trawa

Autor Wątek: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II  (Przeczytany 290776 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline slay

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #195 dnia: Maj 09, 2012, 07:08:12 pm »
Immortals jest tak kiepskie, że nawet nie chce mi się o tym pisać. Fabuła leży i kwiczy, walki nudne. Cała strona wizualna zerżnięta z 300. Nudne to okropnie i zmarnowane 2h życia, które lepiej już było wykorzystać na siedzenie i patrzenie w ścianę.

Offline michalski

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #196 dnia: Maj 28, 2012, 03:18:52 pm »
"Francuski pocałunek" jesu, tak nudny film, że szok. Nie wiem tylko czemu na filmwebie ma trochę pozytywnych opinii, wg mnie kicha i jedna wielka nuda niestety. Może jedynie zdjęcia Francji są bardzo ładne.

Offline urssa

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #197 dnia: Maj 31, 2012, 07:07:34 pm »
The Tree of Life - Drzewo Zycia http://www.filmweb.pl/film/Drzewo+%C5%BCycia-2011-273584
Na poczatku musze przyznac, ze kadry byly fantastyczne, wiekszosc z nich moglabym oprawic i powiesic na scianie. Na tym jednak sie konczy. Historia dosc chaotycznie skleciona. Historia rodziny, dorastania, konfilt z ojcem, milosc do matki, Shean Penn w nowoczesnym miescie wsrod wiezowcow, przedmiescie, zabawy w ogrodku, przestrzen kosmiczna, dinozaury, ciag dalszy rodzinnej sielanki. Dopiero po obejrzeniu filmu (jako jedna z nielicznych, ktora zostala do konca) zaczelam szukac w czelusciach internetu interpretacje tego filmu. Dowiedzialam sie, ze jest o sensie zycia oraz o probie zaakceptowania przez postac grana przez Shean'a Penn'a, poprzez retrospekcje, smierc brata w wojnie jaka miala kilka czy kilkanascie lat wczesiej. Bardzo ambitne.

Offline slay

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #198 dnia: Wrzesień 11, 2012, 07:57:22 pm »
The Tree of Life - Drzewo Zycia http://www.filmweb.pl/film/Drzewo+%C5%BCycia-2011-273584
Na poczatku musze przyznac, ze kadry byly fantastyczne, wiekszosc z nich moglabym oprawic i powiesic na scianie. Na tym jednak sie konczy. Historia dosc chaotycznie skleciona. Historia rodziny, dorastania, konfilt z ojcem, milosc do matki, Shean Penn w nowoczesnym miescie wsrod wiezowcow, przedmiescie, zabawy w ogrodku, przestrzen kosmiczna, dinozaury, ciag dalszy rodzinnej sielanki. Dopiero po obejrzeniu filmu (jako jedna z nielicznych, ktora zostala do konca) zaczelam szukac w czelusciach internetu interpretacje tego filmu. Dowiedzialam sie, ze jest o sensie zycia oraz o probie zaakceptowania przez postac grana przez Shean'a Penn'a, poprzez retrospekcje, smierc brata w wojnie jaka miala kilka czy kilkanascie lat wczesiej. Bardzo ambitne.
Jak dla mnie ten film nie jest ambitny. To porażka do której najpierw krytycy, a potem widzowie dorabiają jakąś większą ideologię. Jakoś tak wszyscy czują podświadomie, że tam coś musi być bo znany reżyser i aktorzy. Dodatkowo nominowany do oscarów więc coś w tym musi być. Tymczasem to bardzo chaotyczna opowieść o rodzinie przeplatana ujęciami kosmosu, przyrody i dinozaurów co tak naprawdę nie ma kompletnie sensu. Jeden z gorszych filmów jaki ostatnio widziałem. Jednym słowem szkoda czasu.

Offline Trisz

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Total likes: 0
  • zmuszani do przekraczania własnych granic...
Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #199 dnia: Październik 23, 2012, 11:56:28 am »
Conan Barbarzyńca - usnęłam po godzinie i przybudzalam jak głośniej walili...
Każdy jest nadzwyczajny.

Offline Prezo

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #200 dnia: Listopad 09, 2012, 03:04:23 pm »
Mam ciągoty do niszowego i debilnego kina. Postanowiłem więc po raz kolejny sprawdzić jak silne mam nerwy. Nie opłacało się  :lol:


Ice Twisters (lodowe tornado) to film o lodowych tornadach, które pojawiają się z dupy i sieją spustoszenie. Na caaaałym świecie. Mam mówić dalej?




Offline KanGax

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 108
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Reputation Power: 92
Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #201 dnia: Listopad 10, 2012, 01:39:53 pm »
parodia niż prawdziwy horror.

Poza spamem, który zamieściłaś w poście, powiem tylko: BRAWO, Sherlocku. Gratuluję przenikliwości.
Twoja sygnatura była nieregulaminowa i została usunięta przez moderaturę.
Zapoznaj się z regulaminem.

Offline bezbollah

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #202 dnia: Listopad 16, 2012, 10:38:51 am »
Mój mały ranking najgorszych filmów:
1) Ciacho - dotrwałam do końca tylko dlatego, że nie lubię przerywać w trakcie... ale było ciężko - żałosne i mega słabe "kino"
2) The Notebook - Pamiętnik - wieli zawód! Wszystkie koleżanki piszczały z zachwytu, a tu cóż... wielka miłość, wielka zdrada, wielka porażka i okropne zakończenie.

oglądaliście?

Offline Hollow

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #203 dnia: Grudzień 14, 2012, 01:02:26 pm »
Resident Evil - Retrybucja - film ze szczątkową fabułą, masą efektów specjalnych i walkami z niekończącą się amunicją w broni. film jest tak slaby, że szkoda na niego czasu.

Offline mayka

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #204 dnia: Styczeń 18, 2013, 03:57:21 pm »
Niestety,każdy film puszczany w tv jest beznadziejny.

Offline Radan

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #205 dnia: Styczeń 19, 2013, 09:10:22 am »
Immortals jest tak kiepskie, że nawet nie chce mi się o tym pisać. Fabuła leży i kwiczy, walki nudne. Cała strona wizualna zerżnięta z 300. Nudne to okropnie i zmarnowane 2h życia, które lepiej już było wykorzystać na siedzenie i patrzenie w ścianę.

Zgodzę się z tym.

Tak nędznie jeszcze nie było, serio. Komuś udało się zrobić film z fabułą gorszą niż w "Starciu Tytanów". Ani scenografia im nie wyszła, ani jednej dobrej postaci. Straszny zły król chce zabić bogów, bo siostrzyczka (mamusia? czy ktoś tam) mu umarła. Ojoj, niech go ktoś przytuli, jest taki nieszczęśliwy. I ten jego mroczny hełm, w którym wyglądał jak krabokrólik. Tezeusza mogliby zastąpić samą ręką trzymającą miecz i wyżynającą złych ludzi, bo tylko tyle tam w sumie robi. Bogowie wyglądają jak wariacje na temat Orlando Blooma, a "tytanów" wyglądających jak kitowcy z Power Rangers (btw walki w tym filmie wyglądały podobnie jak w tym serialu) nie ma sensu komentować. W ogóle, badziew.

Offline katma

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #206 dnia: Styczeń 20, 2013, 02:24:58 pm »
Beznadziejne to jest dopiero Życie Pi. Ja widziałam i zgadzam się jak najbardziej z tym, że to film o niczym, co się kupy nie trzyma:
http://www.kinoradio.pl/czytaj/notes/Bog_jest_wegetarianinem-4-663

Za to świetny jest Django. Artysta krwi po prostu - geniusz Tarantino.
http://www.kinoradio.pl/czytaj/notes/Tarantino_i_krew_na_owocach_baweny-4-634

Offline Ryceros

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #207 dnia: Styczeń 25, 2013, 10:25:23 pm »
Cytat: slay
Jak dla mnie ten film nie jest ambitny. To porażka do której najpierw krytycy, a potem widzowie dorabiają jakąś większą ideologię. Jakoś tak wszyscy czują podświadomie, że tam coś musi być bo znany reżyser i aktorzy. Dodatkowo nominowany do oscarów więc coś w tym musi być. Tymczasem to bardzo chaotyczna opowieść o rodzinie przeplatana ujęciami kosmosu, przyrody i dinozaurów co tak naprawdę nie ma kompletnie sensu. Jeden z gorszych filmów jaki ostatnio widziałem. Jednym słowem szkoda czasu
To czy się podobał czy nie, to kwestia indywidualna. No i gustu po prostu.
Oskarżenie jednak całości filmu o fabularny bezsens jest (przepraszam) absurdalne...

Cytat: Radan
Tak nędznie jeszcze nie było, serio. Komuś udało się zrobić film z fabułą gorszą niż w "Starciu Tytanów".
Taa. Sam się sobie dziwię, że dotrwałem do końca.

A żeby nie spamować, to dodam od siebie, za co najprawdopodobniej będę zlinczowany, że Django nie podobał mi się tak bardzo jak Bękarty Wojny.
Kino Tarantino bardzo lubię i sam "Django" mi się podobał jako całokształt, ale pewna tendencja się wkradła po ostatnim wielkim sukcesie wyżej wymienionych Bastardsów.
Wczesniej (w jednym zdaniu) - opowieść o Żydach mszczących się na hitlerowcach, dużo "śmiesznej" krwi i fantastyczna, kultowa już scena gry w zgadnij kto to (w scenie dochodzi do wyrażenia poglądu mówiącego o wyższości jednych nad drugich), zakończona sieczką po zamówieniu trzech piw. No bajka.
Django? Opowieść o murzynach mszczących się na białasach, dużo "nieśmiesznej" krwi i mniej fantastyczna i na pewno mniej kultowa scena z czaszką (w scenie również dochodzi do wyrażenia poglądu mówiącego o wyższości jednych nad drugich), zakończona sieczką (skąd inąd piękną i kiczowatą - taką jaką u Quentina uwielbiam).
Sam film bardzo udany, ale jak dla mnie niestety - trochę spadek formy...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2013, 10:47:52 pm wysłana przez Ryceros »

Offline skil

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #208 dnia: Styczeń 26, 2013, 05:17:15 pm »
Mnie się Django nie podobał w ogóle. Wynudziłem się straszliwie. Bardzo słabe dialogi jak na Tarantino. To wciąż ten sam schemat powtarzany w kilku jego ostatnich filmach i mnie już to nudzi. Waltz grał tu znowu Landę, pozostali aktorzy bezbarwni, tylko Jackson bardzo dobry. Tarantino kręci i sprzedaje ciągle ten sam film, fani i tak kupią. Jak na hołd oddany westernom (które uwielbiam) było w nim zaskakująco mało smaczków, głównie nazwy i muzyka. Ale największy minus to szarpane tempo filmu i beznadziejne, po prostu beznadziejne dialogi.

2/10
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline Dziex

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #209 dnia: Styczeń 26, 2013, 08:09:48 pm »
Dokładnie, wynudziłem się strasznie. Pierwszy raz od dawna zastanawiałem się czy nie wyjść z sali przed końcem filmu. Waltz ok, chociaż było go trochę mało i tak jak napisał skil znowu grał Landę. Jackson w sumie też grał jak zawsze, ale jako zrzędliwy niggalokaj wypadł tak zajebiście, że jest głównym plusem filmu. Jeszcze scena z KKK była spoczko.
Cytuj
A żeby nie spamować, to dodam od siebie, za co najprawdopodobniej będę zlinczowany, że Django nie podobał mi się tak bardzo jak Bękarty Wojny.
Kill Bill 1 też był lepszy.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2013, 09:51:04 pm wysłana przez Dziex »