Autor Wątek: Grindhouse  (Przeczytany 10089 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zyon

Grindhouse
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 22, 2007, 01:22:12 pm »
Cytat: "ManiaC"

 Chcesz mi powiedzieć, że Rodriguez nakręcił ten film niskiej jakości tylko po to, aby pokazać ironię i dystans?


ciepło ciepło

Cytat: "ManiaC"
Nie wiem jak można tandetą i żenującym obrazem pokrytym grubymi warstwami krwi i flaków cokolwiek zilustrować, a już tym bardziej na coś zwrócić uwagę.


patrz planet terror


You can’t snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it’s not gentlemanly.

Offline ManiaC

Grindhouse
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 22, 2007, 02:57:13 pm »
Cytuj
patrz planet terror


Patrze, patrze i nadal widze beznadziejną produkcję.
Nikogo nie przymuyszam żeby się ze mną zgadzał. To jest moje skromne zdanie.
Nie staraj się zrozumieć wszystkiego, bo wszystko stanie się niezrozumiałe"

Demokryt

Offline wilk

Grindhouse
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 22, 2007, 03:06:51 pm »
Przecież wiadomo ze "Plantet terror" miał być ironią na te wszystkie splatter horrory. O ile "Death proof" momentami przynudzał to Planet terror jest nieustającą zabawą z konwencjami filmowego horroru. Kupa śmiechu i cała masa nawiązań do wcześniejszych filmów Tarantino i Rodrigueza.

Ale nic nie przebije niby-trailara "Machete". Po prostu miażdży.  :D

http://www.youtube.com/watch?v=IbhuPYdgQjc

Offline ManiaC

Grindhouse
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 22, 2007, 03:32:45 pm »
Cytuj
Machete


Ten film mógłby powstać  ;)

Tekst w stylu:"Ci goście trafili na niewłaściwego meksykanina" wymiata  ;) To im się akurat udało.  8)
Nie staraj się zrozumieć wszystkiego, bo wszystko stanie się niezrozumiałe"

Demokryt

Offline Kormak

Grindhouse
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 22, 2007, 07:55:39 pm »
Cytat: "ManiaC"
Cytuj
Machete


Ten film mógłby powstać  ;)

Tekst w stylu:"Ci goście trafili na niewłaściwego meksykanina" wymiata  ;) To im się akurat udało.  8)


"Machete" wg imdb.com jest w produkcji, a sam Danny Trejo potwierdził w jednym z wywiadów, że powstanie. Ale pójdzie od razu na rynek dvd.

"Planet Terror" nie jest do końca udanym filmem. Do "Death Proof" nie ma startu. Rodriguez chyba był za bardzo zajęty kochaniem się z Rose MacGowan w przerwie między kręceniem kolejnych scen.

Offline ManiaC

Grindhouse
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 24, 2007, 11:30:36 am »
Cytuj
"Machete" wg imdb.com jest w produkcji, a sam Danny Trejo potwierdził w jednym z wywiadów, że powstanie. Ale pójdzie od razu na rynek dvd.


Po tym filmie raczej nie ma się co spodziewać wciągającej fabuły i przepięknej gry aktorskiej. Będzie z całą pewnością nieustająca rzeźnia.
Mam chociaż nadzieję, że w lepszym wykonaniu niż Planet Terror.
Nie staraj się zrozumieć wszystkiego, bo wszystko stanie się niezrozumiałe"

Demokryt

Offline zyon

Grindhouse
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 24, 2007, 01:14:01 pm »
Cytat: "ManiaC"
Cytuj
"Machete" wg imdb.com jest w produkcji, a sam Danny Trejo potwierdził w jednym z wywiadów, że powstanie. Ale pójdzie od razu na rynek dvd.


Po tym filmie raczej nie ma się co spodziewać wciągającej fabuły i przepięknej gry aktorskiej. Będzie z całą pewnością nieustająca rzeźnia.
Mam chociaż nadzieję, że w lepszym wykonaniu niż Planet Terror.


W Machete też nie widzisz pastiszu i robienia jaj z konwencji?


You can’t snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it’s not gentlemanly.

Offline ManiaC

Grindhouse
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 24, 2007, 01:37:28 pm »
Nie powiedziałem, że nie widze tego w Planet Terror, tylko, że mnie to nie przkonało. Bezmyślna nawalanka jest ok, złamanie wszystkich możliwych schematów oraza ich wyśmianie, pomysł pierwsza klasa mimo to do mnie nie dotarł PT. Może Machete będzie lepszy :)
Nie staraj się zrozumieć wszystkiego, bo wszystko stanie się niezrozumiałe"

Demokryt

Offline Jimmy

Grindhouse
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 24, 2007, 03:06:33 pm »
Cytat: "zyon"
W Machete też nie widzisz pastiżu

No pastiżu to tam na pewno nie ma...

Offline zyon

Grindhouse
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 24, 2007, 03:50:24 pm »
A jednak...


You can’t snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it’s not gentlemanly.

Offline 4-staczterdzieściicztery

Grindhouse
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 26, 2007, 09:58:27 pm »
Nie zawiodłem się na "Planet Terror", kawał porządnego filmu klasy B, tanie zagrywki, słabe i nielogiczne pomysły, każdy z bohaterów może zginąć w każdej chwili, a do tego sporo dystansu i ironii. To wszystko się w tym filmie dobrze sprawdza, choć odniosłem wrażenie, że Rodriguez mógł się bardziej przyłożyć do tej produkcji, ale i tak mi się podobało.
Z fake trailerów najbardziej podobał mi się "Machete" ( zresztą tylko ten był w kinie, resztę musiałem dooglądać na YouTube ).
"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."

Offline krawiec[PL]

Grindhouse
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 11, 2008, 10:19:34 pm »
nie można podchodzić do tych filmów aż tak poważnie jak Wy to robicie a w szczególności do Planet Terror. Trzeba podejść do tego z dystansem. Z resztą on sam chyba powiedział że jest to film klasy B
Życie to one man show.

Offline Aegir

Grindhouse
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 06, 2008, 12:24:01 pm »
dla mnie Planet Terror to dobry film ;) z tym, że trzeba na niego patrzeć z "przymrużeniem oka". jeśli ktoś nastawił się do niego jak na film grozy to pewnie, że będzie zawiedziony. ja osobiście czasem lubię się "katować" tego typu filmami jak PT czyli filmem, który powinien straszyć a tak naprawdę śmieszy :p (chociaż PT chyba miał śmieszyć ;) ). nie raz  miałem wrażenie jakbym oglądał horror o zombie z lat 80-tych :)  dla ludzi z dystansem- polecam!