Autor Wątek: Filmy po polsku  (Przeczytany 2617 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dabu

Filmy po polsku
« dnia: Wrzesień 27, 2007, 06:46:39 am »
Hej
Mam pytanie czy mozna gdzies znalez ,Jakś list filmów ktore wyjdą po polsku ,a które nie

Offline Nakago

Filmy po polsku
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 27, 2007, 07:30:07 am »
Dość często na filmwebie przy tytule filmu jest napisane, kiedy ma nastąpić polska premiera. Ale to 'działa' chyba tylko wtedy, kiedy chodzi o konkretny tytuł, a nie o listę takich filmów...
"Bo przyjdzie Nakago i Ci odpisze" - Ainaelle

"[...] intelektualista jest to wysoce wykształcony facet, który nie radzi sobie z arytmetyką, jeśli nie zdejmie wpierw butów, i jest z tego upośledzenia dumny." - R.A. Heinlein, "Kot, który przenika ściany"

Offline graves

Filmy po polsku
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 27, 2007, 07:40:42 am »
Na film Onet w zapowiedziach są daty kiedy dany film wejdzie w Polsce na ekrany. Długa lista.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Damia

Re: Filmy po polsku
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 10, 2007, 10:07:29 pm »
Cytat: "Dabu"
Hej
Mam pytanie czy mozna gdzies znalez ,Jakś list filmów ktore wyjdą po polsku ,a które nie

Trochę to pytanie mało precyzyjne ;) Listy filmów, które na nasz rynek nie trafią raczej nie znajdziesz. Spora ilość obrazów produkowanych na naszym ślicznym globie nie dociera do Polski, a jeśli już, to dopiero po kilku miesiącach lub latach. Zapowiedzi o premierach kinowych czy zapowiedziach DVD znajdziesz na większości portalach informacyjnych począwszy od Gazety na choćby Gildii skończywszy. Nie licz na to, że znajdziesz tam wykaz filmów "na cały rok". To jest słodka tajemnica polskich wydawców i zdradzają ja najwyżej na miesiąc - dwa przed premierą :)
Czyj to trup, kto go zabił i dlaczego ja mam go chować pod łóżkiem?"