Autor Wątek: Za sprawą Anime.  (Przeczytany 21703 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Za sprawą Anime.
« Odpowiedź #105 dnia: Kwiecień 26, 2008, 08:34:36 pm »
Następnym razem postaraj się napisać zrozumiale. Choćby po angielsku - poradzimy sobie.

Offline Deedlith_Anthy

Odp: Za sprawą Anime.
« Odpowiedź #106 dnia: Maj 02, 2008, 08:43:39 am »
Ludzie siedzą przed whatever-ekranami i poprzez kreskówki poznają jakąś egzotyczną dla nich kulturę i zwyczaje

sounds lame  :neutral:
Jeśli to było do mnie-nie, nie poznałam Z anime. Dzięki anime zainteresowałam się Japonią, tą współczesną i tą mniej, mitami itd.
Więc to nie tak, że wyciągam wnioski wyłącznie z anime. Gdyby tak było, sądziłabym, że naprawde w Japonii istnieje wioska Konoha Gakure, a Naruto to postać historyczna ;/
Wiem, późno odpisuje, ale nie lubie, jak ktoś ze mnie debila robi XD Chociaż to moja wina, mogłam jaśniej napisać.
BTW, weebo nie jestem, nie wciskam w każde zdanie jakiegoś przypadkowego jap słówka, nie uważam, że Japonia jest rajem na Ziemi, niekoniecznie moim największym marzeniem  jest pojechanie do Japonii, nie uważam loliconu/shota za coś normalnego, nie ubóstwiam wszystkiego co "made in Japan" TYLKO dlatego, że "jest z Japoniiiiiii *,* OMG KAŁAII SUGOOOOOOJ NEKO NEKO!!!!!", mam czasem krytyczne podejście do Japonii i tak dalej.
Acha, otaku też nie jestem.
Zapomniałam o najważniejszym: manga/anime NIE jest całym moim życiem i nie marzę, żeby popełnić seppuku(najlepiej zbiorowe) w imie mangi(jak niektórzy fani za czasów ś.p starego Kawaii)
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2008, 09:02:03 am wysłana przez Deedlith_Anthy »
"Wiele można powiedzieć o nieskończonym miłosierdziu Boga, ale jak przyjdzie co do czego,
to przytomny aptekarz jest więcej wart."

Offline Hamtaro666

Odp: Za sprawą Anime.
« Odpowiedź #107 dnia: Lipiec 17, 2008, 02:22:06 pm »
Za sprawą anime obejrzałem świetne 3 filmy aktorskie, po które bym prawdobodobnie nie sięgnął, a nawet jeśli to nie miałbym aż takiej frajdy z ich oglądania, gdyż są ekranizacją słynnego już Death Note'a i zawierają sporo zaskakujących rozwiązań, których nie dostrzeże osoba wcześniej nie zapoznana z oryginałem.

*Death Note [live-Action]
*Death Note The Last Name
*L Change the World

Najlepszy jest drugi film. Początkowo ciężko się przyzwyczaić do aktorów, ale potem już to nie przeszkadza, a nawet można polubić.

Offline Shirosama

Odp: Za sprawą Anime.
« Odpowiedź #108 dnia: Lipiec 21, 2008, 11:27:29 am »
Za sprawą anime stałem się lepszym człowiekiem. Zyskałem dużą wiedzę na ten temat. Oczywiście również dotyczy to hentai. Więc mogę się pochwalić że zarówno jedno jak i drugie znam lepiej niż większość z was. Szczególnie to drugie. Z wszelkimi mangami już dużo gorzej chociaż kilka kiedyś miałem, ale nie czytam mang bo przy ekranie niewygodnie, a książeczki kosztują i jest ich mały wybór.

Offline maszeq

  • Nosiciel Wody
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Under Northern Skies
    • deviantart
Odp: Za sprawą Anime.
« Odpowiedź #109 dnia: Lipiec 21, 2008, 02:39:04 pm »
Za sprawą anime ... oprócz poznanych osób co chyba było w m&a najważniejsze, rozwinęłem się nieco pod kątem rysowniczym no i zawaliłem kilka kolokwiuw i egzaminów :D
Under Northern Skies