Gildia Tajemnic (www.magia.gildia.pl) > Forum Tajemnic

FILMY, które możecie polecić:)

<< < (3/10) > >>

Sonial13:
Widziałem "The Reaping", może być. Nie jest jakiś tam megasuper, ale na sobotnie popołudnie do browarka jak znalazł (no i zgrabna pupka pani głównej bohaterki daje radę).

Śmiało mogę Wam polecić film: "Peacefull Warrior". Widziałem go dość dawno i nie pamiętam polskiego tłumaczenia tytułu. Fabularyzowana historia sportowca, oparta na autentycznych wydarzeniach. Kolo ma wypadek, zasuwa na wózku, spotyka mistrza - sensei'a i ... Se obejrzycie co. Polecam, dobry.

zyon:
From Hell - nawiazujący do historii Kuby Rozpruwacza z Depp'em na tropie i paroma fajnymi rozwiązaniami. Na prawdę fajny, dość klaustrofobiczny klimat...i w podobnej atmosferze Vidocq z Depardieu. Obie rzeczy z tajemniczym mordercą i tajemnicy tegoż rozwiązywaniu.

Godril:
Ja również polecam Vidocka, film jest bardzo dobry, doskonały jeśli chodzi o klimat, fantastyczny pomysł i genialne wykonanie.

Jest jeszcze jeden bardzo dobry film, nie jestem tylko pewny jaki ma tytuł. Wydaje mi się że : "Trójkąt", ale głowy nie dam. Film opowiada o grupie ludzi powołanej do zbadania zagadki trójkąta bermudzkiego. Bardzo ciekawy i dobrze zrobiony jeśli chodzi o efekty wizualne. Polecam.

ka-gi:
taka składanka :) różności... troszkę otwiera oczka, jeśli ktoś chce ;)
http://zeitgeistmovie.com/

Sonial13:
Zeitgeist może być, taki średnio - dobry. Podobała mi się część trzecia, o machlojkach finansowych. Ogólnie można polecić.
A jak tam "Endgame" A. Jonesa, widział już ktoś???

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej