Autor Wątek: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II  (Przeczytany 448872 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #555 dnia: Listopad 07, 2012, 04:43:54 pm »
"Kac Vegas w Bangkoku" - większość tak go krytykowała, a tymczasem film okazał się dobry - chociaż nie bardzo dobry jak jedynka - i zagrany na trochę innej nucie. Słabuje dopiero pod koniec.

Offline Horreur

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #556 dnia: Listopad 08, 2012, 09:43:26 am »
W końcu, po długim czasie zdecydowałam się na Sin City. Niby recenzje słabe. Ale mi się podobało. Film fajnie naśladuje komiksową estetykę, właściwie jest prawie dokładnie przeniesionym na ekran komiksem :P Myślę, że nieobeznanym taka konwencja by się mogła nie spodobać, jednak kiedy się człowiek nastawi na jakiej podstawie jest ten film nakręcony to się nie zawiedzie ;)
Follow the white rabbit.

Offline Dziex

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #557 dnia: Listopad 26, 2012, 08:16:56 pm »
Obejrzałem se X menów pierwsza klasa. W sumie jedyni filmowi X meni jakich widziałem.

Pełno w tym debilizmów, ale warto dla McAvoy'a i (zwłaszcza) Fassbendera. Powinni nakręcić film w całości traktujący o Magneto polującym na nazistów, akcja w argentyńskim pubie = najlepsza scena w tym filmie.

No, także polecam.

Offline Twardowsky

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #558 dnia: Grudzień 04, 2012, 01:51:17 pm »
7 psychopatów- kolejny film który wchodzi na meta poziom- dobrze się bawiłem- polecam!
Pogromca wdów i sierot

Offline KanGax

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 108
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Reputation Power: 92
Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #559 dnia: Grudzień 10, 2012, 05:50:35 pm »
7 psychopatów- kolejny film który wchodzi na meta poziom- dobrze się bawiłem- polecam!

Polecam również. Chichotałem większą część filmu. NIE POLECAM natomiast oglądania trailerów, całe szczęście zobaczyłem je już po seansie (z ciekawości) i zdradzają za dużo :)
Twoja sygnatura była nieregulaminowa i została usunięta przez moderaturę.
Zapoznaj się z regulaminem.

Offline Agrerodes

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #560 dnia: Styczeń 24, 2013, 07:57:00 pm »
Rise of the Guardians- dla miłośników dobrej animacji. Fabuła nie porywa, jako że było to nakręcone na podstawie bajek dla dzieci (z tego co pamiętam "Guardians of Childhood"). Byłam na tym w kinie więc widziałam tylko w wersji polskiej, możliwe że to trochę zaniżyło moją ocenę fabuły :wink:
Wreck-It Ralph - fajne pod kątem i fabuły i animacji. Twórcy w bardzo fajny sposób pokazali świat postaci z gier, a jeżeli ktoś jest w temacie, sam będąc kiedyś zawziętym użytkownikiem automatów, to przeżyje niezłą powtórkę z rozrywki :smile: Nie wiem jak w angielskim, ale w  polskiej wersji dziewuszka Vanellopa miała straasznie irytujący głos. Liczę, że w oryginale nie będzie to aż tak ciężkie do przełknięcia :wink:

Lolita - film dosyć kontrowersyjny, opowiadający historię (w gruncie rzeczy) pedofila, zakochanego w swojej małej nimfetce. Jego największą zaletą jest to, że nie próbuje wybielić całego problemu, a pokazać go z innego punktu widzenia. Bardzo dobrzy aktorzy, ciekawe dialogi i fajne zakończenie. Ogólnie to polecam.

Offline pikselos

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #561 dnia: Styczeń 28, 2013, 02:14:03 pm »
Oglądałam polski tytuł Bogowie Ulicy. Bardzo mi się film podobał, miał kilka momentów które według mnie były niepotrzebne ale ogólnie film warty polecenia

Offline Trisz

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Total likes: 0
  • zmuszani do przekraczania własnych granic...
Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #562 dnia: Styczeń 29, 2013, 12:55:47 pm »
Yuma -opinie znajomych były skrajne - kolega sie rozpływał, koleżanka chciała zabić scenarzystę :badgrin:
Mnie się podobał, może nie jakaś rewelacja, ale nie żałuję, że dostałam dvd, bo niewykluczone, ze kiedyś do niego wrócimy.
Zachwycajaca wciąż Kasia figura (choć juz inaczej niż 20 lat temu;)), tomek Kot i młody Gierszał.
 Trochę mnie zawiodło zakonczenie- jakieś mdławe, ani mocno happy, ani też dramatyczne  :neutral:
Każdy jest nadzwyczajny.

Offline molokina

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #563 dnia: Luty 01, 2013, 01:41:56 pm »
Tez widziałam Yumę ostatnio! Kasia figura mnie nie przekonała, zbyt przerysowana postać jak dla mnie. Kot rewelacyjny, byłam pod wrażenie. Kuba Gierszał tez mnie zainteresował. Chętnie zobaczę jakieś inne filmy z jego udziałem, ale to dość młody aktor więc w wielu jeszcze nie grał.

Offline Ryceros

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #564 dnia: Luty 03, 2013, 07:42:05 am »
                       
Jesteś Bogiem.

Ogólnie bardzo  fajnie nakręcona i opowiedziana historia. Świetny debiut Marcina  Kowalczyka oraz bardzo dobra rola Jakubika. Na minus może tyle, że  muzy trochę za mało.

W  sensie polecam.

Offline gbur10

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #565 dnia: Luty 05, 2013, 11:18:50 am »
ja polecam 'poradnik pozytywnego myślenia' i lincolna :)

Offline GoldenMan

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #566 dnia: Luty 08, 2013, 07:07:47 pm »
                       
Jesteś Bogiem.

Ogólnie bardzo  fajnie nakręcona i opowiedziana historia. Świetny debiut Marcina  Kowalczyka oraz bardzo dobra rola Jakubika. Na minus może tyle, że  muzy trochę za mało.

W  sensie polecam.


U mnie podobnie, to z założenia nie byl film muzyczny, ale fan czeka...


Yumę widziałem i mnie wszyscy przekonali i Kot i figura i ten Gierszał też. Dobry film, oby jak najwięcej dobrych polskich filmów. ciekawe jak ten festiwalowy wypada.

Offline GoldenMan

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #567 dnia: Luty 10, 2013, 05:28:07 pm »
widziałem wczoraj "Nieulotne" i mogę spokojnie dopisać do tego wątku ;) Świetne zdjęcia (szczególnie w Hiszpanii),  muzyka, dobra gra aktorska. Ale najbardziej urzekło mnie w nim to, że jest taki życiowy i emocjonalny. Po niesamowitym "flow" w Hiszpanii mimo ciężkiej pracy, wielkiej miłości i radości tam przeżywanej, bohaterowie wracają do szarej, brudnej rzeczywistości, zaczynają się gubić, gdzieś tryska ta energia skumulowana na obczyźnie, poza tym jest to coś co nie pozwala jemu spać po nocach, ten sekret, którym się w końcu dzieli z nią i który rujnuje ich relacje... Mimo paru braków uważam że to bardzo udana produkcja, może nie perfekcyjna, może nie zachwycająca aż do utraty tchu, ale z pewnością warta zobaczenia i na pewno nie będzie to stracony czas ani pieniądze.

Offline molokina

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #568 dnia: Luty 11, 2013, 01:16:07 pm »
Ja obejrzałam Nieulotne w weekend. Przede wszystkim rewelacyjne zdjęcia, wizualnie film bardzo mi sie podobał. Historia przedstawiona w filmie również interesująca, sytuacje jakie spotkały bohaterów zmusiły ich do szybkiego wejścia w dorosłość. Każdy z nas z pewnością przeżył jakąś historię, która zmieniała go bardzo mocno. Gierszał tak samo jak w Yumie spisał się rewelacyjnie, jest chyba jednym z najbardziej utalentowanych aktorów młodego pokolenia, czekam niecierpliwie na kolejne filmy z nim.

Offline gbur10

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #569 dnia: Luty 21, 2013, 09:01:00 am »
muszę się zebrać i obejrzeć yumę i nieulotne, no i baby blues :D póki co niedawno obejrzałem django, co wywołało konieczność zrobienia maratonu tarantino, więc setny raz poleciały kill bille ;D

 

anything