Autor Wątek: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II  (Przeczytany 449188 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline acidos

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #585 dnia: Maj 01, 2013, 01:17:00 pm »
Ja ostatnio oglądałem Social Network.Film nawet spoko ,jakoś wielce nie żałuję że dopiero teraz obejrzałem:)

Ludzie prośba jest ,jakbyście mogli zawitajcie na mojego bloga o tematyce filmowej i premierach na blu-ray :)
http://blu-film-center.blogspot.com/

Offline slay

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #586 dnia: Maj 23, 2013, 09:56:14 am »
Kilka dni temu obejrzałem Warm Bodies i muszę przyznać, że mile się zaskoczyłem. Nie spodziewałem się niczego i otrzymałem całkiem przyjemny i lekki film na wieczór gdzie naśmiewają się z komedii romantycznych i  filmów o zombie.

Offline Radan

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #587 dnia: Maj 31, 2013, 02:46:08 pm »
Star Trek: Gniew Smauga
Spoiler: pokaż
(albo Star Trek: These motherf..ing people in these motherf...ing torpedoes)



Moim zdaniem rewelacja. Jeszcze lepszy, niż pierwsza część. Nie wiem, jaki był oryginalny Khan, bo "klasyczne Star Treki" znam praktycznie tylko z niektórych odcinków New Generation i fragmentów TOS na youtubie. Ale ten zagrany przez Cumberbatcha to jak na razie chyba najlepszy villain, jaki pojawił się na ekranach w tym roku. Pozostali aktorzy też się spisali.
Fabuła jest zajmująca. Są zwroty akcji. Część z nich przewidywalna, ale i tak sprawiają frajdę.


Aczkolwiek fajnie by było, gdyby od następnego filmu załoga Kirka faktycznie zaczęła badać jakieś odległe światy, tak jak to było w serialu, zamiast ciągle ratować Ziemię. Przy obecnych możliwościach technicznych pozaziemskie cywilizacje i krajobrazy mogłyby być dla widza nieco bardziej fascynujące niż tysięczne ujęcie Londynu z 2259 roku.


Jeśli o mnie chodzi, to zamierzam teraz obejrzeć Gniew Khana jak tylko dostanę go w swoje łapska, więc jeśli nowy Star Trek stawia sobie na celu powiększenie grona fanów całej "marki", to na pewno mają na koncie co najmniej jeden sukces.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #588 dnia: Czerwiec 02, 2013, 04:40:51 pm »
Moim zdaniem rewelacja. Jeszcze lepszy, niż pierwsza część.
Potwierdzam. Film wgniata w fotel - a oglądałem w 2D! - i gęba mi się śmiała ze szczęścia, że takiego świetnego kina doświadczam, w które zresztą na powrót uwierzyłem, bo dzień wcześniej byłem na "Wielkim Gatsbym" (też w 2D) i przez dobę trwałem w stanie zwątpienia co do tej sztuki...

Offline Trisz

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Total likes: 0
  • zmuszani do przekraczania własnych granic...
Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #589 dnia: Czerwiec 06, 2013, 12:20:03 pm »
Ja chcę iśc na Gatsbiego...
A fajnego ostatnio widziałam... Obławę - dobry film, ale nie jakoś wybitnie, Nad życie - ckliwy na makasa i na początku Bołądź mi nie pasowała, ale potem sie przyzwyczaiłam. Żebrowskiego pięknie do niej dobrali, wspólnego to nic nie ma z prawdziwym mężem siatkarki  :cool:
A dla młodszych, czy rodzinnie polecam Hotel Transylwania i Rafla demolkę ;)

Każdy jest nadzwyczajny.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #590 dnia: Czerwiec 25, 2013, 10:44:52 pm »
"Iron Sky" - bardzo fajna zabawa w kino, z jasno sprecyzowaną i konsekwentnie realizowaną wizją oraz z przesłaniem. Film nie ukrywa swojego fanowsko-amatorskiego rodowodu, czyniąc go dodatkowym elementem gry z widzem. A Julia Dietze jest cholernie seksowna!

Offline Ribald

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #591 dnia: Lipiec 04, 2013, 08:02:54 am »

Iluzja


Porządne kino rozrywkowe na lato. Nie oczekujące od widza dużego skupienia, ale też nie obrażające jego inteligencji (no, może czasami). O sile filmu stanowi wartka akcja, ale dobrze, że uzupełniona jest paradą dobrych aktorów - Michael Caine i Morgan Freeman to ludzie, których mogę oglądać choćby i w telenoweli (a tu tym ciekawiej, że grają razem całkiem coś innego niż w Nolanowskich Batmanach), a i na Melanie Laurent patrzy się przyjemnie :)


Inna rzecz, że łącząc "Iluzję" z trailerami kolejnego w ostatnich latach filmu o rozmaitych rodzinnych perypetiach z Robertem -ach, gdzież te niegdysiejsze role - De Niro, widzianym przed seansem (plus Sarandon etc.) oraz drugiej części "Red" (Willis, Malkovich & company) można dojść do smutnego wniosku, że scenarzyści się wyeksploatowali z pomysłów i teraz robienie filmu polega na zebraniu kilkorga dobrych aktorów (albo przynajmniej takich "z nazwiskami") i dopiero do nich dobudowuje się historię - bo najbardziej lubimy to co już oglądaliśmy?


No nie, przepraszam - był też film o atakujących USA wielkich rybach, z którymi walczono za pomocą równie wielkich mechów obsługiwanych jak w tych grach tanecznych na konsole - tego jeszcze nie było.
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline DARKMAN

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #592 dnia: Lipiec 04, 2013, 03:49:27 pm »
No nie, przepraszam - był też film o atakujących USA wielkich rybach, z którymi walczono za pomocą równie wielkich mechów obsługiwanych jak w tych grach tanecznych na konsole - tego jeszcze nie było.
Pacific Rim to nowy film Guilerma Del Toro (znany z chociazby Hellboy 2 i Labirynt Fauna)  i sie nie kryje czym ma byc -> mila bezmuzga rozpierducha :) Ja wybieram sie na to do kina.

Offline Ganossa

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #593 dnia: Lipiec 04, 2013, 04:05:45 pm »
No nie, przepraszam - był też film o atakujących USA wielkich rybach, z którymi walczono za pomocą równie wielkich mechów obsługiwanych jak w tych grach tanecznych na konsole - tego jeszcze nie było.
Było w milionie różnych anime.
Ale do kina również się wybiorę.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Radan

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #594 dnia: Lipiec 04, 2013, 06:47:01 pm »
Również polecam Iluzję.

Naprawdę, dawno się tak dobrze nie bawiłem w kinie. Trudno temu filmowi cokolwiek zarzucić. 10/10 & badass seal of approval.

Tylko jedna uwaga: przed obejrzeniem nie zaczytujcie się specjalnie w recenzjach, żeby przypadkiem nie trafić na spoilery. Nieprzewidywalna (przynajmniej chwilami) fabuła to spory atut filmu.

Offline gburowy

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #595 dnia: Lipiec 11, 2013, 12:27:25 pm »
"Panaceum" - dobra obsada, ciekawa fabuła, zaskakujące zakończenie, czyli to co w filmach lubię najbardziej ;) do tego pewne sceny, które ciągle krążą mi po głowie... ^^

Offline molokina

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #596 dnia: Lipiec 22, 2013, 11:50:45 am »
Bardzo mi się podobał "Stoker" z Nicole Kidman i Mią Wasikowską. Film ma rewelacyjny klimat, chociaż historia nie jest zbyt skomplikowana to całość robi rewelacyjne wrażenie.

Offline Ribald

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #597 dnia: Lipiec 24, 2013, 09:51:50 pm »
Frances Ha


Bardzo ładny, refleksyjny film o ... tym co często nieuchwytne. A Greta Gerwig ma w sobie naprawdę dużo uroku.
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline ona81

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #598 dnia: Sierpień 04, 2013, 02:53:52 pm »
Witam


Oglądałam kolejna serie filmu szybcy i wścielki 6   i oczywiście jestem zachwycona  , tym bardziej że też podobaja mi się aktorzy grajacy tam :smile:   ,ale nadal  film trzyma swój poziom . Polecam

Deg

  • Gość
Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #599 dnia: Sierpień 12, 2013, 02:54:36 am »
"Obecność" - zaczyna się jak nudnawy paradokument, ale szybko przeradza się w naprawdę porządny horror o opętaniu. Miłośnicy gatunku nie powinni się zawieść.
"Rock of Ages" - fabularnie gniot, ale świetna obsada, rewelacyjnie dobrana muzyka i kilka zabawnych scen dają w sumie bardzo fajny, lekki wypełniacz czasu. No i Tom Cruise, który wreszcie nie traktuje swojej osoby śmiertelnie poważnie - to warto zobaczyć.

 

anything