

Offline ManiaC

jaka to melodia:P
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 13, 2007, 11:57:40 am »
Gość zakładał konto specjalnie po to, żeby zadać takie pytanie...
Nie staraj się zrozumieć wszystkiego, bo wszystko stanie się niezrozumiałe"

Demokryt

Offline JAPONfan

jaka to melodia:P
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 13, 2007, 12:03:19 pm »
rispecta za chcenie zamist na googlu sprawdzic

Offline Bondżo

jaka to melodia:P
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 13, 2007, 01:47:55 pm »
Dzięki wielkie Kormak właśnie o to chodziło. A Ty ManiaC myślisz że każdemu by się chciało szukać? Jak masz czas to szukaj ja wole się zalogować i napisać czego chce i nie tracić czasu na ściąganie wszystkich piosenek po kolei. pozdrawiam

Offline ManiaC

jaka to melodia:P
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 13, 2007, 02:15:33 pm »
Wchodzisz na strone filmu i szukasz ścieżki dźwiekowej. To nie jest takie skomplikowane. Skoto wolałeś się zarejestrować na forum - Twoja sprawa :)

pozdrawiam
Nie staraj się zrozumieć wszystkiego, bo wszystko stanie się niezrozumiałe"

Demokryt

Offline Gietki

jaka to melodia:P
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 13, 2007, 03:39:33 pm »
A mnie podniecił niedawno Kawałek Pixów "Where is my maind." Zaraz po oglądnięciu "Fight Club-u" - Podziemny Krąg Łał! Niesamowite "tumaczenie". Cieszcie się moim szczęściem. Jest może santrak do całego tego filmu? (Pytam przy okazji. Nie zalogowałem się specjalnie po to). :o  >:]
oczuj to człowieku. Poczuj to.

Offline Zibi

jaka to melodia:P
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 28, 2007, 03:02:31 pm »
Cytat: "Gietki"
A mnie podniecił niedawno Kawałek Pixów "Where is my maind." Zaraz po oglądnięciu "Fight Club-u" - Podziemny Krąg Łał! Niesamowite "tumaczenie". Cieszcie się moim szczęściem. Jest może santrak do całego tego filmu? (Pytam przy okazji. Nie zalogowałem się specjalnie po to). :o  >:]

Where Is My Mind chyba.

Glupie pytanie, oczywiscie, ze jest -> link