Gildia Tajemnic (www.magia.gildia.pl) > Forum Tajemnic

FILMY, które możecie polecić:)

<< < (9/10) > >>

Kalisi:

--- Cytat: Despota w Sierpień 06, 2010, 12:16:10 pm ---Świetnym filmem, który daje do myślenia jest moim zdaniem "Requiem dla snu". Powinni "puszczać" ten film w szkołach, aby pokazać dzieciakom, jak kończą "ludzie ze słabą wolą". Same wykonanie też zasługuję na pochwałę.
Poza tym polecam również "Trzynaście duchów" ( :oops: ) i nowy film "Incepcja".

--- Koniec cytatu ---


Zgadzam się, myślę że to bardziej by przemówiło do dzieciaków, niż pani Bożenka która mówi jak to źle jest brać narkotyki. A film super moim zdaniem.

Dunkirk:
Szkoda że Wołoszański już od tylu lat nie ma żadnego programu w  tv, pamięta jego Tajemnice XX wieku, on wkręcił mnie w drugowojenne klimaty

Piotr Rokubungi:
Witam.
Może ktoś się nie zgadzać z moją propozycją, ale polecałbym "Ghost in the shell" (dualogię) oraz "Neon Genesis Evangelion". W bardzo dużym skrócie i uproszczeniu, pierwszy z nich traktuje o tym czym może się stać człowiek przy wykorzystaniu zaawansowanych technologii; drugi natomiast- moim zdaniem- traktuje o niemal wszystkim, ale w szczególności czym jest ludzki gatunek, skąd się wziął na tej planecie, jaka jest jego droga rozwoju- jak również o tym, jaki mógłby być człowiek, gdyby ewoluował w odmiennych warunkach..

esmeralda098:
7 dusz - myślę że jest to pozycja godna polecenia, która kryje w sobie wiele tajemnic, które ostatecznie rozwiązują ostatnie sceny filmu.

Sonial13:
"Dokąd Teraz?". Mi urwał d*pę. Może nie tak aż do końca, ale dość mocno, polecam.
http://www.filmweb.pl/film/Dok%C4%85d+teraz-2011-616619

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej