trawa

Autor Wątek: Co teraz leci na Hyperze????  (Przeczytany 76620 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Co teraz leci na Hyperze????
« Odpowiedź #270 dnia: Kwiecień 02, 2008, 10:40:01 am »
Od zeszłego poniedziałku Hyper znowu puścił Fullmetal Alchemist.

Offline Niuniek

Co teraz leci na Hyperze????
« Odpowiedź #271 dnia: Kwiecień 02, 2008, 02:33:37 pm »
No a ja oczywiście oglądam.  :lol:

No bo to takie dobre jest, że nie mogę przepuścić okazji. No i leci o takiej porze, że i tak maturki bym nie robił, a mogę powiedzieć, że jeden odcinek animca dziennie oglądam.  :D

Offline Hollow

Odp: Co teraz leci na Hyperze????
« Odpowiedź #272 dnia: Czerwiec 18, 2008, 09:53:42 am »
Od dzisiaj na Hyperze zaczyna się drugi sezon Tsubasa Chronicle. Tradycyjnie zaczyna się o 21. Mi się nie chciało oglądać pierwszego sezonu to i drugi sobie odpuszczę.

Offline Konował

Odp: Co teraz leci na Hyperze????
« Odpowiedź #273 dnia: Czerwiec 18, 2008, 11:14:12 am »
Zawsze to jakaś nowość, pierwszy sezon oglądałem wybiórczo, z tym pewnie będzie podobnie. A anime nawet ciekawe ;)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline maszeq

  • Nosiciel Wody
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Under Northern Skies
    • deviantart
Odp: Co teraz leci na Hyperze????
« Odpowiedź #274 dnia: Czerwiec 18, 2008, 02:04:25 pm »
Wrócę na wakacje do domu to pewnie będę oglądać, pomimo że widziałem całe. Jedyna przeszkoda w tym niecnym planie jest taka, że satelita w domu tylko jedna, a osób chętnych do telewizora 3, o ile z siostrą mogłoby się jeszcze udać, o tyle odciągnąć starszych od telenowel - m jak m, i nawspólnej, to powazny problem. ale wakacje to chyba przecież sezon ogórkowy kiedy każda stacja serwuje nam powtórki swoich telenowel, więc może ten problem odpadnie.
Under Northern Skies

Offline Konował

Odp: Co teraz leci na Hyperze????
« Odpowiedź #275 dnia: Czerwiec 18, 2008, 03:14:43 pm »
maszeq: Na lato chyba robią sobie przerwę z tymi serialami, przerwali House'a, Lost'a w USA to pewnie u nas też się wstrzymają. W przeciwnym razie zbyt wiele osób nie chciałoby opuszczać domu i tracić czas na jakieś "nudne wakacje"


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline maszkov

Odp: Co teraz leci na Hyperze????
« Odpowiedź #276 dnia: Czerwiec 19, 2008, 12:28:35 am »
wiec mowicie ze 2 sezon leci od wczoraj ....to dzisiaj siade ale dopiero na powtorce o 23 bo jak wyrzej wymienion....starsi=telenowele od 20 do 22... :P




I na ch*j się gapisz...

Offline maszeq

  • Nosiciel Wody
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Under Northern Skies
    • deviantart
Odp: Co teraz leci na Hyperze????
« Odpowiedź #277 dnia: Czerwiec 19, 2008, 06:51:38 am »
to pewnie jakiś mroczny spisek branży walentynkowo-wakacyjnej, która opłaca stacje telewizyjne, by nie puszczały swoich najbardziej hipnotyzujących programów, by móc zwabić ludzi na odległe plaże dla nudystów i naturystów by tam zostali wchłonięci przez piaskowe stwory potocznie zwane małymi dziećmi!!
Under Northern Skies

Offline Hollow

Odp: Co teraz leci na Hyperze????
« Odpowiedź #278 dnia: Czerwiec 19, 2008, 12:36:59 pm »
to pewnie jakiś mroczny spisek branży walentynkowo-wakacyjnej, która opłaca stacje telewizyjne, by nie puszczały swoich najbardziej hipnotyzujących programów, by móc zwabić ludzi na odległe plaże dla nudystów i naturystów by tam zostali wchłonięci przez piaskowe stwory potocznie zwane małymi dziećmi!!

Ta. I to nazwał bym spiskową teorią tych wakacji.   :badgrin:

Offline Hollow

Odp: Co teraz leci na Hyperze????
« Odpowiedź #279 dnia: Listopad 08, 2008, 08:02:45 pm »
No to mamy nowe anime.
Od 12 listopada o godz. 21:00, Hyper rozpocznie premierową emisję „Full Metal Panic”. Od 6 grudnia codziennie o godz. 21:00, Hyper zaczyna emisję „Humanoid Monster Bem”.

A dodatkowo od 26 listopada w każdą środę, o godz. 21.00 Canal+ będzie emitował całkiem nowe anime — „Baccano!”

Offline Konował

Odp: Co teraz leci na Hyperze????
« Odpowiedź #280 dnia: Listopad 08, 2008, 09:52:12 pm »
FMP i B!  :shock: niech jeszcze wydadzą te serie na DVD  :idea:


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hunter Killer

Odp: Co teraz leci na Hyperze????
« Odpowiedź #281 dnia: Listopad 08, 2008, 11:10:18 pm »
FMP widziałem już, tego drugiego nie znam. Baccano! bym sobie obejrzał na ekranie TV, ale nie mam canal+, świat jest niesprawiedliwy  :cry: :p
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline maszkov

Odp: Co teraz leci na Hyperze????
« Odpowiedź #282 dnia: Listopad 11, 2008, 11:34:47 am »
ja przedwczoraj widzialem tsubasa chronicles... a tak sie napalilem na FMP




I na ch*j się gapisz...

Offline Konował

Odp: Co teraz leci na Hyperze????
« Odpowiedź #283 dnia: Listopad 11, 2008, 06:01:55 pm »
maszkov: a wystarczyło przeczytać uważnie
No to mamy nowe anime.
Od 12 listopada o godz. 21:00, Hyper rozpocznie premierową emisję „Full Metal Panic”.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline maszkov

Odp: Co teraz leci na Hyperze????
« Odpowiedź #284 dnia: Listopad 11, 2008, 07:25:22 pm »
maszkov: a wystarczyło przeczytać uważnie
ups... sorry moja wina.. prosze wybacz mi....




I na ch*j się gapisz...

 

anything