Autor Wątek: Za sprawą Anime.  (Przeczytany 21861 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nakago

Za sprawą Anime.
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 20, 2007, 09:52:20 pm »
Ja tam widzę 'straszny', a nie 'starszy'... ;-).


Witka, witka. I z miejsca pytanie: dlaczego nie ujawniasz swojego wieku? :-p
"Bo przyjdzie Nakago i Ci odpisze" - Ainaelle

"[...] intelektualista jest to wysoce wykształcony facet, który nie radzi sobie z arytmetyką, jeśli nie zdejmie wpierw butów, i jest z tego upośledzenia dumny." - R.A. Heinlein, "Kot, który przenika ściany"

Offline wyspa

Za sprawą Anime.
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 20, 2007, 11:16:14 pm »
A ja tu troszkę siedzie (no niedługo ale zawsze) i jeszcze tu nie pisałem :D powiem tyle za sprawa anime zająłem się mnóstwem rzeczy którymi nie powinienem się zając... zamiast się uczyć na koła oglądam następne epki, zamiast teksturować KTO Rosomaka siedzę w AniMandze ^^. Ale na serio jest jeden duży plus powróciłem do zamiaru nauki rysunku (który to zamiar sobie odpuściłem dawno temu  kiedy stwierdzając iż teksturowanie czy sama grafika komputerowa mi starcza ;))

Offline Se've'ln

Za sprawą Anime.
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 22, 2007, 04:22:14 pm »
Thx. za miłe powitanko. Jak już Nakago zauważyła to straszny znajomy. A historii swojej nie będę opowiadać bo to niezły materiał na książkę  :lol:  Od trzech lat się z kolesiem użeram i wreszcie mam czym mu dorównać. Poza poziomem IQ XD. A jeszcze jednym aspektem życia który się zmienił dzięki anime to to, że zaczęłam troszę bardziej interesować się rysowaniem. Mam koleżankę, która rysuje nawet komiks XD

Offline obik

Za sprawą Anime.
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 22, 2007, 04:43:40 pm »
Cytat: "Se've'ln"
Jak już Nakago zauważyła to straszny znajomy.

wiem wiem  ;)
a czyja historia to nie materiał na książke??xD

Offline Włodek

Za sprawą Anime.
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 22, 2007, 05:08:33 pm »
Ja rysunkiem zajmowałem się już wcześniej (anime dopiero od września zeszłego roku, od Evangeliona, dobry start był) i od jakiegoś czasu coraz więcej postaci mangowych robie a coraz mniej normalnych, a i normalne zaczynają mieć nieproporcjonalnie wielkie oczy i obowiązkowo refleksy. TV to oglądać przestałem właściwie, non-stop anime na kompie, jedna z moich Armii do warhammera 40k jest pokryta przemalowanymi arcikami, Lepie już drugą wersję Lucy z EL na dowódcę, walizkę na zabawki zdobi mi ręcznie namalowana anielica, komórke swoją ozdobiłem kolejną podobizną Lucy. Do codziennego języka przechodzą mi zwroty z japońskiego i, co ma znacznie większe znaczenie, gesty. Ostatnio nawet związek braku poszanowania dla wartości złotówki wyniesione z kosmicznych cen warhammera i prawie fanatyzm w kierunku anime sprawił, że konieczne i priorytetowe jest zdobycie figurek Suigintou z Rozen Maiden i Lucy z Elfen Lied aby postawić na głośnikach komputera... oczywiście całodzienne szperanie po necie w poszukiwaniu tapetek, gifów, AMVek i innych podobnych dobroci to standard... nie ważne że w planach wejściówka z ECIULa (kocham ten skrót x3), koło z Podstaw Informatyki czy 3 zaległe raporty na laborki z fizyki, to wszystko jest nieważne... Ile ciekawych rzeczy może zrobić anime z człowiekiem...


Offline maszkov

Za sprawą Anime.
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 22, 2007, 07:02:27 pm »
No to prawda anime potrafi czlowieka zmienic.. :D ja np. zaczolem swoja przygode z anime od Dragon Balla, nastepne w kolejce bylo Naruto. Póżniej tak mnie to wciągnelo że dzień w zień od razu po szkole siadam przed kompem i oglądam anime...stalo sie ono moim slodkim przekleństwem...po prostu nie moge sie powstrzymać od nie ogladanie tych cudownych filmów rysunkowych z japoni!!!!... :P

P.S. macie jakies anime do polecenia ktore warto obejrzec???




I na ch*j się gapisz...

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Za sprawą Anime.
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 22, 2007, 07:56:08 pm »
witaj :)

zapraszamy do działów "komedia" "warto-nie warto przegląd nowości" i paru innych, które są na pierwszej stronie, jak również do recenzji.
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Nakago

Za sprawą Anime.
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 22, 2007, 08:03:11 pm »
Tak a propos wtrącania słów japońskich do tego, co się mówi, to ja też tak mam :-?. Dominuje 'doumo' i 'itadakimasu', ale i inne się zdarzają (np. 'aligator' :-p).
"Bo przyjdzie Nakago i Ci odpisze" - Ainaelle

"[...] intelektualista jest to wysoce wykształcony facet, który nie radzi sobie z arytmetyką, jeśli nie zdejmie wpierw butów, i jest z tego upośledzenia dumny." - R.A. Heinlein, "Kot, który przenika ściany"

Offline Hamtaro666

Za sprawą Anime.
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 22, 2007, 08:49:19 pm »
Cytat: "Nakago"
Tak a propos wtrącania słów japońskich do tego, co się mówi, to ja też tak mam :-?. Dominuje 'doumo' i 'itadakimasu', ale i inne się zdarzają (np. 'aligator' :-p).


Daj dziobu Nakago ;)

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Za sprawą Anime.
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 22, 2007, 11:06:50 pm »
Cytat: "maszkov"
P.S. macie jakies anime do polecenia ktore warto obejrzec???

Witam i zapraszam w "moje" skromne progi- piętro (forumowe) niżej.
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline wyspa

Za sprawą Anime.
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 23, 2007, 08:22:52 am »
Co do wtrącania słów czy ściągania setek obrazków raczej mnie to nie spotkało aczkolwiek z tymi słowami to czasami sobie pod nosem mruknę i najczyściej jest to sughoi ^^

Offline Se've'ln

Za sprawą Anime.
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 23, 2007, 08:25:13 am »
Chyba każdego, obiku. Tylko jednych ciekawsza a innych wręcz nudna. Moja, uważam zalicza się do tych pierwszych. Jak szłusznie zauważyła Szyszka są do tego odpowiednie działy...

Offline maszkov

Za sprawą Anime.
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 24, 2007, 08:09:36 am »
Wielkie dzięki za pomoc.....a tak wtrące jeszcze do tych słów japońskich które wam sie mieszaja z polskimi w codziennym zyciu...to też mam taki problem ale sie z tego ciesze bo sie uczysz jezyka...hehe..:D  :D  :D  :D




I na ch*j się gapisz...

Offline Góral

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 305
  • Total likes: 0
  • Firefly/Serenity fanatic
Za sprawą Anime.
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 24, 2007, 10:12:47 am »
Wczoraj miałem sen o Claymorze. Nigdy wcześniej nie śniłem o jakimkolwiek anime/mandze (przynajmniej żadnego takiego snu nie zapamiętałem), dlatego widać że nieźle w bańce mi poprzewracała ta manga. Co ciekawe śniło mi się podczas popołudniowej drzemki (od 12:30-15:00) :]. Było coś z pojedynkiem Riful vs. Clare z przebudzonymi kończynami, wszystko w ruchu i nawet fajnie to wyglądało.
Oprócz tego śniło mi się, że na uczelni ktoś uruchomił sekwencję samozniszczenia, ale nie taką zwykłą tylko nuklearna, wszyscy zaczęli uciekać w panice, ja po coś wróciłem i okazało się że portier chciał mieć spokój i zażartował sobie włączając alarm :]
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Space Brothers.

Offline Włodek

Za sprawą Anime.
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 24, 2007, 10:43:53 am »
Raz tylko sen o anime miałem... nie pamiętam szczegułów, ale pamiętam że był o Rozen Maiden, o Warhammerze i kompletnie nie miał sensu ^^'. Za to z wielką ochotą na Rozen Maiden się obudziłem i to dobrze pamiętam


 

anything