Autor Wątek: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II  (Przeczytany 448938 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pirat argh

  • Wyzwoleniec
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hey hey hey smoke ... every day :D
Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #765 dnia: Maj 16, 2015, 06:38:09 pm »
Kingsman obowiązkowo, film kozak! Polecam tez film "głosy" o tym co się dzieje w głowie schizofrenika. Dość mocny film ale niepozbawiony zabawnych momentów. Choć w tym wszystkim to bardziej smutne jest niż śmieszne. Ogólnie to jak Grechuta śpiewa, że ważne są jeszcze te filmy, których jeszcze nie znamy. A ciekawe rzeczy nadchodzą, zarówno w kinie hollywoodzkim jak i niezależnym (polecam zapoznać się z zdobywcą tegorocznego złotego niedźwiedzia)

Offline Golan

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #766 dnia: Maj 21, 2015, 11:17:22 am »
Czyżbyś mówił o Panahim i jego filmie Taxi-Teheran? Byłam na nim już wczoraj na pokazie przedpremierowym, niesamowity film, choć kręcony niczym dokument, ten reżyser po raz kolejny poradził sobie z ograniczeniami jakie narzuciła na niego irańska cenzura. Film o wolności, choć bez użycia broni, warto.

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #767 dnia: Maj 22, 2015, 10:37:12 am »
"Mad Max: Na drodze gniewu" to prawdopodobnie najlepszy blockbuster tego roku. Zachwyca rozmachem, choreograficzną precyzją i tempem. Zapraszam do recenzji:
http://mnichhistorii.blogspot.com/2015/05/mad-max-fury-road-recenzja.html

Offline Góral

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 305
  • Total likes: 0
  • Firefly/Serenity fanatic
Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #768 dnia: Maj 23, 2015, 04:57:48 am »
"Mad Max: Na drodze gniewu" to prawdopodobnie najlepszy blockbuster tego roku. (...)
No chyba nie. Wyjątkowo głupia pokazówka z bardzo słabym CGI.
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Space Brothers.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #769 dnia: Maj 23, 2015, 10:07:32 pm »
Ten "Mad Max" jest świetny. Wbija w fotel symfoniczną energią i autorską wizją George'a Millera. Tak naprawdę  mam ochotę wybrać się na niego jeszcze raz, i to prędko!

Offline pirat argh

  • Wyzwoleniec
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hey hey hey smoke ... every day :D
Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #770 dnia: Maj 24, 2015, 05:54:47 pm »
Mad Max na pewno interesujący ze względu na reaktywację klasyki :) Pewnie poczekam na wersję dvd, bo do dużego kina jakoś nie chce mi się iść. Fajnie, ze ktoś kojarzy "Taxi Teheran". Film dość mało reklamowany ze względu, że to film irański ale warto iść. Powiem więcej. Warto zabrać i drugą polówkę,  bo i kina mniejsze oferują więcej prywatności :P i wczucia się w klimat filmu.

Offline SirBlackheart

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #771 dnia: Maj 25, 2015, 10:45:43 am »
Nowy Mad Max jest spełnieniem mokrego snu każdego fana filmowej post-apokalipsy. Film kompletny w swojej kategorii. Historia, zdjęcia, montaż, charakteryzacja, design maszyn, post-apokaliptyczne smaczki dla geeków i muzyka - po prostu idealnie. Czego chcieć więcej?
 
I od razu pozwolę sobie na małą autoreklamę, bo akurat na moim blogu pojawiło się nieco o Mad Maxie: https://popkulturalny.wordpress.com/2015/05/24/w-piach-sie-obrocisz/

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #772 dnia: Maj 27, 2015, 10:11:47 am »
Mad Max na pewno interesujący ze względu na reaktywację klasyki :) Pewnie poczekam na wersję dvd, bo do dużego kina jakoś nie chce mi się iść.
Oj, żebyś potem nie żałował. Ten film trzeba koniecznie obejrzeć w kinie, chociaż niekoniecznie w 3D... :)

Offline adamek

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #773 dnia: Maj 27, 2015, 02:23:09 pm »
MadMax to zdecydowanie mój numer 1 w tym roku :)
Wczoraj obejrzałem "do łóżka" Jumpera z 2008.




_____________________________________________________________________________________
Nie idź za mną - mogę cię nie poprowadzić. Nie idź także przede mną - mogę za tobą nie podążyć. Po prostu idź obok mnie jako przyjaciel (A. Camus) wynajem aut poznań
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2015, 01:46:58 pm wysłana przez adamek »

Offline Radan

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #774 dnia: Maj 29, 2015, 09:27:43 pm »
Dla mnie Mad Max to nr 1 z kilku ostatnich lat. Dawno nie bawiłem się w kinie tak dobrze. Blockbuster Idealny.

Offline Dziex

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #775 dnia: Maj 29, 2015, 11:20:20 pm »
Oj tak. Poziom popi****lenia podobny do Hobo with a shotgun, ale z akcją podkręconą do kwadratu (przez co trochę męczący w odbiorze, lepiej wybrać się na niego w weekend na totalnym chilloucie). Klimat postapo (krajobrazy, burza piaskowa!!!) pierwsza klasa. Minus za niewykorzystanie potencjału postaci tego karła z Cytadeli.
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2015, 11:25:15 pm wysłana przez Dziex »

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderatorzy
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #776 dnia: Maj 30, 2015, 04:34:45 pm »
Przyklaskuję: nowy Mad Max, to bardzo OK film. Jest rozpierducha autami na pustyni, jak miało być. Reszta jest "meh" / OK. Jak ktoś szuka ładnej akcji i wybuchów w kinie, to bardzo polecam.
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #777 dnia: Czerwiec 14, 2015, 09:20:47 am »
Na nową część Mad Maxa przyszło nam czekać trzydzieści lat. Nic dziwnego, że co bardziej niecierpliwi miłośnicy filmowego cyklu postanowili stworzyć własne przygody swego ulubionego bohatera rozgrywające się w postapokaliptycznym uniwersum.

Seans fanfilmów ze świata "Mad Maxa" to ciekawe doświadczenie, zwłaszcza te w wykonaniu Paula C. Millera są warte uwagi:

http://mnichhistorii.blogspot.com/2015/06/szaleni-fani-czyli-rzecz-o-fanfilmach.html

Offline stefan11

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #778 dnia: Czerwiec 18, 2015, 05:15:18 pm »
Łowcy duchow. Świetny horror . Polecam naprawde warty obejrzenia jak ktos jest fanem horrorow.

Offline Holsten

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #779 dnia: Czerwiec 20, 2015, 07:39:13 am »
Ja wczoraj obejrzałem Krainę Tygrysów Joela Schumachera z 1990 roku z młodym. Dobry pacyfistyczny film.

 

anything