trawa

Autor Wątek: wielokrotny strzał  (Przeczytany 2965 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lohost

wielokrotny strzał
« dnia: Wrzesień 22, 2007, 08:38:32 am »
czytając nowe zasady dla obecnej edycji po raz kolejny zreszta natknalem sie na pewna niescislosc. szukajac konkretnych zasad dzialania pistoliersow, poszukiwania skierowalem na strone poswiecona roznym rodzajom broni, miedzy innymi pistoletom, znalazlem ze pistolety nie maja modyfikatorow za zasieg i za ruch...w opisie znajduje sie takze ze jesli wezmiemy parę pistoletow to przysluguje nam 2xwielokrotny strzał...wiec idac dalej a raczej cofajac o kilka stron przyjrzalem sie tabelce modyfikatorow strzelania i ku mojemu zdziwieniu nie znalazlem tam wymienionej kary za wielokrotny strzal...jako ze grywam takze DE, to zanim bede sie cieszyl chcialbym wiedziec czy w obecnej edycji nie ma juz kar za wielokrotny strzal?

Offline Luthor Huss

wielokrotny strzał
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 22, 2007, 10:39:10 am »
Jest kara za wielokrotny strzal, niestety.

Offline lohost

wielokrotny strzał
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 22, 2007, 11:34:42 am »
to ze Ty tak powiedziales nie oznacza ze to jest zasada, jak wiesz gdzie to jest napisane to podaj strone albo link do zasad. przewertowalem podrecznik i wydaje mi sie ze nie ma tam nic na ten temat, ale moze cos przeoczylem stad moje watpliwosci.

Offline BisonPL

wielokrotny strzał
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 22, 2007, 12:14:58 pm »
Cytat: "Luthor Huss"
Jest kara za wielokrotny strzal, niestety.


Jest, więc trochę uwagi i samodzielności lohost. Podpowiem Ci, że jest to w podręczniku w dziale Broń ...
b]Fight like the beast, die like the mass[/b]

Offline lohost

wielokrotny strzał
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 22, 2007, 01:23:54 pm »
ok znalazlem, dzieki wielkie, jakis gapowaty ostatnio jestem, 3 razy to czytalem :P