Autor Wątek: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II  (Przeczytany 449179 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ribald

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #525 dnia: Sierpień 25, 2012, 09:00:21 pm »
Niezniszczalni 2


"Fajny" jest dobrym określeniem na ten film, bo wielkim czy mającym ambicje nazwać go nie sposób. Dobrze więc, że twórcy świadomie nastawili się na pół-pastisz (momentami więcej niż pół) dzięki czemu dostałem wiele radosnych momentów w wykonaniu panów 60+


Co ciekawe, okazało sie, że da się zrobić film, w którym będzie jeszcze mniej fabuły niż w części I :)


A, fajna Chinka:)
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline DARKMAN

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #526 dnia: Sierpień 27, 2012, 06:45:40 am »
Niezniszczalni 2


"Fajny" jest dobrym określeniem na ten film, bo wielkim czy mającym ambicje nazwać go nie sposób. Dobrze więc, że twórcy świadomie nastawili się na pół-pastisz (momentami więcej niż pół) dzięki czemu dostałem wiele radosnych momentów w wykonaniu panów 60+


Co ciekawe, okazało sie, że da się zrobić film, w którym będzie jeszcze mniej fabuły niż w części I :)


A, fajna Chinka:)
Mi tez sie podobalo. Warto zobaczyc dla samej sceny z Chuckiem (on ma ponad 70 lat!).

P.S. IMHO zamiast tej Chinki mogliby dac Maggie Q :)

Offline Trisz

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Total likes: 0
  • zmuszani do przekraczania własnych granic...
Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #527 dnia: Sierpień 29, 2012, 10:33:20 am »
Huśtawkę - świetny polski film


Jedz, módl sie, kochaj -po raz drugi, mistrzowski, piękny o życiu-to trzeba obejrzeć!


Woody Allen - mieszane uczucia do ou filmów: Poznasz przystojnego bruneta -to ten lepszy
i Wszystko gra - sceny teatralne w drugiej części filmu dla mnie nie pasowały do wcześniejszych...
Każdy jest nadzwyczajny.

Offline GoldenMan

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #528 dnia: Sierpień 29, 2012, 12:19:33 pm »
Niezniszczalni II, potem I - nieźle się uśmiałem przy obu częściach ;-)

Offline KanGax

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 108
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Reputation Power: 92
Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #529 dnia: Sierpień 30, 2012, 07:10:39 pm »
"Dom w głębi lasu" - świetnie się bawiłem oglądając juz po raz drugi, poza tym końcówka filmu jest rewelacyjna! Kapitalny pomysł na horror - każdemu kto potrafi podejść do filmu w bardziej rozgarnięty sposób niż: "idę na horror więc oczekuję jasnego podziału rol i dobrego timingu w zabijaniu" - polecam serdecznie.
Twoja sygnatura była nieregulaminowa i została usunięta przez moderaturę.
Zapoznaj się z regulaminem.

Offline potworek

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #530 dnia: Wrzesień 03, 2012, 08:54:19 pm »
Pamięć absolutna - Może nie jestem obiektywny, bo bardzo lubię Colina Farrella, ale mi się bardzo podobało. Dużo akcji, fajne efekty, fabuła dobra, ale nie jakaś trudna. Pomysł fantastyczny, ale to akurat zasługa pisarza. Polecam. Popcornowy film.
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline katamaranka

  • Wyzwoleniec
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Tylko jedno może unicestwić marzenie - strach prze
Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #531 dnia: Wrzesień 06, 2012, 04:02:28 pm »
"Niezniszczalni2" są mistrzem świata! znalazłam taki opis w necie "  Uzbrojeni po zęby, wściekli jak nigdy, gotowi na największą zadymę, wyruszają wykończyć wszystkich złych kolesi jacy znaleźli się w scenariuszu."  :wink: ))))) bardzo dobra zabawa podczas oglądania, poza tym nie ma chyba jeszcze podobnego filmu gdzie na jednym ekranie jest tyle gwiazd...najlepsi z najlepszych

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #532 dnia: Wrzesień 13, 2012, 07:17:48 pm »
wczoraj oglądałem Boski Chillout. dla koneserów tego typu kina ten film jest wręcz idealny. dobre kino, sporo się dzieje, cały czas akcja. nie jest on nie wiadomo jak wyborny, ale jest spoko ;) tak mogę to nazwać ;)
Typowy film ze stajni Judda Apatowa. Lubię tę stajnię. Kilka dni temu dobrze się bawiłem na "Druhnach". :)

Offline GoldenMan

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #533 dnia: Wrzesień 15, 2012, 08:19:20 pm »
Pół zartem pół serio - zaczynam doceniac urok starego kina i Marilyn M.  :biggrin: dM

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #534 dnia: Wrzesień 17, 2012, 06:49:41 pm »
W drodze - całkowite zaskoczenie, genialny klimat, piękne zdjęcia.
Więcej: http://mnichhistorii.blogspot.com/2012/09/287-wyruszyc-w-droge.html

Offline powaznyjohn

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #535 dnia: Październik 08, 2012, 02:05:12 pm »
Także zdecydowanie polecam Niezniszczalni 2 choć film nie jest może zbyt gurnolotny :wink:

Offline nowinka11

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #536 dnia: Październik 09, 2012, 11:14:27 am »
Saga Zmierzch bez ostatniej części, czekam na nią z niecierpliwością, kiedy pojawi się w kinach :biggrin:

Offline slay

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #537 dnia: Październik 14, 2012, 07:33:25 am »
Wczoraj widziałem Abraham Lincoln: Vampire Hunter i nie   wiem czy to zasługa połowy butelki wina jaką wypiłem podczas seansu,   ale film mi się podobał. Ubawiłem się na nim przednio. W kategorii rozrywkowe kino nie wymagające myślenia sprawdza się świetnie. Co prawda jest w nim pełno klisz i wszystko jest wiadome już od pierwszych minut filmu, ale nie zmienia to faktu, że ogląda się to zadziwiająco dobrze.

Offline GoldenMan

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #538 dnia: Październik 14, 2012, 11:03:12 pm »
Wczoraj widziałem Abraham Lincoln: Vampire Hunter i nie   wiem czy to zasługa połowy butelki wina jaką wypiłem podczas seansu,   ale film mi się podobał. Ubawiłem się na nim przednio. W kategorii rozrywkowe kino nie wymagające myślenia sprawdza się świetnie. Co prawda jest w nim pełno klisz i wszystko jest wiadome już od pierwszych minut filmu, ale nie zmienia to faktu, że ogląda się to zadziwiająco dobrze.


podobno śmiech do rozpuku ;)


Ja oglądałem "Tekken" - wymiatało się na plejaku dwójce i trzeba było wreszcie zobaczyć - całkiem niezłe, choć nize jakoś bardzo logiczna fabuła :P Trochę igrzyska śmierci mi się skojarzyły.

Offline Karol Ogorzałek

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #539 dnia: Październik 18, 2012, 10:46:01 am »
"Fajny" to mało powiedziane, świetny wręcz jest film "Dla niej wszystko" z Russellem Crowe, naprawde genialny! Przez cały film trzyma w napięciu. Polecam!

 

anything