trawa

Autor Wątek: Krasnoludy 1500pkt  (Przeczytany 3722 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Grimore

Krasnoludy 1500pkt
« dnia: Wrzesień 25, 2007, 08:17:03 pm »
Krasie przeciw bretce to ostatnio popularny temat. Sam też mam ten sam problem. Co powiecie na takie rozwiązanie:

Boh:

Mistrz Inżynier ( Generał ) [89]
- 2 pistolety, Broń Wielka
- Runa Kamienia

Tan ( BSB ) [165]
- Wlk. Runa Gromrilu
- Runa Oporu
- Wlk. Runa Wyzwania [ Talizman ]

Zabójca Smoków [95]
- Wlk. Runa Kragga Srogiego
- Runa Snoriego Lśniącego Chełmu

Core:

20 Wojowników [ FCG, Tarcze ] [205]

19 Długobrodych [ FCG, Wlk. Broń ] [317]
- Runa Bitwy
- Runa Determinacji

Spec:

12 Zabójców [ 4 Zabójców Gigantów ] [198]

Działo [145]
- Inżynier [ para pistoletów ]
- Runa Kucia

Balista [85]
- Inżynier
- Runa Penetracji

Balista [90]
- Inżynier
- Runa Penetracji, Runa Ognia

Rare:

Organki [120]

Power: 2
Dispel: 4
Modeli: 69

Mistrza Inżyniera wstawiam do działa, które dodatkowo okopuje ( nie jeden złamie na takim działku zęby ). Tan do długobrodych i stawiam ich w centrum linii. Zabójca Smoków do Zabójców, albo luzem ( jeszcze się zastanowię ).

Co sądzicie o tej rozpie?
ivide et impera

Offline Grimore

Krasnoludy 1500pkt
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 25, 2007, 08:18:48 pm »
Zapomniałbym. W sumie to daje 1503pkt.
ivide et impera

Offline Eldar Farseer

Krasnoludy 1500pkt
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 25, 2007, 08:45:52 pm »
Heh to różnica ;p
IMO Można dać więcej slayerów, po za tym spoko ;]

Offline TordeK

Krasnoludy 1500pkt
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 27, 2007, 08:43:14 pm »
Spoko rozpa ale według mnie nie potrzebuje rune of penetrating bo tracimy na tych 2 runach juz 50 pkt (kolejna balista) i 2 sloty spec a S7 niewiele nam daje. W bretonskiej lancy i tak mamy tylko 3 szeregi wiec bez runy ranimy na 2+,2+,3+ a z runa 3x na 2+ wiec to dla mnie niewielka roznica...Aha i Than za 165 pkt?? nie stawiał bym na takie rozwiazanie i tak on nie wiele powalczy...
rutalny Rzeznik...xD

Offline Grimore

Krasnoludy 1500pkt
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 28, 2007, 06:15:35 pm »
Tan nie służy do walki. Ma na siebie przyjąć szarżę ( po to ma runę wyzwania ) i ją wytrzymać, resztę zrobią długobrodzi. Jest Battle Standardem, więc wolę mieć pewność że trochę pożyje, a powalczyć na pewno powalczy, bo i tak ktoś jego oddział zaszarżuje czy tego będzie chciał czy nie. Nad runami na balistach muszę się jeszcze zastanowić.
ivide et impera

Offline petronikus

Krasnoludy 1500pkt
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 28, 2007, 06:14:53 pm »
Cytat: "TordeK"
Spoko rozpa ale według mnie nie potrzebuje rune of penetrating bo tracimy na tych 2 runach juz 50 pkt (kolejna balista) i 2 sloty spec a S7 niewiele nam daje. W bretonskiej lancy i tak mamy tylko 3 szeregi wiec bez runy ranimy na 2+,2+,3+ a z runa 3x na 2+ wiec to dla mnie niewielka roznica...Aha i Than za 165 pkt?? nie stawiał bym na takie rozwiazanie i tak on nie wiele powalczy...

Co tan nie powalczy,dajesz mu wielką broń i przeciwnik płacze,nie raz tak miałem ze tylko on mucił z pierwszego szerego,bo reszta gineła :!:  :!:  :!: Tan to oczko w głowie tatusia jeszcze z takimi runami jak mu dał jest GIT :evil:  :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:
ICZYM FENIKS Z POPIOłóW ...

Offline Grimore

Krasnoludy 1500pkt
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 29, 2007, 03:07:12 pm »
Niestety nie mogę dać tanowi dwóraka bo to BSB. Ale myślę, że i tak jest groźny.
ivide et impera

Offline petronikus

Krasnoludy 1500pkt
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 29, 2007, 03:21:06 pm »
Cytat: "Grimore"
Niestety nie mogę dać tanowi dwóraka bo to BSB. Ale myślę, że i tak jest groźny.

No tak nie zauważylem ;)
ICZYM FENIKS Z POPIOłóW ...