Autor Wątek: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II  (Przeczytany 289527 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Targowo.Istore

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #180 dnia: Sierpień 27, 2011, 10:43:38 am »
Bo "Aviator" ma głęboki przekaz i w film trzeba się odpowiednio wczuć.  Dla większości będzie to zwykła strata czasu,dodajmy ze długa bo film trwa chyba jakieś 3 godziny i nic z tego nie wyniknie. Ale mimo wszystko uważam,że warto obejrzeć,wnosi on bardzo wiele,jest w gruncie rzeczy o spełnionych marzeniach.

Offline Angrenost

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #181 dnia: Listopad 29, 2011, 08:42:52 pm »
Kowboje i obcy. Żenująca bajka w której do kowbojów kłócących się przed saloonem zaczyna nagle strzelać pojawiający się znikąd statek kosmiczny, porywający przy tym w dziwny sposób kobiety, które akurat przechadzały się po ulicy. Głównym questem tych kowbojów, którzy przeżyli atak jest odnalezienie tego statku, rozprawienie się z obcymi i uwolnienie niewiast. Oczywiście to wszystko im się udaje. Najsmutniejsze jest to, że zagrał w tym filmie Harrison Ford, ale czego teraz człowiek nie zrobi dla godnej emerytury?

Offline slay

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #182 dnia: Styczeń 15, 2012, 10:01:48 am »
"Red State" najnowszy film Kevina Smitha opowiada o bardzo radykalnym wielebnym w usa i jego "rodzinie" wiernych. Nudne to i mało ciekawe. Co prawda fabuła posuwa się dość szybko do przodu, ale całość jest mocno przewidywalna. Miało być chyba szokująco i moralizatorsko, a powstał marny thriller, który wygląda jak marny film bez budżetu.

Offline dobrywujek

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #183 dnia: Marzec 05, 2012, 04:17:14 pm »
Underworld Awakening - Kate Beckinsale wciąż piękna, ale niestety jej uroda filmu nie ratuje. Miałem wrażenie, że nakręcono te 90 minut bez jakiegokolwiek scenariusza.

Offline Dziex

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #184 dnia: Marzec 09, 2012, 10:02:45 pm »
Czwarci piraci (hurr dur). Nie żebym spodziewał się nie wiadomo czego po tak starym odgrzewanym kotlecie ale jednak  :neutral: :neutral: :neutral: :neutral: . Geoffrey Rush to jedyne co gra w tym filmie (+ ładna syrena). Za to Czarnobrody ze swoim SZATAŃSKIM OKRĘTEM (srsly, jako kapitan wstydziłbym się wpłynąć czymś takim do portu) to chyba jeden z najbardziej c**jowych filmowych villainów w ostatniej dekadzie.

Offline slay

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #185 dnia: Kwiecień 02, 2012, 06:28:23 pm »
Mission Imposible: Ghost Protocol chyba najsłabsza część serii i dobrze że swego czasu nie poszedłem na to do kina. Fabuła denna, z dziurami wielkości wielkiego kanionu co najmniej. Jak na film o agentach to za mało gadżetów, akcji i tych całych spisków. Po obejrzeniu całego filmu w sumie nadal nie wiem po co źli chcieli zrobić to co chcieli. Szkoda czasu tak ogólnie, chodź beznadziejnym filmem bym tego nie nazwał. Taki zły średniak.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #186 dnia: Kwiecień 03, 2012, 07:46:41 pm »
Mission Imposible: Ghost Protocol chyba najsłabsza część serii i dobrze że swego czasu nie poszedłem na to do kina. Fabuła denna, z dziurami wielkości wielkiego kanionu co najmniej. Jak na film o agentach to za mało gadżetów, akcji i tych całych spisków. Po obejrzeniu całego filmu w sumie nadal nie wiem po co źli chcieli zrobić to co chcieli. Szkoda czasu tak ogólnie, chodź beznadziejnym filmem bym tego nie nazwał. Taki zły średniak.
:shock:
Jednak powinieneś był to obejrzeć w kinie...
Tak poza tym kompletnie nie rozumiem Twoich zarzutów... :doubt:

Offline slay

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #187 dnia: Kwiecień 03, 2012, 09:16:37 pm »
Wydaje mi się że wszystkie moje zarzuty są jasne i czytelne więc nie będę ich tłumaczył, ale dorzucę jeden który mi się przypomniał. Na filmie się po prostu nudziłem.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #188 dnia: Kwiecień 03, 2012, 09:43:42 pm »
Krótko mówiąc, ten film to dla Ciebie mission impossible... :)

Offline slay

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #189 dnia: Kwiecień 04, 2012, 04:10:29 pm »
Krótko mówiąc, ten film to dla Ciebie mission impossible... :smile:
Muszę przyznać, że świetnie podsumowane.

Offline skil

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #190 dnia: Kwiecień 15, 2012, 11:39:02 pm »
Drive - o Boże, ale to jest fatalny film.
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline DARKMAN

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #191 dnia: Kwiecień 16, 2012, 03:09:16 pm »
Drive - o Boże, ale to jest fatalny film.
Dokladnie. Po prostu szkoda slow.. po recenzjach spodziewalem sie czegos przynajmniej sredniego (byl w liscie najlepszych filmu zeszlego roku, na IMDB ma chyba 8/10) a film nudny jak flaki z olejem...

Offline Qraq

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #192 dnia: Kwiecień 16, 2012, 09:37:11 pm »
to jest jeden z lepszych filmów 2011... ale fakt, że nie każdemu i nie w każdym momencie przypadnie do gustu.

...dlatego ja czekam na odpowiedni nastrój by obejrzeć "tinker tailor soldier spy"... po pierwszych 20 minutach wyłączyłem, bo wiedziałem że mi nie podejdzie.

Offline kingquest

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #193 dnia: Kwiecień 17, 2012, 09:45:40 pm »
Również i dla mnie Drive to kompletne rozczarowanie. Film zbierał tak świetne recenzje, tymczasem nie odnalazlem w nim nic intrygującego czy chociażby wciągającego.

Offline slay

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #194 dnia: Kwiecień 23, 2012, 07:02:50 pm »
Mnie osobiście też się Drive tak średnio podobał. Natomiast wczoraj obejrzałem sobie Blade Runnera. Tak wiem, że to klasyk, ale okropnie się wynudziłem. Scenariusza w tym filmie jest tak na prawdę na 40 min, a potem reżyser postanowił nakręcić wideoklip dla muzyki Evangelisa. Nadal niektóre sceny robią wrażenie, efekty są świetne i klimat również, ale nie zmienia to faktu, że jak dla mnie to taki średniak z tego film.

 

anything