Gildia Filmu (www.film.gildia.pl) > Forum Filmu

Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II

<< < (175/180) > >>

Szaw:
Infiltracja

Komentarz chyba nie jest potrzebny :)

Aneta1994:
Ostatnio genialny film jaki oglądałam nosił tytuł "W starym dobrym stylu". Jest to film trójce nierozłącznych przyjaciół, którzy [/size]pracowali razem w fabryce, a obecnie cieszą się beztroskim życiem emerytów. Nagle okazuje się, że bank zlikwidował ich fundusz emerytalny. Emeryci nie zamierzają poddać się bez walki o oszczędności całego życia. Pewnego dnia jeden z przyjaciół staje się świadkiem napadu na bank i starsi panowie postanawiają pójść w ślady rabusiów. Film jest wart obejrzenia chociażby ze względu na genialną obsadę oraz genialność komediową. Serdecznie polecam[/color]

themain:
Ostatnio oglądałem Ligę Sprawiedliwości i jestem pod wielkim wrażeniem, ponieważ odwalili kawał dobrej roboty. DC w przeciwieństwie do Marvela zawsze wprowadzali mrok do swoich filmów i zero humoru, widać zrozumieli, że nutka humoru pozytywnie wpłynie dla odbioru, dlatego rok 2017 zdecydowanie daje plus dla marvela :biggrin:

Anonimowy Grzybiarz:
Szczerze polecam "Blok 99" - brutalne kino więzienne i parafrazę mitu o Orfeuszu, recenzja na blogu:
http://mnichhistorii.blogspot.com/2018/01/brawl-in-cell-block-99.html

Wunko:
Blacklist, Lucyfer, 100, Dom z papieru - wszytko z Netflixa super seriale :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej