Autor Wątek: Co teraz leci na Hyperze????  (Przeczytany 76571 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nakago

Co teraz leci na Hyperze????
« Odpowiedź #255 dnia: Grudzień 20, 2007, 05:27:23 pm »
Nie ma szans. OP nie dość, że jest jednym z najdłuższych anime, jakie kiedykolwiek powstały, to wciąż jeszcze nie jest zakończony.
"Bo przyjdzie Nakago i Ci odpisze" - Ainaelle

"[...] intelektualista jest to wysoce wykształcony facet, który nie radzi sobie z arytmetyką, jeśli nie zdejmie wpierw butów, i jest z tego upośledzenia dumny." - R.A. Heinlein, "Kot, który przenika ściany"

Offline Hunter Killer

Co teraz leci na Hyperze????
« Odpowiedź #256 dnia: Grudzień 20, 2007, 07:23:22 pm »
A Bleach jest zakończony? Z tego co mi wiadomo to ciągle wychodzą nowe  ;) odcinki, a mimo to Hypek dał te 26 epków. OP jest znanym anime i pewna nutka szansy jest że się pokarze. Jednak nie liczyłbym  na jakąś większą liczbę epizodów. W sumie to nie wiadomo tak do końca z tym Bleachem, czy to zakupili żeby sprawdzić czy opłaci im się dalej to kontynuować, czy chwilowo zwiększyć oglądalność, czy z jeszcze innego powodu.  :?
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Nakago

Co teraz leci na Hyperze????
« Odpowiedź #257 dnia: Grudzień 20, 2007, 10:46:01 pm »
Dobrze, mogłam zacytować. Odnosiłam się do wypowiedzi Hollowa:
Cytat: "Hollow"
Ciekawe czy wyświetlą do końca.


"Bleach", oczywiście, skończony nie jest, ale też ma znacznie mniej odcinków, niż "One Piece". Tak koło połowy mniej - co przy przeszło 150 odcinkach tego pierwszego małą różnicą nie jest. Dlatego - tym bardziej - mocno powątpiewam w wyświetlenie całości (?) OP. Mam wręcz wątpliwości, czy w ogóle to dadzą, bo nie zdziwiłabym się, gdyby na tę serię miała licencję inna stacja, która również występuje w wersji polskojęzycznej (takie FoxKids, na przykład).
"Bo przyjdzie Nakago i Ci odpisze" - Ainaelle

"[...] intelektualista jest to wysoce wykształcony facet, który nie radzi sobie z arytmetyką, jeśli nie zdejmie wpierw butów, i jest z tego upośledzenia dumny." - R.A. Heinlein, "Kot, który przenika ściany"

Offline Michaelius

Co teraz leci na Hyperze????
« Odpowiedź #258 dnia: Grudzień 21, 2007, 06:42:35 am »
Cytat: "Silent Angel"
U... Coś a'la powtórka z Fushigi Yuugi :P


Nie wiem co to FY , ale Saiunkoku to taka seria pod haslem co by bylo gdyby feminizm znali juz w starozytnych Chinach :)
No ale w sumie da sie obejrzec , a dziewczynom tym bardziej powinno sie podobac ze wzgledu na hordy bishow biegajace po ekranie dla tych 2-3 panienek jakie sie przez serie przewijaja :D
Michaelius

"Your understending is not required, merely your surrender"

Offline Hollow

Co teraz leci na Hyperze????
« Odpowiedź #259 dnia: Grudzień 21, 2007, 11:00:39 am »
A tam. Ja tylko tak sobie marzę przed świętami ;)

Offline Shalaya

Co teraz leci na Hyperze????
« Odpowiedź #260 dnia: Styczeń 05, 2008, 02:19:43 pm »
Całkiem, całkiem to anime.
Nie rozumiem tylko postępowania HYPERa. Zaczynają jakieś anime a później nie kończą tylko puszczają nowe.
Trochę mnie to denerwuje.
Na szczęście Colourcloude Palace nie okazał się kolejnym TC...


Offline Niuniek

Co teraz leci na Hyperze????
« Odpowiedź #261 dnia: Styczeń 05, 2008, 02:53:47 pm »
Ja jak przy pierwszych dwóch odcinkach ani razu się nie uśmiechnąłem i nie wciągnęła mnie fabuła, to se odpuściłem. :D

Wolałem kończyć Slayersów.  ;)

Offline Shalaya

Co teraz leci na Hyperze????
« Odpowiedź #262 dnia: Styczeń 05, 2008, 03:26:31 pm »
Ja się dołączyłam dopiero w 4 odcinku, bo nie dałam rady wcześniej. Dlateg nie powiem jakie były pierwsze 3...


Offline Se've'ln

Co teraz leci na Hyperze????
« Odpowiedź #263 dnia: Styczeń 14, 2008, 04:30:38 pm »
Ja dołączyłam w 3 i jakoś jak nie obejrzę to mi koleżanka da płytkę. A rzeczywiście jest co oglądać dla kogoś kto lubi udającego durnia króla, geniusza-wariata, faceta w masce, mającego ciągłego zaciesza ojca-zabójcę, i tym podobne postaci nie wspominając już o głównej bohaterce z dziwną fryzurą. Ale anime jest wcale zabawne... ;)

Offline Shalaya

Co teraz leci na Hyperze????
« Odpowiedź #264 dnia: Styczeń 14, 2008, 07:44:58 pm »
Ja jestem najbardziej zadowolona, że główna bohaterka nie okazała się totalną fajtłapą/ idiotką / ciągle płaczącą istotą tylko inteligentną osobą z celem w życiu i starającą się ten cel osiągnąć =)
Przyjemnie ogląda się to anime, a król wyjątkowa przezabawna postać (przez jego wpadki w czynach i kiedy coś palnie ;)  ).


Offline Se've'ln

Co teraz leci na Hyperze????
« Odpowiedź #265 dnia: Styczeń 15, 2008, 01:02:22 pm »
Masz rację. Choć nieźle się uśmiałam też z Kyu (nie wiem jak to sie pisze), który ciągle się gdzieś gubi. Ten to ma zmysł orientacji przestrzennej... XD

Offline Shalaya

Co teraz leci na Hyperze????
« Odpowiedź #266 dnia: Styczeń 15, 2008, 07:19:13 pm »
Cytat: "Se've'ln"
Ten to ma zmysł orientacji przestrzennej... XD


To prawda. Codziennie jest w pałacu i codziennie się gubi :D
Ale niektóre wpadki króla też mnie rozśmieszają :D Np. jak wypalił w domu Pani Kochou, że on nie musi przychodzić do miejskiego haremu, bo to samo w pałacu (wprost do Shurei)  ;)


Offline Shalaya

Co teraz leci na Hyperze????
« Odpowiedź #267 dnia: Luty 05, 2008, 07:53:24 am »
No i po Saiunkoku Monogatari znów puszczają Bleach`a...


Offline Konował

Co teraz leci na Hyperze????
« Odpowiedź #268 dnia: Luty 05, 2008, 08:18:06 am »
Bleach'a znowu skończą w najciekawszym momencie ?


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Shalaya

Co teraz leci na Hyperze????
« Odpowiedź #269 dnia: Luty 05, 2008, 08:24:25 am »
Cytat: "Konował"
Bleach'a znowu skończą w najciekawszym momencie ?


Znając Hypera to tak ;/
Zastanawiam się co puszczą po Bleach`u i kiedy doczekamy się kolejnych odcinków tego anime...


 

anything