Autor Wątek: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II  (Przeczytany 291411 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Radan

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #135 dnia: Sierpień 27, 2009, 05:07:38 pm »
"Burn After Reading". Huczne zapowiedzi, wspaniała obsada, genialne recenzje... Jednak mnie zastanawia co ludzi bawi w tym badziewiu, szajsie, tej tandecie?

Uważaj, bo Cię znajdę...

Offline potworek

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #136 dnia: Wrzesień 02, 2009, 04:36:32 pm »
27 sukienek  :-? - oszołomiony genialnością komedii traktujących o miłości mężczyzny i tego drugiego czegośtam, obejrzałem sobię tą romantyczną "komedię", która śmiało mogłaby pretendować o tytuł najbardziej zmulonej komedii od czasów Broken Flowers. Te 27 sukienek jest tak na siłę, fabuła tak bardzo nie daję rady, że nawet X-Men w roli "tegorycerzawbiałejzbroi" nie musi (mimo że się stara), pociągać go jeszcze niżej. Postaram się o tym szybko zapomnieć
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline potworek

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #137 dnia: Wrzesień 05, 2009, 09:57:42 am »
Hannah Montana the movie - no niestety. Posiadanie dziewczyn młodszej o te 2 lata trochę zmienia, namówiła mnie na to... Czegoś takiego dawno nie widziałem. O ile serial jeszcze miejscami można uznać za totalnie kretyński, a po kilku piwach to i nawet zabawny (widziałem może ze dwa odcinki), to film pełza w błocie. Film traktuje głównie o śpiewaniu. Bohaterowie mówią kilka zdań po czym przez 3 min Montana śpiewa, potem znów coś powiedzą i znów Hannah pośpiewa... I tak przez 100 min. No i oczywiście klasycznie: Czarny charakter (bezduszny paparazzi, który w kulminacyjnym punkcie, ku zdziwieniu i oszołomieniu widzów, przechodzi na jasną stronę mocy) co chwila upada na rozsypanych po ulicy orzeszkach, turla się po wzgórzach, wpada do rzeki błota, spada z drzewa itp. itd. Dowcipy nie mają kompletnie nic odkrywczego, stare numery z tym, że główna bohaterka musi się znaleźć w dwóch miejscach na raz (kolacja z burmistrzem kontra kolacja z ukochanym), oczywiście w jednym jako Hannah w drugim jaki Miley. Cała sala 16-nastek się śmieje, a cząstka mnie umiera... OMIJAĆ!
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline Qraq

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #138 dnia: Wrzesień 05, 2009, 12:07:42 pm »
to ty masz 14 lat?!  :shock:

Offline potworek

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #139 dnia: Wrzesień 05, 2009, 01:28:32 pm »
No niestety 20, a dziewczyna 17, a mimo to lubi tę blondynę  :doubt:
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline Radan

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #140 dnia: Wrzesień 05, 2009, 03:31:10 pm »
Zemścij się. Przywiąż ją do krzesła i zrób jej maraton filmów ze Stevenem Segalem i Janem Clodem Vandalem, czy jak mu tam.

Mam jej dać nauczkę, a nie ją zabić  ;-)
I na tym skończymy offtop
potwór
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2009, 12:16:04 pm wysłana przez potworek »

Offline bagienny

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #141 dnia: Wrzesień 07, 2009, 10:07:44 am »
Z mojej strony nie jest to uczciwe. By przebić tę pozycję trzeba dokopać się przysłowiowych Chin by jeszcze bardziej zaniżyć poziom.
Balladyna - obstawiam, że grupa nawalonych nastolatków zrealizowała film na wyższym poziomie. Niby czasem padają kwestie wzięte od Słowackiego, ale ma się to jak kwiatek do kożucha, czy w tym przypadku do obdartego worka po ziemniakach.
ałotny mówi helou
11. numer GNIOTA http://granice.info/
rysunki http://grafica.blox.pl
zdjęcia http://fragment.blox.pl

Offline arox

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #142 dnia: Wrzesień 08, 2009, 07:41:33 am »
Anakonda - wszystkie 4 części
Kino klasy B, pierwsza część jeszcze znośna i na niej powinno się skończyć bo pozostałe filmy to praktycznie to samo. Nawet David Hasselhoff w 3 części nie ratuje sytuacji  :lol:

Offline Vojtas B

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #143 dnia: Wrzesień 09, 2009, 03:40:46 pm »
Zemścij się. Przywiąż ją do krzesła i zrób jej maraton filmów ze Stevenem Segalem i Janem Clodem Vandalem, czy jak mu tam.

Tutaj może trochę przesadzasz. Jesli idzie o Van Dala to ostatnio zrobił coś niezłego pod tytułem JCVD, a jeśli idzie o Stevena to polecam ten tekst
http://www.film.org.pl/prace/tetralogia_seagala.html

Offline minilol

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #144 dnia: Wrzesień 17, 2009, 05:31:22 pm »
"Zapowiedź" - pomysł niezły, na początku nieźle prowadzona fabuła, ale to jak film jest oklepany można by książkę napisać dość pokaźną, a jego zakończenie to lekko mówiąc chała :doubt:Nie polecam, chyba że jesteście fanami efektów specjalnych, te naprawdę były odlotowe i zrobione z rozmachem, ale to jeszcze nie czyni filmu dobrym :-?

Offline Dejavu

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #145 dnia: Listopad 13, 2009, 12:34:59 pm »
Transformers 2 - twórcy chyba nie mogli się zdecydować czy to ma być komedia, film akcji, czy jeszcze coś innego. I wyszło takie nie wiadomo co. Mieszanie konwencji przyniosło w tym przypadku marne rezultaty. Nie polecam.

Offline Radan

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #146 dnia: Listopad 14, 2009, 08:38:39 pm »
To nie jest w sumie film "beznadziejny", ale myślę, że warto osrzec wszystkich, którzy zamierzają się na to wybrac do kina.
2012
Jeśli spodziewacie się epickich, przearcygenialnych efektów specjalnych, to... niestety, w filmie są w sumie dwie-trzy sceny w których efekty rekompensują defekty scenariusza. Emmerich spieprzył sprawę. Zrobił drugie "Pojutrze", tylko, że gorsze. I przyznam, że kompletnie tego nie rozumiem, bo wydaje mi się, że skoro ktoś robi film o czymś takim, jak koniec świata, to przynajmniej dla przyzwoitości powinien zainwestować w co najmniej zjadliwy scenariusz, wstawić do filmu kilka dobrych, niewymuszonych dowcipów, ze dwa dobre dialogi i charakterystycznego głównego bohatera.
Spoiler: pokaż
A już na pewno wypadałoby, żeby ten koniec świata nie tylko nazywał się "koniec świata", ale tym końcem świata naprawdę był.
Niestety. Efekty jakieś mało powalające (na ekranie ciągle setki jakichś machających rękami punkcików wpadają do głębokich dziur- nie wiem, w jaki sposób to miało poruszyć widza), choć pod względem technicznym są bardzo dobre. A reszta jak to w innych filmach tego reżysera. Poza patosem. Patosu było jeszcze więcej niż z reguły, a że dowcipy czerstwe, to nijak tego patosu nie niwelowały. I jeszcze jeden niuans: biali patrzyli tylko na to jak zarobić, a murzyni i hindusi ratowali świat. W filmie było tylu mdłych czrnuchów wygłaszających śmieszne mowy, że z miejsca stałem się rasistą.
To jakieś apogeum kryszysu współczesnego kina rozrywkowego. Film o apokalipsie, którego seans ani na chwilę nie wywołuje u widza przygnębienia. Ani na chwilę nie skłania do żadnej refleksji. Skandal.
Ale wyżej wspomniane 2-3 sceny na serio były swiatne. Zwłaszcza pierwsza ucieczka samolotem. I arki były dobrze zrobione.

Offline minilol

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #147 dnia: Listopad 20, 2009, 10:56:22 am »
"Surrogaci" - nie wiem, jak długo dam jeszcze radę oglądać filmy, które marnują dobre pomysły, łączą pierdyliard wątków naraz i są właściwie bez sensu :-?
Spoiler: pokaż
Chociaż Willis zabijający wszystkich surrogatów jednym przyciśnięciem guzika, był fajny ;-)

Offline Miroll

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #148 dnia: Styczeń 01, 2010, 09:17:35 pm »
Bezapelacyjnie 2012. Super Szmira XXI Wieku!
Ostatnio kupiłem na DVD Transformers 2 i G.I.Joe (jak były w kinie ja obijałem się po obozach młodzieżowych). Totalne szmiry!

Offline TC

  • Moderatorzy
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #149 dnia: Styczeń 02, 2010, 09:50:54 am »
Cytuj
Ostatnio kupiłem na DVD Transformers 2 i G.I.Joe (jak były w kinie ja obijałem się po obozach młodzieżowych). Totalne szmiry!
To po co je kupowałeś na dvd? Nie lepiej było je wypożyczyć, obejrzeć, ocenić, i dopiero teraz zadecydować o ew. zakupie oryginału?
RIP Gildio...

 

anything