Autor Wątek: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II  (Przeczytany 291382 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 9cali

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #105 dnia: Listopad 09, 2008, 09:15:24 pm »
moze juz o tym pisalem ale

znikajacy punkt

jestem pewny ze moj odbior tego filmu jest spowodowany tym ze spodziewalem sie czegos innego,spodziwalem sie dobrego filmu a nie kina klasy b dla ucpanych hipisow,niamal brak dialogow,zero fabuly,kiepskie aktorstwo i przewidywalnosc,nie wiem,moze za jakis czas obejrze go znowu i gdy juz wiem jak ZLY to film zauwaze jakies rzeczy dzieki ktorym stal sie tak niesamowicie kultowy

ale jednej rzeczy nie skumalem,dlaczego pierwsza i ostatnia scena sie roznia mimo ze pokazuja te same wydarzenie?

Offline Azazell

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #106 dnia: Listopad 23, 2008, 05:26:21 pm »
Jaja w Tropikach (Tropic Thunder)   - boże co to za słabiutki film! Panie Stiller schodzi Pan na psy! Dla mnie to wielkie rozczarowanie.. Film ma parę śmiesznych scena - ale to tylko parę scen!  Ciekawa i udana rola Toma Cruise`a oraz Jacka Blacka. Reszta to jakaś tania tandeta :(

Momentami miałem wrażenie jakby ten ten film kręcono na haju. W ogóle po prostu film idiotyczny

Ocena: 3/10

Offline Ribald

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #107 dnia: Listopad 29, 2008, 01:14:52 pm »
Cytuj
Panie Stiller schodzi Pan na psy!

Żeby na coś zejść, trzeba najpierw gdzieś wejść
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Ryceros

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #108 dnia: Listopad 29, 2008, 04:59:53 pm »
Cytat: Ribald
Żeby na coś zejść, trzeba najpierw gdzieś wejść
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym(...)

By czuć upadek, z wysoka spaść trzeba
Być na dnie, by móc sięgnąć nieba(...)

Wpierw trzeba odejśc, żeby móc powrócić
Trzeba nic nie mieć, by chcieć swój los odwrócić(...)


Ten tekst zawsze jakoś poprawia mi samoocenę, a żeby nie spamować:

Film "Wojownicy".
Reż. Byron W. Thompson


Film denny. Banlny, głupi.
Przypominający naciąganą przygodę RPG. Tak jakby mistrz gry dostał łapówkę od graczy.
Cztery kobiety: cyganka, niedoszła łowczyni i kurtyzana, wraz z główna bohaterką - (brzydką jak noc) Elizabeth - stają się super-błykotliwymi herosami tworzącymi niezniszczalną paczkę wojowniczych księżniczek.

Aktorzy - bieda
Fabuła - dno

Jedyny plus - trwa tylko 90 minut, a no i ktoś tam palnął jakiś głupi tekst, po którym się zaśmiałem ;-).

Tyle.

Offline Hollow

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #109 dnia: Listopad 30, 2008, 08:09:26 pm »
Dead or alive - film jest połączeniem Słonecznego patrolu z Mortal kombat. Jest to film na podstawie gry więc nie spodziewałem się wysokiego poziomu, ale to co zobaczyłem to już przesada. Scenarzyści zamiast fabuły dali kobiety w bikini i kilka udawanych walk. Wybitnie nie polecam.

Offline Jackal

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #110 dnia: Grudzień 29, 2008, 05:18:50 pm »
ostatnio z głupoty włączyłem tv i co? akurat trafiłem na najgorsze badziestwo jakie może być z każdą minuto kretynizm tego narastał.... A zwało się to "Superman" ---chyba nic już więcej mówić nie muszę

Offline Hollow

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #111 dnia: Styczeń 07, 2009, 08:36:16 am »
Transporter 3 - jeśli myślicie, że już druga część była przegięta ( słynna scena zdejmowania bomby z podwozia samochodu przy pomocy dźwigu portowego) to trzecia część to już totalna bajka. Tym razem bohater jest zmuszony przewieźć pewną dziewczynę z Francji na Ukrainę. Film jest totalną bajką (jazda samochodem po dachu pociągu) i naprawdę nie polecam.

Offline zyon

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #112 dnia: Styczeń 07, 2009, 06:56:27 pm »
no chyba na tym samym polegała jedynka i dwójka


You can’t snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it’s not gentlemanly.

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #113 dnia: Styczeń 12, 2009, 08:10:48 pm »
ostatnio z głupoty włączyłem tv i co? akurat trafiłem na najgorsze badziestwo jakie może być z każdą minuto kretynizm tego narastał.... A zwało się to "Superman" ---chyba nic już więcej mówić nie muszę

Lepiej cos jeszcze powiedz. Chyba trochę przesadzasz.


Adrenalina. Dno, dno, dno, dno, dno, dno. Żałosna fabuła. Nic tylko płakać. Że też takie filmy robią. Kretynizm goni kretynizm goniony przez kretynizm. Stanowcze "NIE"!

Offline minilol

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #114 dnia: Styczeń 13, 2009, 12:11:22 am »
Lepiej cos jeszcze powiedz. Chyba trochę przesadzasz.


Adrenalina. Dno, dno, dno, dno, dno, dno. Żałosna fabuła. Nic tylko płakać. Że też takie filmy robią. Kretynizm goni kretynizm goniony przez kretynizm. Stanowcze "NIE"!

Film utrzymany w konwencji "gta" i jeśli tak na niego spojrzeć to jak najbardziej daje radę. Ale żeby nie było offu: Cleaner - bardzo fajny pomysł, niezła obsada, ale już sam scenariusz to katastrofa :roll: Szkoda, bo można było naprawdę zrobić fajny thriller, a jeśli nie to chociaż lekki/ironiczny film o facecie czyszczącym miejsca zbrodni.

Offline burberry

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #115 dnia: Styczeń 22, 2009, 03:58:07 pm »
Lepiej cos jeszcze powiedz. Chyba trochę przesadzasz.


Adrenalina. Dno, dno, dno, dno, dno, dno. Żałosna fabuła. Nic tylko płakać. Że też takie filmy robią. Kretynizm goni kretynizm goniony przez kretynizm. Stanowcze "NIE"!

zgadza się, Adrenalina to dno den, slabiznaaaa
Bóg Cię kocha

Offline madulka

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #116 dnia: Styczeń 23, 2009, 10:08:00 am »
Hania - zawsze chcialam obejrzec a tu taki zawod. Tak zalosnie ckliwego patosu dawno nie widzialam.  Sam pomysl na film wydaje sie w porzadku: mamy tu mlode malzenstwo z problemami, mamy chlopca z domu dziecka i klimat swiat bozego narodzenia. Sa tez znosni aktorzy, no i Kaminski (przewspaniale zdjecia jak zwykle). Ale niestety sposob w jaki historia zostaje podana wola o pomste do nieba.  Lukier leje sie strumieniami, banal goni banal. A scena na koncu z tym wroblem czy tam golebiem to juz jest max, umarlam na miejscu. 

Offline Dr.Agon

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #117 dnia: Luty 01, 2009, 03:19:54 pm »
"Max Payne"- Prawdziwy ból dla receptorów zmysłów. Choć jazdy na Valkirii były fajne, to niestety reszta filmu fajna nie była.

Offline 9cali

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #118 dnia: Luty 01, 2009, 07:47:08 pm »
rocknrolla
jasne ze to lepsze niz revolver ale co z tego skoro to takie wymieszanie porachunkow i przekretu,zamiast jednego twardego ruska ktorego nie mozna zabic mamy dwoch,jasona stathama gra tym razem gerard bulter a wydawaloby sie niezbyt rozgarniety rockman na koncu okazuje sie o wiele bardziej kumaty ale mimo to nie tak fajny jak pitt
z nowosci mamy w koncu jakas damska postac ktora wypowiada kilka kwestii a co za tym idzie fajna scene dymania

5/10 to chyba max,nie wiem co myslec,gdy ritchie chce wyjsc poza swoj schemat robi kaszane a jak pozostaje w nim to sie powtarza,jakis glebszy kryzys czy juz koniec kariery?

Offline Lu Tzy

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #119 dnia: Luty 08, 2009, 05:56:07 pm »
"Admiral". Jestem po prostu wzruszony, ze kino radzieckie wciaz ma sie dobrze i zdolne jest do produkowania patetycznych, zalganych epopei.
While shepherds watched their flocks by night
    All seated on the ground,
A high-explosive shell came down
    And mutton rained around.

 

anything