Autor Wątek: Co teraz leci na Hyperze????  (Przeczytany 76400 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kweethul_the_Terrible

  • Gość
Co teraz leci na Hyperze????
« dnia: Czerwiec 07, 2003, 10:52:20 am »
No właśnie, wiem, że przestali puszczać Gundam Winga, a teraz dają jakieś inne Anime, tylko jakoś nie mam nigdy czasu obejżeć.
Jaki jest tego tytuł?
Warto oglądać?
O czym jest?

Offline waste

Co teraz leci na Hyperze????
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 07, 2003, 11:05:42 am »
ztcw vampire princess miyu.

Offline Kik

Co teraz leci na Hyperze????
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 07, 2003, 11:10:31 am »
teraz na Hyperze leci Vampire Princess Miyu i jest o...wampirzej księżniczce Miyu? Miyu jest wampirem-strażnikiem który zajmuje się odsyłaniem demonów które w jakiś sposób dostały się do świata ludzi i robią tam niezły syf...Miyu towarzysz Larva jeden z wspomnianych demonów który przeszedł na tą "dobrą" stronę i jeszcze taki stworek przyminający nieco pikachu po kąpieli w Ace i kwasie solnym...czy anime godne polecenia? w sumie tak...nie zobaczysz tu żadnych happy endów itd...jedyna wada to straszna schematyczność każdego odcinka...aha! i epizody są niezależne więc w sumie dużo nie straciłeś jeśli zaczniesz oglądać od teraz...

Offline Inszy

Co teraz leci na Hyperze????
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 07, 2003, 11:39:23 am »
To ja może jeszcze dodam tak:
1) Miyu tak naprawdę nie jest wampirem, tylko demonem. Widać jednak taki tytuł był bardziej chwytliwy.
2) No właśnie... Jest to serial schematyczny przez co szybko się nudzi...
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline Kik

Co teraz leci na Hyperze????
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 07, 2003, 12:22:08 pm »
Cytat: "Inszy"
1) Miyu tak naprawdę nie jest wampirem, tylko demonem. Widać jednak taki tytuł był bardziej chwytliwy.

Miyu jest wampirem...Shinma to nie tylko demony ale też wampiry...

[Edit: tak mi się przypomniało -  w którym z pierwszych epków jest rozmowa Larvy z Miyu o piciu krwi]

Offline Inszy

Co teraz leci na Hyperze????
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 07, 2003, 03:01:38 pm »
Z tego co się orientuję w wampiryźmie, to bynajmniej nie jest ona jednym z nich.
A natomiast do demonów pasuje jak ulał.
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Kweethul_the_Terrible

  • Gość
Co teraz leci na Hyperze????
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 07, 2003, 03:21:46 pm »
VAMPIRE PRINCES MIYU????
Cholera, od dzisiaj zaczynam nagrywanie....
Tak to jest, jak się TV nie ogląda...


Dyć to klasyk jaki jest!

Offline Kik

Co teraz leci na Hyperze????
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 07, 2003, 03:28:00 pm »
znaczy się z tego co się ogólnie orientujesz w wampiryźmie czy z tego co się orientujesz w zamierzeniach twórców tego anime? nie bardzo rozumiem bo jeśli Evil Shinma dzielą się na "monsters and vampires" (wg animenfo) a tytuł anime to Vampire Princess Miyu to tu nie ma się nad czym rozwodzić...

Cytat: "Spoiler - zaznacz text"
poza tym z tego co pamiętam już w pierwszym epku podczas walki z tą wielką jaszczurą jest to wyjaśnione...jaszczura mówi że Miyu też jest przecież wampirem, a Ona odpowiada że nie jest zwykłym wampirem, pasożytem który żeruje na ludziach, tylko wybrańcem z królewskiego rodu

Offline Inszy

Co teraz leci na Hyperze????
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 07, 2003, 04:06:26 pm »
Mówię o wampiryźmie jako takim, a nie o zamierzeniach twórców.
Choć ludzie odpowiedzialni za anime chyba już zdążyli mnie przyzwyczaić do "lekkich" nieścisłości :wink:
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline xxl

Co teraz leci na Hyperze????
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 14, 2003, 09:09:38 pm »
Po co wy sie tak spieracie ????????????  :o

Offline Kik

Co teraz leci na Hyperze????
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 14, 2003, 09:35:37 pm »
my się nie spieramy tylko dyskutujemy :D w tym przypadku, jak dział głosi, o anime... ;]

Offline sivy

Co teraz leci na Hyperze????
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 17, 2003, 08:31:12 am »
buuuu nie mam kablowki, nie mam hipera. nie moge ogladac!!!!!!!!! Wiec nie dam glosu w tej sprawie.
 Żyjemy w ciekawych czasach.
- Nie ufami rządowi, nie ufami systemowi warości, nie ufamy mediom i nie ufamy sobie nawzajem! Podkopaliśmy wszystkie autorytety, a razem z nimi, podstawy do nowych!
- "Interesujące" to łagodnie powiedziane.

Kweethul_the_Terrible

  • Gość
Co teraz leci na Hyperze????
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 17, 2003, 01:04:16 pm »
Cytat: "sivy"
buuuu nie mam kablowki, nie mam hipera. nie moge ogladac!!!!!!!!! Wiec nie dam glosu w tej sprawie.

Biedaczysko!
Jak ty bez kabloowki żyjesz?

Offline waste

Co teraz leci na Hyperze????
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 18, 2003, 11:13:16 am »
jak to... a nie można?
ja dla przykładu prawie w ogóle nie oglądam tv. inna sprawa, że jeśli już oglądam, to najczęściej National Geographic albo Discovery, ale to i tak rzadko.

Kweethul_the_Terrible

  • Gość
Co teraz leci na Hyperze????
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 18, 2003, 04:48:39 pm »
Cytat: "waste"
jak to... a nie można?
ja dla przykładu prawie w ogóle nie oglądam tv. inna sprawa, że jeśli już oglądam, to najczęściej National Geographic albo Discovery, ale to i tak rzadko.

Boję się ciebie  :D

A co sądzicie o VPM?
Ja zacząłem oglądać od środka, więc się zabardzo nie orientuję, o co chodzi, ale sie mnie podoba...

 

anything