trawa

Autor Wątek: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II  (Przeczytany 449064 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Metafron

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #720 dnia: Październik 28, 2014, 10:41:36 am »
No zobaczymy jak to wyjdzie, mam nadzieję, że się uda - fajnie bedzie zobaczyć nowe twarze w filmie :)
Take me down
To the Paradise City
Where the grass is green
And the girls are pretty
Take me home

Offline Funny

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #721 dnia: Listopad 01, 2014, 11:48:55 pm »
Non-stop


Bardzo fajny film sensacyjny. Polecam.

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #722 dnia: Listopad 03, 2014, 03:55:39 pm »
"Brud" - na podstawie powieści Irvine'a Welsha, twórcy "Trainspotting" - zaskakuje energią i dynamiką, James McAvoy jest rewelacyjny.

http://mnichhistorii.blogspot.com/2014/11/462-sodko-gorzki-smak-zycia-recenzja.html

Offline Golan

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #723 dnia: Listopad 10, 2014, 10:24:04 pm »
Witaj w klubie, Wilk, miasto 44 - dla mnie tak samo mega filmy. Basia Kurdej-Szatan, ona już nie tlyko w reklamie, śpiewa też i to nawet dobrze. Kojarzę zwiastun filmu Dzień dobry kocham cię, Domagała tam wygląda na dobrego lumpa, albo może hipstera, nie znam się za dobrze :wink:

A może lumpo-hipster (brzmi nieźle) film obejrzałam wczoraj i się zaśmiewałam do łez, idealny na jesienne depresje, Basia i Szymon śliczni zakochani a Lucek i Paula obłędni po prostu. A z książek "Kolekcjonerka perfum" (elegancka lektura)

Offline aneczka

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #724 dnia: Listopad 14, 2014, 12:58:40 pm »
"Brud" - na podstawie powieści Irvine'a Welsha, twórcy "Trainspotting" - zaskakuje energią i dynamiką, James McAvoy jest rewelacyjny.

a mi brud tak średnio podszedł. w zasdzie tendencja spadkowa - im dalej w las tym mniej mi sie podobalo.


Golan - Dzien dobry kocham cie - b. spoko, letni lekki, ale mi to się najbardziej Dereszowska w roli Tamary kici kici podobała;)

Offline Kamila90

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #725 dnia: Listopad 17, 2014, 01:16:15 pm »
Basia Kurdej-Szatan, ona już nie tlyko w reklamie, śpiewa też i to nawet dobrze. Kojarzę zwiastun filmu Dzień dobry kocham cię, Domagała tam wygląda na dobrego lumpa, albo może hipstera, nie znam się za dobrze :wink:


Fajny film. A postać Lucka była najlepsza - moim zdaniem, coś pomiędzy lumpem a hipsterem, ale poczucie humoru przednie! :D

Offline Snifkot

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #726 dnia: Listopad 18, 2014, 11:17:03 am »
wczoraj sobie obejrzałam ponownie "w pierścieniu ognia" by być na bieżąco przed trzecią częścią Igrzysk -kosogłosem. który będzie miał premierę w tym tygodniu...

Offline Kamila90

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #727 dnia: Listopad 19, 2014, 01:48:11 pm »
Ja czytałam całą trylogię i jak podobają Ci się filmy, to polecam za jakiś czas zajrzeć też do książek. Są jeszcze lepsze ;)
Chociaż nie powiem, żeby filmy nie trzymały poziomu, bo póki co żaden mnie nie rozczarował, co się bardzo często zdarzało, gdy byłam po książce! :P

Offline Funny

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #728 dnia: Listopad 24, 2014, 11:18:09 am »
Dracula - taki przyjemny filmik do obejrzenia. Inne spojrzenie na postać najbardziej znanego wampira. W filmie sporo niedociągnięć, ale jako lekkie kino bez głębszych treści,  oglądało się calkiem przyjemnie.

Offline Metafron

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #729 dnia: Listopad 27, 2014, 02:19:41 pm »
Przypadkiem trafiłem w kinie na tę polska komedię Dzień dobry, kocham Cię i muszę przyznać, że była całkiem niezła. Genialnie zagrał Domagała, spodziewałem się nieco więcej po Kurdej-Szatan, ale ogólnie duży plus. Całkiem luźno i z pomysłem :)
Take me down
To the Paradise City
Where the grass is green
And the girls are pretty
Take me home

Offline Kamila90

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #730 dnia: Listopad 28, 2014, 04:11:05 pm »
Metafron, widzę, że oboje się zgadzamy co do Lucka. Był najbardziej wyrazistym bohaterem w filmie, pomimo, że rola drugoplanowa.
Ale nie odczułam, żeby Kurdej-Szatan sobie nie poradziła. Moim zdaniem świetny debiut. Nawet dostała nominację za ten film :)

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #731 dnia: Listopad 29, 2014, 12:38:43 pm »
"Szefowie wrogowie 2" czyli zbędny sequel z kilkoma udanymi żartami i ciekawą galerią drugoplanowych aktorów:
http://mnichhistorii.blogspot.com/2014/11/469-recenzja-szefowie-wrogowie-2.html

Offline aneczka

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #732 dnia: Grudzień 01, 2014, 11:16:18 am »
Igrzyska Śmierci - naprawdę niezła ekranizacja, taka niehollywoodzka. Bardzo mi się podobał Kapitol - państwo totalitarne z mieszkańcami co do jednego ubranymi według jakiejś cudacznej mody. Naprawdę fajnie też pokazali reżyserkę studia telewizyjnego, w którym ludzie obsługujący show dodawali kolejne elementy, które mogą pozabijać uczestników.

Ale uwaga, jak ktoś chce siekę i krew jak w Battle Royale to się zawiedzie, krwi jest  w tym filmie bardzo mało.


moim zdaniem bardzo dobry kierunek wybrali tworząc kosoglosa - tempo jest wolniejsze, za to dokladniejsza analiza psychologiczna bohaterów i samego problemu jakiego cała saga dotyczy. w koncu Igrzyska to mądra saga, w której sieka i krew to tylko dodatek.

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #733 dnia: Grudzień 08, 2014, 11:52:42 am »

Offline Skrzatan

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #734 dnia: Grudzień 08, 2014, 04:57:05 pm »
Z fajnych rzeczy na pewno Bobry zombie ;p