trawa

Autor Wątek: Za sprawą Anime.  (Przeczytany 21904 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shalaya

Za sprawą Anime.
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 21, 2007, 02:50:41 pm »
Może dzięki anime dowiem się jeszcze więcej ;)


Offline Domino76

Za sprawą Anime.
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 21, 2007, 06:11:03 pm »
Hmm... za sprawą anime poznałam mojego żółwia - jako pierwszy w Polsce miał pełną kolekcję oryginalnych kaset video z "Vision of Escaflowne" i za nic nie chciał mi ich wtedy pożyczyć  :lol: .
Za sprawą anime mam też grono świetnych znajomych i przyjaciół  :D .
Phoca vitulina :)

Offline Zeromus

Za sprawą Anime.
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 16, 2007, 09:12:19 pm »
JA za sprawą anime zniszczę sobie wzrok-ostatnio obejrzałem Elfen Lied....w jeden dzień!13 odcinków pod rząd,okrągłe sześć godzin-niech nikt nie próbuje mi mówić ze to normalne.
Poza tym muszę kupić nowego twardziela bo 120 giga to za mało zakładając tempo w jakim ściągam nowe anime.
Tak w ogóle to pierwszą rzeczą jaką zrobiłem po założeniu neta było ściągniecie Neon Genesis Evangelion.
Moja kolekcja Mang jest tak duża ze nie mam powoli gdzie trzymać nowych tomów[mam mały dom].
Ogólnie mogę powiedzieć ze anime i manga wywarły duży wpływ na moje życie-są nie tylko rozrywką ale i źródłem natchnienia-nie lubię sie chwalić ale jestem mistrzem gry a moja drużyna wychwala każdą moją kolejną kampanię.Czy osiągnięcie takiego poziomu było by możliwe bez poszerzenia  horyzontów o japońską twórczość?Wątpię.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline obik

Za sprawą Anime.
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 16, 2007, 09:57:07 pm »
Cytuj
Czy osiągnięcie takiego poziomu było by możliwe bez poszerzenia horyzontów o japońską twórczość?Wątpię.

hmm tu nie zgodze sie z tobą  ;)
fantastyka,science-fiction,mitologia,świat realny itd jest wiele źródeł tylko nie potrafisz ich dostrzec jak narazie  ;)

za sprawą mangi i anime zaczełem siedzieć na róźnych forach  ;)
poznałem sporo ludzi  ;)
rozszerzyłem swoje horyzonty  ;)

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Za sprawą Anime.
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 16, 2007, 10:14:07 pm »
Cytat: "Zeromus"
obejrzałem Elfen Lied....w jeden dzień!13 odcinków pod rząd,okrągłe sześć godzin-niech nikt nie próbuje mi mówić ze to normalne.

NGE z EoE w 2 dni to było rycie bani.

Cytat: "obik"
choryzonty

pfnt Słownik Cię  nie lubi? :P
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline tamago

Za sprawą Anime.
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 16, 2007, 10:26:01 pm »
Cytuj
Elfen Lied....w jeden dzień!13 odcinków pod rząd,okrągłe sześć godzin-niech nikt nie próbuje mi mówić ze to normalne.

pff... tylko 13 epków??? ja przejechałem Hack//Dusk , Hack//Sign + green green i jakoś żyłem i gdyby nie matka wołająca "Rafał śniadanie" to bym jeszcze X całego obejrzał.

Cytuj
NGE z EoE w 2 dni to było rycie bani.

uuuh.... tu sie zgodzę... a dodaj sobie jeszcze "Death & Rebirth" oraz "Death & True" to się jazda zaczyna dopiero... ja nie wytrzymałem i po 3 dniach byłem z siebie dumny, że przeżyłem...

Offline obik

Za sprawą Anime.
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 17, 2007, 07:57:35 am »
Cytat: "Ijon Tichy"

pfnt Słownik Cię  nie lubi? :P

raz na ruski rok chyba moge sie pomylić :P

Offline Nakago

Za sprawą Anime.
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 17, 2007, 08:55:32 am »
Dwa razy w tym samym poście, jak już - 'puki' też się pisze inaczej.


EDIT
Oj, nie zauważyłam - jeszcze 'zaczełem' :-p. Trzy razy. Więcej się chyba już w tym poście nie doszukam ;-).


EOT.
"Bo przyjdzie Nakago i Ci odpisze" - Ainaelle

"[...] intelektualista jest to wysoce wykształcony facet, który nie radzi sobie z arytmetyką, jeśli nie zdejmie wpierw butów, i jest z tego upośledzenia dumny." - R.A. Heinlein, "Kot, który przenika ściany"

Offline Hamtaro666

Za sprawą Anime.
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 17, 2007, 09:28:35 am »
Obik miał na myśli, że raz na ruski rok dwa razy w tym samym poście ;) Nie, Obik? ;)

Offline obik

Za sprawą Anime.
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 17, 2007, 10:00:38 am »
pewnie  ;)  
przestańmy to nie temat do takich rozmów xD

Offline Zeromus

Za sprawą Anime.
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 19, 2007, 07:18:32 pm »
.[/quote]
hmm tu nie zgodze sie z tobą  ;)
fantastyka,science-fiction,mitologia,świat realny itd jest wiele źródeł tylko nie potrafisz ich dostrzec jak narazie  ;)

[quote/]

Gdybym brał pomysły tylko z anime i mangi to sesje wcześniej czy później stały by się monotonne.Gram w wiele gier,znam sporo mitologi i posiadam zapomnianą,w moich stronach,umiejętność czytania książek[obecnie czytam "Gildie Magów" Trudi Canavan].
Napisałem ze Anime i Manga to moje ulubione i podstawowe źródło natchnienia a nie ze jedyne.Obik dopuścił się nadinterpretacji.
 
Wyrazy uznania dla każdego kto obejrzał NGE plus EOE w dwa dni.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline obik

Za sprawą Anime.
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 19, 2007, 07:26:52 pm »
Cytuj
umiejętność czytania książek

to raczej nie umiejetność tylko chęć  ;)
czytać umie każdy  :lol: no prawie

Offline Se've'ln

Za sprawą Anime.
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 20, 2007, 07:57:46 pm »
No, cóż. Powem tylko tyle, że też czytam książki, więc mam dużą wiedzę fantasty, itd. A anime dały mi to, że zaczęłam się udzielać na takich forach, mam co robić w wolnym czasie i oczywiście mam więcej tematów do rozmowy z moim strasznym znajomym, ale na szczęście dla mnie on jest anime wielkim fanem. Zawsze lubiłam taką kulturę, choć nie ze wszystkimi poglądami się zgadam. Anime dużo wniosło w moje życie, ale to zbyt nudna historyjka  ;)

Offline Hamtaro666

Za sprawą Anime.
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 20, 2007, 08:02:57 pm »
Serdecznie witamy na forum - ja tam chętnie wysłycham Twojej opowieści :)

Offline obik

Za sprawą Anime.
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 20, 2007, 08:44:54 pm »
Cytat: "Hamtaro666"
Serdecznie witamy na forum - ja tam chętnie wysłycham Twojej opowieści :)

a no witamy  ;)
starszy znajomy znaczy sie ile lat ?? :badgrin:

 

anything