Gildia Filmu (www.film.gildia.pl) > Forum Filmu

Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II

<< < (71/71)

mibrz:
THE CIRCLE. KRĄG

Zależnie od tego jak patrzeć, najgłupszy lub najstraszniejszy film jaki widziałem. W głównych rolach Emma Watson i Tom Hanks oraz doklejony w postprodukcji John Boyega (na serio, przez to jak go doczepili do tego filmu to przez cały seans myślałem, że jest duchem albo halucynacją głównej bohaterki).

Do tego, nie chcę zdradzać szczegółów, ale film albo jest bezwstydną propagandą dla Google'a, albo googlowy automat przejął nad nami kontrolę i sam napisał scenariusz i wyreżyserował :)

Jenot:
Uninvited (1988)
Jestem fanem horrorów klasy B ale ten film to już przegięcie.

Sylwia30z:

--- Cytat: potworek w Grudzień 05, 2013, 11:24:49 pm ---Mi Adwokat się podobał, nie szedłem na film akcji, więc nie nastawiałem się na wgniatającą w fotel rozrywkę. Film mnie rozbawił (scena z Cameron Diaz grzmocącą samochód), nie nudził.
Jedyne co mnie trochę zadziwiło, a raczej moją towarzyszkę, to zakończenie historii.
Bardzo dobre aktorstwo. Polubiłem wreszcie Javiera Bardema. :)

--- Koniec cytatu ---


Ostatnio leciał w tv na TVNie - mi się generalnie ten film zawsze podobał i nadal podobna mimo upływu lat.


Co ostatnio oglądałam naprawdę beznadziejnego? Oczywiście coś z Polskich filmów i np. Pętla i Polityka Vegi - dla mnie dno totalne.

Hoover:
Ostatnio gdzieś ktoś puścił u mnie w mieszkaniu dziewczyny z dubaju, opis niby mówił o czymś ważnym, ale przepraszam nigdy nie obejrzałem takiego gniota. Ja rozumiem zamysł, ale wykonanie mówi samo za siebie. Wyłączyłem w połowie, bo nie mogłem tego zdzierżyć, szejkowie, z których każdy jest przystojny? W jakim świecie my żyjemy bo tam to chyba w idealizowanym

Filmaniak:
Znalazłoby się kilka filmów  8)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej