Autor Wątek: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II  (Przeczytany 285300 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline molokina

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #240 dnia: Lipiec 22, 2013, 11:45:23 am »
Mnie bardzo zawiódł "Wielki Gatsby" ale chyba dlatego, że miałam bardzo duże oczekiwania wobec tego filmu.

Offline Paloma

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #241 dnia: Lipiec 30, 2013, 08:27:49 pm »
Stratą czasu było dla mnie obejrzenie horroru "Martwe zło" szczerze mówiąc, czegoś mi zabrakło

Offline Trisz

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Total likes: 0
  • zmuszani do przekraczania własnych granic...
Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #242 dnia: Wrzesień 11, 2013, 02:10:40 pm »
Mnie bardzo zawiódł "Wielki Gatsby" ale chyba dlatego, że miałam bardzo duże oczekiwania wobec tego filmu.
Moim zdaniem film piękny, owszem napompowany blichtrem, ale taki właśnie miał być ;)
Każdy jest nadzwyczajny.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #243 dnia: Październik 15, 2013, 08:08:13 am »
White House Down - uuuuu, jeszcze mi nie dobrze po tym patetycznym g* owiniętym flagą usa. Co jest, że takie filmy co chwilę powstają? Niedawno był Olimp w Ogniu >.> Głupia jak but, przewidywalna i nudna kalka nie splamiona choćby cieniem oryginalnego pomysłu.

Offline Hollow

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #244 dnia: Październik 16, 2013, 01:31:23 pm »
Kac Vegas 3 - flim tak słaby, że nawet nie chce mi się o nim pisać. Głupi, słaby, nieśmieszny.

Offline Itachi

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #245 dnia: Październik 16, 2013, 05:28:46 pm »
Kac Vegas 3 - flim tak słaby, że nawet nie chce mi się o nim pisać. Głupi, słaby, nieśmieszny.

Ja tam się nie zgadzam. Po świetnej jedynce, kolejne dwie części są średnie, jednak i tak są o niebo lepsze od setek innych komedii, których ostatnio produkują tyle że szkoda gadać. Ja przy Kac Vegas 3 bawiłem się dobrze, jednak bez rewelacji.

Offline TC

  • Moderatorzy
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #246 dnia: Październik 16, 2013, 05:57:43 pm »
Może to dziwnie, ale w pewnym sensie druga część Kac Vegas bardziej mi się podobała od pierwszej, sam nie wiem czemu. ;)
RIP Gildio...

Offline garbussek

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #247 dnia: Październik 18, 2013, 01:07:25 pm »
Z beznadziejnych  filmów to ostatnio widziałam "Kac Wawa", w sumie nie dotrwałam do końca, bo jak dla mnie poziom żenujący.
Imprezy integracyjne i imprezy dla firm dopracowane w najdrobniejszym szczególe - http://www.tajemniceimprez.pl/

Offline slay

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #248 dnia: Październik 20, 2013, 09:10:21 am »
Wczoraj obejrzałem Kick-Ass 2, który moim zdaniem jest najgorszym komiksowym filmem z tych powstałych powiedzmy w ostatnich 10 latach. Jest tak strasznie zły, że aż głupio o nim pisać. Za każdym razem kiedy osiąga poziom dna i człowiek myśli, że gorzej już być nie może twórcy jednak dają radę i przebijają się coraz głębiej przez muł. Scena z wymiotami i biegunką jest poza wszelką krytyką.

Offline gentelmen

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #249 dnia: Październik 27, 2013, 04:00:46 pm »
Z beznadziejnych  filmów to ostatnio widziałam "Kac Wawa", w sumie nie dotrwałam do końca, bo jak dla mnie poziom żenujący.
Też go oglądałem i niestety także stwierdzam że to totalna klapa, ciężko ostatnio obejrzeć dobre polskie kino, bo większość to totalny szrot.

Offline TC

  • Moderatorzy
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #250 dnia: Październik 27, 2013, 07:48:03 pm »
Jonah Hex - Ojj, dawno się tak nie wynudziłem w trakcie oglądania filmu... Nawet uroda Megan Fox nie ratuje tego "dzieła"...  :sad:
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2013, 07:52:17 pm wysłana przez TC »
RIP Gildio...

Offline renard14

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #251 dnia: Październik 29, 2013, 01:58:25 pm »
World War Z - wielkie rozczarowanie, temat wałkowany w kinie już milion razy i zero nowatorskiego podejścia

Offline TC

  • Moderatorzy
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #252 dnia: Październik 29, 2013, 06:12:55 pm »
A moim zdaniem WWZ nie było aż takie najgorsze, spodziewałem się czegoś o wiele gorszego.
RIP Gildio...

Offline Hollow

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #253 dnia: Listopad 08, 2013, 11:02:39 pm »
Ja spodziewałem się czegoś lepszego, bo wcześniej czytałem książkę.

Offline Radan

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #254 dnia: Listopad 09, 2013, 09:19:54 am »
Thor 2

Nie jest "beznadziejny" (ma u mnie 5/10), ale po prostu chciałbym ostrzec wszystkich którzy wybierają się nań, żeby zobaczyć jak Doctor Who zagrał mrocznego elfa. Elfów jest za mało, Malekitha za mało, ich motywacje nie są praktycznie w ogóle opisane, 70% scen z nimi to po prostu nawalanka. Niestety, Marvel olał villainów o sporym potencjale, wywodzących się aż z mitologii skandynawskiej. Za to mamy kolejne kilkadziesiąt zbliżeń na buzię Lokiego. Poza tym trochę humoru, parę niezłych scen (ale zbyt szybkie skoki między ujęciami sprawiają, że często nie wiadomo, co się dzieje).
Ostatni raz nabrałem się na film Marvela w kinie, w 3D. Gdybym uwzględnił to, ile za to zapłaciłem, ocena spadłaby do 3/10. Lepiej kupić sobie czteropak Guinessa.
I nie wierzcie ocenom na Filmwebie. Fanbaza Lokiego jest w natarciu, nastolatki lekką ręką oceniają ten film na 10/10.