trawa

Autor Wątek: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II  (Przeczytany 290639 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dr.Agon

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #120 dnia: Luty 13, 2009, 06:50:49 pm »
"Postal"

Kwintesencja idiotyzmu Bolla. Jeśli kupicie mi karabin snajperski, to z wielką chęcią zastrzelę teo "reżysera".

Offline Hollow

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #121 dnia: Luty 13, 2009, 07:09:40 pm »
"Postal"

Kwintesencja idiotyzmu Bolla. Jeśli kupicie mi karabin snajperski, to z wielką chęcią zastrzelę teo "reżysera".

Popieram.

Offline Wosho

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #122 dnia: Luty 18, 2009, 08:03:19 pm »
Miniserial XIII..
Ocena na filmwebie jak i opinie są wzięte z kosmosu..
Trzymać się z daleka..

Offline pektusa

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #123 dnia: Marzec 06, 2009, 02:31:56 pm »
jak weszlam na ten temat forum to pomyslalam sobei ze nie ogladalam zadnego az takiego beznadziejnego filmu od dawna, ale jak zobaczylem ze ktos tu napisal o " Rrrrr". fakt! to beznadziejny film, rowniez tak uwazam.

Offline minilol

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #124 dnia: Marzec 07, 2009, 09:25:37 am »
"Przebudzenie" - film dno (no może poza obecnością Alby), zero emocji,
Spoiler: pokaż
nawet sceny kiedy kroją głównego bohatera na stole operacyjnym są mdłe
, nuda, przewidywalność i bezsensowne wnioski na koniec. Nie polecam!

Offline Lu Tzy

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #125 dnia: Marzec 08, 2009, 01:44:29 am »
"Seven Pounds" z Willem Smithem szukajacym wlasciwych odbiorcow dla swoich organow. Zalosnie, hollywoodzko patetyczne. Marnie zagrane. Marny scenariusz. Do kosza.
While shepherds watched their flocks by night
    All seated on the ground,
A high-explosive shell came down
    And mutton rained around.

Offline BM

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #126 dnia: Marzec 22, 2009, 09:35:13 pm »
"Thick as Thieves" - jak dla mnie strasznie wtórna słabizna.

Offline Hollow

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #127 dnia: Marzec 27, 2009, 07:09:50 pm »
Far Cry - kolejna ekranizacja gry nakręcone przez Uwe Ball. Gorszej rekomendacji chyba nie trzeba. Z fajnej gry zrobił g**niny film z kiepskimi aktorami, który nie przypomina nic co widzieliśmy grając w grę. A hause of the dead wlkeił w film przynajmniej animacje z gry więc było widać, że to ekranizacja gry. Tu nic nie jest podobne.

Offline m010ch

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #128 dnia: Marzec 27, 2009, 11:21:24 pm »
The Broken z After Dark HorrorFest - strasznie nudny, bezsensowny i wtórny film. Mój kandydat do szmiry roku - nie tykać na trzeźwo (a najlepiej w ogóle nie tykać).

Offline potworek

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #129 dnia: Kwiecień 29, 2009, 11:03:13 am »
Dragonball: Ewolucja - zło w czystej postaci.  :doubt: Tak nieudanej ekranizacji to ze świecą szukać. Płytkie przesłanie, Songo przerobiony, by mogli się z nim utożsamiać gnębieni nastolatkowie. Rozumiem, że film musi trafić to jakiś odbiorców, ale jak już ktoś idzie na Dragonballa, to nie z zamiarem szukania odbicia samego siebie w głównym bohaterze. Film jakby zmierza do nikąd. A Szatan Serduszko to chyba najbardziej bezpłciowy czarny charakter w historii kina.
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline minilol

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #130 dnia: Maj 07, 2009, 12:52:39 pm »
"Co jest grane?" - jak zwykle nie posłuchałem zdrowego rozsądku i dałem szansę kolejnemu filmowi z dobrą obsadą :doubt: Może bym tu nawet nie pisał, ale czuję się po prostu oszukany, bo jak ktoś pisze, że to ma być komedia, to oczekuję, że chociaż kilka scen będzie śmiesznych, a tutaj nawet klimat filmu jest jakiś taki ponury. Szmira i tyle, nie polecam :!: :!:

Offline wampiroman

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #131 dnia: Maj 10, 2009, 11:13:22 am »
zgadzam się z potworkiem, ta ekranizacja ( Dragonball) jest po prostu tandetna :sad: sto razy bardziej podobała mi się animowana wersja. w filmie nie odzwierciedlono nawet charakteru mądrego żółwia, co wg. mnie w bajce było przekomiczne, tak samo chichi czy szatan serduszko. Myślałam że ten film będzie choć w połowie tak dobry jak jego animowany poprzednik, niestety jednak się pomyliłam. Fanów Dragonball czeka wielki zawód po obejrzeniu tego filmu więc naprawdę nie polecam, szkoda czasu żeby go oglądać.

Offline achillemarozzo

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #132 dnia: Maj 25, 2009, 01:19:40 pm »
"Appaloosa" - reżyseria: Ed Harris, scenariusz: Ed Harris, w rolach głównych: Ed Harris, księgowość: Ed Harris. Western numer tysiącpięćsetstodziewięćset - dwóch zblazowanych najemnych stróżów prawa przybywa do zapyziałego miasteczka terroryzowanego przez bezwzględnego ranczera. W miasteczku napotykają tzw. prostytutkę o złotym sercu. Następuje strzelanina. Potem dialog. Następnie strzelanina. Dialogi. Strzelanina. Dialogi. Pojedynek. Napisy końcowe. W tle snuje się Viggo Mortensen przyodziany w maskujący zarost ala Generał Custer, słoniową dubeltówkę 8 Ga oraz bielusieńkie koronki nazębne. W ogóle - jak przystało na hamerykańską prowincję lat 80 -tych XIX wieku - wsie, naturalnie prócz pomagierów Tego Złego, są schludnie ochędożone, ani brudne ani przykurzone. Widać chińska pralnia dobrze działa. W tle przygrywa muzyczka. Jakaś tam.
Pewnie wszystkim tym Edom Harrisom z napisów końcowych zamarzyło się coś na kształt odbrązowionej klasyki, niosącej w powabnej formie głębokie acz proste treści. Nie wyszło chłopakom. Jeśli się komu podoba klasyka niech sobie puści np. Eastwoodowego "Wyjętego spod prawa Josey Walesa" Dla chcących odbrązowiania - jest "Propozycja" Hillcoata. "Appaloosera" lepiej sobie jednak odpuścić.
 
"Żądam, by uszanowano we mnie godność człowieka, to jest jednostki o wartości nie mniejszej niż świnia!"
                                                                         KuK feldkurat Otto Katz

Offline Snowley

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #133 dnia: Czerwiec 01, 2009, 02:13:51 pm »
Jumper.

Całkowicie wtórne kino, standardowe  "jest sobie super gość, jego super-wróg, i super-laska", a wszystko kończy się happy endem (szok). Słabo wypada Christiansen, nawet Jackson tego nie ratuje. Efekty specjalne są ładne, krajobrazy jak wycięte z folderu Almaturu, ale nic poza tym. Jedyną fajną postacią był brytol, ale jeden anglik filmu nie czyni. Słabizna, ale czegóż innego się było spodziewać. 

Offline Dzwonsson

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #134 dnia: Sierpień 27, 2009, 03:51:41 pm »
del
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2012, 01:50:51 pm wysłana przez Dzwonsson »

 

anything