trawa

Autor Wątek: Co ostatnio oglądałeś/aś fajnego??  (Przeczytany 66079 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline RooS

Co ostatnio oglądałeś/aś fajnego??
« Odpowiedź #105 dnia: Kwiecień 19, 2006, 12:08:18 am »
A ja nazwę Ciśnienie dobrym filmem. Każdy ma inny gust, niektórzy chyba nigdy tego nie zrozumieją  :?  :roll:.

Offline bagienny

Co ostatnio oglądałeś/aś fajnego??
« Odpowiedź #106 dnia: Kwiecień 19, 2006, 10:25:00 pm »
Cytat: "RooS"
A ja nazwę Ciśnienie dobrym filmem. Każdy ma inny gust, niektórzy chyba nigdy tego nie zrozumieją  :?  :roll:.

Nie narzekaj. Film w porządku, podobał się? I dobrze, a tym co nie przypadł ich problem. Poza tym czasem trzeba z siebie wyrzucić frustrację. Ja np. do dziś nie rozumiem jakim cudem gniot Star Gate stał się popularny i na dodatek pożywką dla jeszcze debilniejszego serialu Star Gate 1. Osobiście uważam Dynastię za dużo bardziej spektakularny serial i wnoszący do tasiemców nieocenioną wartość intelektualną od tego tego :badgrin: SG1 ;]
ałotny mówi helou
11. numer GNIOTA http://granice.info/
rysunki http://grafica.blox.pl
zdjęcia http://fragment.blox.pl

Offline syfon

Co ostatnio oglądałeś/aś fajnego??
« Odpowiedź #107 dnia: Kwiecień 20, 2006, 05:02:35 pm »
A Love Song For Bobby Long z 2004 raku. Travolta gra siwego kulejącego alkoholika sikającego krwią. W jego (i jego przyjaciela) życie z buciorami włazi Scarlett Johansson. Jeden z tych obyczajowych filmów w których nic się nie dzieje, nie ogląda się z zapartym tchem a jednak jak już wciągnie to widz zostaje do końca. Ładny film, dobry, warto obejżec dla specyficznego klimatu (Alabama, gitara, leżenie do góry brzuchem w drewnianym domku) i wciągającej, zwykłej, histori.
 guess its time to pay the bill, but you know I never will. I'm hungry still...

Offline Freudstein

Co ostatnio oglądałeś/aś fajnego??
« Odpowiedź #108 dnia: Kwiecień 22, 2006, 08:39:44 pm »
"WSZYSTKO O MOJEJ MATCE"

rok: 1999
kraj: Hiszpania
gatunek: dramat obyczajowy
dystrybucja: GUTEK FILM

Reżyseria: PEDRO ALMODOVAR

Podsumowanie: ARCYDZIEŁO

POLECAM: nie polecam tylko widzom wyjątkowo mało wymagającym.
THERE'S NO FIRE IN HELL, IT'S ONLY A MIRROR WALL ROOM... I TRIED TO MEET THE ONE WHO LOOKED LIKE THE OTHER... I ASKED HER NAME... ANNAISSE".

Offline bagienny

Co ostatnio oglądałeś/aś fajnego??
« Odpowiedź #109 dnia: Kwiecień 22, 2006, 08:58:14 pm »
Cytat: "Freudstein"
POLECAM: nie polecam tylko widzom wyjątkowo mało wymagającym.

Arcydzieło to to nie jest ;]
hehe, a dlaczego wymagający widzu obejrzałeś ten film dopiero teraz? ;]
ałotny mówi helou
11. numer GNIOTA http://granice.info/
rysunki http://grafica.blox.pl
zdjęcia http://fragment.blox.pl

Offline śmigło

Co ostatnio oglądałeś/aś fajnego??
« Odpowiedź #110 dnia: Kwiecień 22, 2006, 09:39:12 pm »
almodovar zawsze jest taki sam - transy, homo i akcje jak z telenowel argentynskich. przedramatyzowany jest, ale w karykaturalnie smieszny sposob,no moze taka specyfika kina hiszpanskiego. a juz wybitnym arcydzielem jest "zle wychowanie", chociaz "kika" to w sumie calkiem mily obrazek.
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline potworek

Co ostatnio oglądałeś/aś fajnego??
« Odpowiedź #111 dnia: Kwiecień 22, 2006, 10:10:46 pm »
Mógłby ktoś bliżej opisać ten film? Zaciekawiły mnie wasze komentarze na jego temat i chętnie bym go obejrzał, ale chciałbym dostać troche więcej informacji o tym "arcydziele"[/quote]
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline Freudstein

Co ostatnio oglądałeś/aś fajnego??
« Odpowiedź #112 dnia: Kwiecień 23, 2006, 12:24:43 pm »
Cytat: "bagienny"
Cytat: "Freudstein"
POLECAM: nie polecam tylko widzom wyjątkowo mało wymagającym.

Arcydzieło to to nie jest
;]


Dla jednych jest, dla innych nie.....

Cytat: "bagienny"
hehe, a dlaczego wymagający widzu obejrzałeś ten film dopiero teraz?


Może...:
1) Od nie dawna oglądam filmy Almodovara
2) czekałem, aż kaseta w wypożyczalni będzie tańsza
3) Przez przypadek trafiłem na ten film dopiero teraz
4) Czy ja pisałem, że jestem wymagającym widzem?

Sam nie wiem...

DLA POTWORKA:  ;) BEZ SPOILERÓW
Manuela samotnie wychowuje jedynego syna, Estebana. W Jego 17 urodziny idą razem do teatru, gdzie w przedstawieniu gra słynna aktorka. Estaban jest obiecującym pisarzem, więc kreśli coś na kartce prawie bez wytchnienia. Po spektaklu Estaban z matką czekają aż aktorka będzie opuszczać budynek teatru. Na dworze jest chłodno i pada deszcz. Obiekt Jego fascynacji wsiada do samochodu. Estaban, mimo sprzeciwu matki, rusza za taksówką i wpada pod inny samochód. Ginie na miejscu. Manuela, rozpaczona, wyrusza do Barcelony, miasta jej gorzkich ale i pozytywnych wspomnień, aby odnaleźć....

TAK TO MNIEJ WIĘCEJ WYGLĄDA  :)
THERE'S NO FIRE IN HELL, IT'S ONLY A MIRROR WALL ROOM... I TRIED TO MEET THE ONE WHO LOOKED LIKE THE OTHER... I ASKED HER NAME... ANNAISSE".

Offline TC

  • Moderatorzy
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
Co ostatnio oglądałeś/aś fajnego??
« Odpowiedź #113 dnia: Kwiecień 23, 2006, 02:49:46 pm »
Cytuj
Nie narzekaj. Film w porządku, podobał się? I dobrze, a tym co nie przypadł ich problem. Poza tym czasem trzeba z siebie wyrzucić frustrację. Ja np. do dziś nie rozumiem jakim cudem gniot Star Gate stał się popularny i na dodatek pożywką dla jeszcze debilniejszego serialu Star Gate 1. Osobiście uważam Dynastię za dużo bardziej spektakularny serial i wnoszący do tasiemców nieocenioną wartość intelektualną od tego tego  SG1 ;]

co do SG to sie mylisz, wkoncu SG bazowało na dobrym pomyslie, który w połaczeniu z efetkami specialnymi wniósł wiele do gatunku SF ( sama animacja podrózy kosmicznej była i jest piekna:))  po zatym nie zapominajmy o muzyce, doskonale pasuje do klimatu filju i która do dzisiaj lubie sobie posłuchac.
RIP Gildio...

Offline potworek

Co ostatnio oglądałeś/aś fajnego??
« Odpowiedź #114 dnia: Kwiecień 23, 2006, 05:22:21 pm »
Straszny Film 4 - Film na który można się wybrać do kina i beszczelnie pośmiać, parodiowanie Klątwy wyszło świetnie, film aby się odstresować i poprawić sobie humor
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline Idaan

Co ostatnio oglądałeś/aś fajnego??
« Odpowiedź #115 dnia: Kwiecień 23, 2006, 05:42:56 pm »
Cytuj
Straszny Film 4
Raczej w stylu trójki, czy pierwszych części? Bo pierwsze IMHO były kretyńskimi komediami dla nastolatków o bekaniu, masturbacji i kupie. Za to ZAZowska trzecia część nawet, nawet mi się podobała. Głupia bo głupia, ale miejscami całkiem śmieszna.

Offline potworek

Co ostatnio oglądałeś/aś fajnego??
« Odpowiedź #116 dnia: Kwiecień 23, 2006, 06:07:15 pm »
Bardziej jak trzecia część, ale IMO lepsza, po prostu miejscami spadałem z krzesła. UWAGA!! Aby w pełni cieszyć się filmem konieczne jest obejrzenie Wojny Światów i Klątwy. Inne filmy też są parodiowane (Piła, Osada...), ale te dwa głównie.
A ja i tak najbardziej lubie drugą część  ;)
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline Modry

Co ostatnio oglądałeś/aś fajnego??
« Odpowiedź #117 dnia: Kwiecień 29, 2006, 07:56:23 pm »
Wszyscy jesteśmy Chrystusami – bardzo dobry film. Bałem się że to będzie druga cześć Dnia świra jednak tak się nie stało (chwała za to reżyserowi). Koterski jak zwykle w niecodzienny sposób przedstawia problemy zwykłych ludzi, czy to poszukiwanie wcześniej przedstawiał poszukiwanie wielkiej miłości, poczucie zmarnowanego życia, nadpobudliwość seksualna, a teraz się wziął za alkoholizm. Film nie należy do wesołych i ci którzy oczekują radosnego puszczania bluzgów przez głównego bohatera się zdziwią. Dobrze dobrana obsada zarówno zarówno pierwszoplanowych postaci jak i drugoplanowych.

Offline Łamignat

....
« Odpowiedź #118 dnia: Kwiecień 30, 2006, 03:34:16 am »
FIREWALL
Bardzo przyjemna sensacja. Nie jest może filmem najwyższych lotów, ale naprawdę przyjemnie sie ogląda i z zadowoleniem wyszedłem z kina.

Offline Idaan

Co ostatnio oglądałeś/aś fajnego??
« Odpowiedź #119 dnia: Kwiecień 30, 2006, 09:46:24 am »
Wczoraj na Polsacie "Wilk" z Nicholsonem. Może nie drugie "Lśnienie" ale i tak niezły klimat. A Nicholson demoniczny jak zwykle :badgrin: