Autor Wątek: Kasa...  (Przeczytany 16325 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dretwiak

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Kasa...
« Odpowiedź #90 dnia: Czerwiec 15, 2004, 02:48:19 pm »
Zwykle do 50 miesięcznie, czasem od 50 do 100, gdy wyjątkowy urodzaj. No i w tym 10 zł/mies na DK - X-meni i zapewne Spidey.
Komiksy komiksy
Magiczne obrazki
Pogonie i wrzaski
Pułapki zasadzki

Offline Wojtpil

Kasa...
« Odpowiedź #91 dnia: Czerwiec 17, 2004, 03:49:50 pm »
koło 30 zyla (1 komiks)
ale do czasu kiedy pojawiło się DK, teraz minimalnie więcej (cena czyni cuda)
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

Offline kolec

Kasa...
« Odpowiedź #92 dnia: Wrzesień 21, 2007, 01:54:53 pm »
Jeżeli są jakieś premiery, to ok. 80zł, np. we wrześniu mi tyle zeszło. Jeżeli nic się nie dzieje na rynku, albo nie interesują mnie nowości, to kupuję to co jest, bądź zamawiam starsze komiksy, wydaję wtedy do 50pln. Wydaje mi się, że większość tak ma. Zaznaczyłem 2-gą opcję.

Offline Ziemniakento

Kasa...
« Odpowiedź #93 dnia: Wrzesień 21, 2007, 03:16:25 pm »
50-100. W porywach dwie stuffki dam.

Offline GunJ

Kasa...
« Odpowiedź #94 dnia: Wrzesień 22, 2007, 11:33:23 am »
Po pierwsze - brawa dla grabarzy ;) Watek spokojnie umarl po czym zostal wykopany i ciagany po ulicach ku uciesze gawiedzi. No ale skoro ja tez tu wszedlem to dorzuce moje 0.02 PLN.

Od dluzszego czasu (okolo 2 - 3 lata)  nie wydaje nic na komiksy. Kiedys wydawalem sporo.

Nie chce wrzucac w rozmowe granatu bo temat byl walkowany nie raz, ale po prostu komiksy sa duzo za drogie.
Kocham to medium, podobaja mi sie historie - doceniam prace rysownikow etc. Niestety w warunkach polskich kwoty ustalone przez wydawcow (EGMONT ... :/ ) raczej smiesza.

Z komiksu zrobila sie w PL wyzsza pierdz***ncja, a ceny niektorych pozycji sa godne albumow taschena.

Kreda ? Twarda okladka ? Po co to komu...
Komiks to dla mnie historia, artwork - a nie posiadanie i gromadzenie. Kolejny przejaw konsumpcjonizmu.
Kwoty jakie statystyczny polak wydaje przez rok na kulture - tutaj pochlania jedna pozycja.

Chetnie wydalbym 5 dych / miesiac na komiksy.Gdybym mogl za to dostac 4 - 5 pozycji SLABO TECHNICZNIE wydanych. Aktualnie nie wydaje ani grosza.

Do rozwagi wydawnictwom. Wiem ze nie jestem jedynym ktory tak mysli.

Offline hans

Kasa...
« Odpowiedź #95 dnia: Wrzesień 22, 2007, 01:20:32 pm »
W mojej obecnej sytuacji moge sie tylko zgodzic. Uwielbiam komiksy, nauczylem sie na nich czytac, ale od kilku miesiecy nie znalazlem kasy na zaden na zaden komiks. Z mojej perspektywy GunJ ma duzo racji. Cieszy lektura komiksow na kredzie, ale jednak przez tyle lat czytalem "Kaznodzieje", "Thorgala" i "Sandmana" i bylem zadowolony. Do wznowien "Thorgala" w ogole mnie nie ciagnie - jak dla mnie, jest to wyrzucanie kasy.
Jednak z drugiej strony nie bede walczyl z wiatrakami i wiem dobrze, co przynosi zysk na naszym ryneczku. A ze - jak to gdzies napisal graves - to hobby to jednak nalog, w planach mam "From Hell" i zakonczenie "Kaznodziei" ;)

Offline F... YOUR HEROES

Kasa...
« Odpowiedź #96 dnia: Wrzesień 22, 2007, 01:30:52 pm »
Rożnie, raz w danym miesiącu wydam 5 stów a prez nastepne 4 miechy nic nie wydam, to zalezy od tego co jest wydawane, kiedys kupowałem bardzo dużo, teraz ceny są o kant dupy, więc wydaje mniej i kupuje tylko to co "musze" mieć

Offline Gulumbulum

Kasa...
« Odpowiedź #97 dnia: Wrzesień 22, 2007, 03:21:14 pm »
Za 50 zł to teraz ciężko chociaż jeden komiks kupić, gdzie są komiksy z tamtych lat?!? ;)

 

anything