Autor Wątek: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II  (Przeczytany 448875 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Saguaro

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #645 dnia: Grudzień 03, 2013, 10:15:43 pm »
Ja w niedzielę "W pierścieniu ognia" i polecam:)

Offline molokina

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #646 dnia: Grudzień 04, 2013, 10:31:59 am »
Zgadzam się jedna z lepszych ekranizacji jakie widziałam. Bardziej mi się spodobała niż pierwsza część.

Offline GoldenMan

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #647 dnia: Grudzień 08, 2013, 09:39:10 pm »
Pięć częsci Fastów - ku pamieci Walkera

Offline Radan

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #648 dnia: Grudzień 22, 2013, 07:10:54 pm »
Frozen/Kraina Lodu

Disney w formie. Bardzo ładna bajka, zwłaszcza pod względem wizualnym. Animacja chwilami zapiera dech w piersiach, warto zobaczyć to na dużym ekranie. Nie wiem, jak dobre jest 3D, bo zdecydowałem się zobaczyć film w 2D. Polski dubbing nawet się udał (niestety nie da się zobaczyć tej produkcji w polskich kinach w oryginalnej wersji językowej). Piosenki w większości przyjemne dla ucha, z jednym wyjątkiem: piosenka "Mam tę moc" nie była "przyjemna", była świetna.
Z drugiej strony, to właśnie piosenki były moim zdaniem największą wadą filmu. A dokładnie ich nadmiar, zwłaszcza na początku. Nie lubię gdy twórcy próbują znienacka zafundować widzom musical. Ale wraz z rozwojem akcji natężenie przyśpiewek spada, więc nie jest to duży minus.

Ogólnie rzecz biorąc:

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #649 dnia: Styczeń 03, 2014, 12:49:10 pm »
Nie wiem, czy "ostatnio" obejmuje cały rok, ale zapraszam do filmowego podsumowania 2013:
http://mnichhistorii.blogspot.com/2014/01/389-najlepsze-filmy-2013-roku.html

Offline adro

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #650 dnia: Styczeń 04, 2014, 09:25:26 pm »
wyscig- rywalizacja laudy i hunta w Formule. swietne, dynamiczne kino plus bdb aktorstwo(thor i edukator). No i nie mozna zapomniec o uroczej olivii wilde :biggrin:
grawitacja- swietne zdjecia, fabula taka se. MImo wszystko film wzial mnie na calego. bullock(fajne ujecia przy przebierankach :razz: ) i kluni ujda, sandra momentami mmmm :biggrin:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline emkot

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #651 dnia: Styczeń 14, 2014, 01:20:14 pm »
Mi się bardzo spodobał Oz wielki i potężny. No i James Franco i jego uśmiech... ;)

Offline RemiRose

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #652 dnia: Styczeń 28, 2014, 03:18:53 pm »
Na moim blogu pojawiła się recenzja najnowszego filmu davida O. Russella, zapraszam do czytania. http://atlaspopkultury.blogspot.com/2014/01/american-hustle-2013.html[/font]
Country Stories. Od komiksu, aż po film.
http://remirozanski.tumblr.com/

Offline Trisz

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Total likes: 0
  • zmuszani do przekraczania własnych granic...
Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #653 dnia: Styczeń 30, 2014, 01:21:24 pm »
Mojej młodej też się frozen bardoz podobał, była z klasą.
Ja w kinie byłam na Julii Roberts, czyli Sierpień w hrabstwie Osage ;) Chyba nie powiem nic nowego, bo krytyce filmem zachwyceni i ja również. Historia bliska chyba wszystkim, każdy ma rodzine jakieś relacje, pozazdrościć, jeśli, ktos ma lepsze, albo jeszcse jest nie świadom :P
 Chłonęłam grę aktorską całą sobą. Każda psotać była idelana, ale Julia szczególnia się wyrózniała, no i trochę się z nia utożsamiam - twarda babka, które chce ogarnąć wszystko...
Każdy jest nadzwyczajny.

Offline KanGax

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 108
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Reputation Power: 92
Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #654 dnia: Luty 02, 2014, 04:23:08 pm »
Frozen/Kraina Lodu

Disney w formie. Bardzo ładna bajka, zwłaszcza pod względem wizualnym. Animacja chwilami zapiera dech w piersiach, warto zobaczyć to na dużym ekranie. Nie wiem, jak dobre jest 3D, bo zdecydowałem się zobaczyć film w 2D. Polski dubbing nawet się udał (niestety nie da się zobaczyć tej produkcji w polskich kinach w oryginalnej wersji językowej). Piosenki w większości przyjemne dla ucha, z jednym wyjątkiem: piosenka "Mam tę moc" nie była "przyjemna", była świetna.
Z drugiej strony, to właśnie piosenki były moim zdaniem największą wadą filmu. A dokładnie ich nadmiar, zwłaszcza na początku. Nie lubię gdy twórcy próbują znienacka zafundować widzom musical. Ale wraz z rozwojem akcji natężenie przyśpiewek spada, więc nie jest to duży minus.

Ogólnie rzecz biorąc:


Ja właśnie miałem wrażenie wtórności w stosunku do Tangled (które b. mi się podobało kiedyś, za pierwszym razem). Olaf trochę mnie rozczarował, po rewelacyjnym trailerze spodziewałem się bardziej zabawnego filmu. IMO w ciągu ostatnich lat najlepszą animacją są Minionki, w swojej prostocie są rozbrajające.
Twoja sygnatura była nieregulaminowa i została usunięta przez moderaturę.
Zapoznaj się z regulaminem.

Offline GoldenMan

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #655 dnia: Luty 02, 2014, 06:44:38 pm »
Sierpień w hrabstwie Osage - dojrzały, poważny dramat o relacjach rodzinnych matki i 3 córek. Wg mnie fenomenalnie zagrany przez Meryl Streep i Julię Roberts (nominowane za te role do |Oscara), choć reszta obsady też gra na bardzo wysokim poziomie. Film daje do myślenia, budzi emocje i szokuje, choć nie brakuje też momentów kiedy bawi do łez. Warto obejrzeć.

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderatorzy
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #656 dnia: Luty 03, 2014, 01:10:09 pm »
Frozen/Kraina Lodu
Animacja chwilami zapiera dech w piersiach
Chwilami? Mnie chwilami nie zachwycała. Może to dlatego, że wiem jak kompy liczą i liznołem na studiach jakieś podstawy jak kompy rysują.

piosenki były moim zdaniem największą wadą filmu. A dokładnie ich nadmiar, zwłaszcza na początku. Nie lubię gdy twórcy próbują znienacka zafundować widzom musical.
Dla mnie mogło by być więcej śpiewania.

Bardzo podoba mi się piosenka trolli - bardzo dysneyowska wg mnie.
Olaf jakoś mnie nie zachwycił - taki dodatek żeby dzieciaki miały się z czego śmiać. Choć stworzyć bałwana, który w taki sposób marzy o cieple - to jednak jakiś rodzaj geniuszu.
A w królowej chyba się zakochałem - nie mogę przestać oglądać jak się "przebiera" w tę lodową suknię, ślicznie spaceruje po lodowym zameczku i potem trzeska wyjściem na balkon.
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline RemiRose

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #657 dnia: Luty 04, 2014, 12:57:31 pm »

Recenzja Her, filmy, który według mnie jest prawdziwą petardą emocjonalną.
http://atlaspopkultury.blogspot.com/2014/02/ona-her-2014.html#more
Country Stories. Od komiksu, aż po film.
http://remirozanski.tumblr.com/

Offline OLIWIA

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #658 dnia: Luty 09, 2014, 12:46:53 pm »
Wilk z Wall Street. Zdecydowanie jeden z lepszych filmów jakie widziałam.


Czekam na ten film "Her", słyszałam, że bardzo dobry.
http://mediarivermagazine.pl - Portal o filmach, książkach, grach i technologii

Offline Trisz

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Total likes: 0
  • zmuszani do przekraczania własnych granic...
Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #659 dnia: Luty 13, 2014, 03:00:27 pm »
Wilk z Wall Street. Zdecydowanie jeden z lepszych filmów jakie widziałam.


Czekam na ten film "Her", słyszałam, że bardzo dobry.
Za to plakaty do bani, w zyciu bym nie poszła - patrząc na plakat.


Dzień kobiet Marysi Sadowskiej - płytę mam od dawna film dopiero obejrzałam. Trudno go nazwać "fajnym", ale jak na debiut naprawdę dobry. Dosć mocny, strasznie poruszający, moze chwilami irytuje "głupota" bohaterek, ale patrzymy z boku, jak się jest w środku wydarzeń inaczej to działa... Ogólnie warto obejrzeć, ale jeszcze bardziej kupić płytę - piosenki genialne, w filmei nie ma tekstu więc nie oddaje tego :)
Każdy jest nadzwyczajny.

 

anything