Autor Wątek: Co ostatnio oglądałeś/aś fajnego??  (Przeczytany 65152 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lieut. Col. Bill Killgore

Co ostatnio oglądałeś/aś fajnego??
« Odpowiedź #570 dnia: Lipiec 22, 2007, 11:34:44 pm »
czlowieku zapomnij o kronikach. to calkowicie inny przytepawy klimat. nie ma startu do pitch black.
ćpać i ruchać

Offline zyon

Co ostatnio oglądałeś/aś fajnego??
« Odpowiedź #571 dnia: Lipiec 26, 2007, 12:13:20 pm »
Cabin Fever - taki młodzieżowy horror do pośmiania się. Kilka na prawdę mistrzowskich scen i pomysłów - chociażby do not sit next to dennis i jeleń na  drodze. Zajebiści white thrashe ze sklepu :D . Reżyser śmiertelnej gorączki Eli Roth to z resztą kolezka odpowiedzialny za jeden z trailerów nieistniejących filmów, które można było obejżeć m-y jednym Grindhousem a drugim, w usa...bo u nas niestety mamy wersje okrojone :x


You can’t snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it’s not gentlemanly.

Offline Pawłow

Co ostatnio oglądałeś/aś fajnego??
« Odpowiedź #572 dnia: Lipiec 26, 2007, 03:08:34 pm »
Czy to w Cabin Fever był motyw ze strzelbą dla ( albo na, nie pamiętam) *** ? Fajna brunetka tam grała z tego co pamiętam, film ma niezłe sceny ale imo ogólnie przeciętny.
shit happens

Offline zyon

Co ostatnio oglądałeś/aś fajnego??
« Odpowiedź #573 dnia: Lipiec 27, 2007, 12:31:08 am »
Cytat: "Pawłow"
Czy to w Cabin Fever był motyw ze strzelbą **** ? Fajna brunetka tam grała z tego co pamiętam, film ma niezłe sceny ale imo ogólnie przeciętny.


Ano była strzelba ********...i fajana brunetka (a nawet i pewna blondynka) też.

Zyon określenie, które użyłeś jest rasistowskie. Post został usunięty. Za umieszczenie go ponownie - zwykle jest "ostrzeżenie". Na razie dostajesz upomnienie.
graves


You can’t snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it’s not gentlemanly.

Offline Dr.Crane

Co ostatnio oglądałeś/aś fajnego??
« Odpowiedź #574 dnia: Lipiec 28, 2007, 01:46:55 pm »
Mr Brooks

Kevin Costner ma u mnie duzego plusa za ten film. Naprawde dobry, wciagajacy thriller gdzie Costner gra czlowieka biznesu opetanego (przez jego mroczne alter ego grane przez Williama Hurta) żądzą zabijania...robi to bezbłędnie i cicho, ale nawet on nie jest wolny od pomylek i zostaje uchwycony przez żadnego wrażeń fotografa...fotograf zaczyna szantażowac Brooksa - chce byc obecny przy nastepnym morderstwie...Brooks sie zgadza...Film biegnie trzema wątkami- Brooks i jego wewnetrzna walka z samym sobą , córka która niespodziewanie wraca do domu z collegu gdzie wczesniej mialo miejsce morderstwo, i policjantka (Demi Moore) usilujaca dopasc Brooksa i wygrać sprawe rozwodowa z meżem- niby te wątki sie ze sobą nie łączą, ale to pozory. Naprawde dobre kino

I jeszcze coś, ostatnio obejrzalem "Magię" z 1978 roku z Anthony Hopkinsem grającym brzuchomówcę nie mogącym choc na chwile rozstac sie ze swoja lalka Fats'em . Fats to taki Marshal(Mroczna polowa Brooksa) to on kusi Hopkinsa do popelniania zlego. Najlepsze jest to ze Hopkins nawet 5 minut nie moze utrzymac na wodzy swojej drugiej osobowosci ukrytej w ciele Fatsa...

Ten pierwszy film to swietny thriller, ten drugi to, rzeklbym thriller psychologiczny- oba są doskonałe
ever see the sky, never touch the sun, nothing more left but run run run...

Offline DARKMAN

Co ostatnio oglądałeś/aś fajnego??
« Odpowiedź #575 dnia: Lipiec 29, 2007, 05:46:35 pm »
The Simpsons Movie
Tak jak mozna bylo sie spodziewac... film JEST smieszny i mile sie oglada, JEDNAK nie widze powodu czemu film trafil do kin zamiast od razu do TV. IMHO jest to po prostu troche wiekszy odcinek prawie 20sto-letniej serii... Warto zobaczyc, ale nie w kinie...

Offline charles_b

Co ostatnio oglądałeś/aś fajnego??
« Odpowiedź #576 dnia: Lipiec 29, 2007, 09:53:03 pm »
Cytat: "DARKMAN"
The Simpsons Movie
Tak jak mozna bylo sie spodziewac... film JEST smieszny i mile sie oglada, JEDNAK nie widze powodu czemu film trafil do kin zamiast od razu do TV. IMHO jest to po prostu troche wiekszy odcinek prawie 20sto-letniej serii... Warto zobaczyc, ale nie w kinie...


Ja usmialem sie bardzo. Film ma naprawde kilka bardzo dobrych momentow. I sa to Simpsoni w bardzo dobrym wydaniu.
troche rzeczywiscie przykrotki, osobiscie spodziewalem sie ze watki postaci pobocznych zostana troche bardziej rozwiniete. Jesli ktos sie spodziewal jakiegos podsumowania serii to nie w tym filmie.
 Ogladalo sie w kinie bardzo bardzo przyjemnie. Polecam.

Offline zyon

Co ostatnio oglądałeś/aś fajnego??
« Odpowiedź #577 dnia: Lipiec 30, 2007, 12:26:12 pm »
Pittbull - dość hardkorowa rzecz, najlepszy polski film jaki ostatnio dane mi było widzieć, moze nawet jeden z najlepszych ever. Świetny dobór obsady i generalnie gra całej ekipy z Kiepskim, Gajosem i Dorocińskim na czele rzuca na kolana. Widziałem jeden odcinek serialu i także trzyma poziom.

Miasto zagionych dzieci - film twórcy Alien Resurection i Amelii. Mozna to podpiąc pod obrazy typu Charlie i fabryka czekolady czy Labirynt Fauna, acz Miasto zostawia te dwa daleko w tyle jeżeli chodzi o intensywność makabreski, chorych zajawek i przejaskrawień w każdym kadrze. Film jest brzydki, zgnily i po prostu odpycha wizualnie a mimo to ogląda się to ze sporym zaciekawieniem.


You can’t snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it’s not gentlemanly.

Offline Jimmy

Co ostatnio oglądałeś/aś fajnego??
« Odpowiedź #578 dnia: Lipiec 30, 2007, 01:05:53 pm »
Cytat: "DARKMAN"
nie widze powodu czemu film trafil do kin zamiast od razu do TV

Ja Ci mogę powiedzieć, ale to dość prozaiczna odpowiedź...

Offline charles_b

Co ostatnio oglądałeś/aś fajnego??
« Odpowiedź #579 dnia: Lipiec 31, 2007, 10:29:41 pm »
Suspect zero

Thriller, ktory mile mnie zaskoczyl. Moze niezbyt odkrywczy i bez jakiejs bardzo zagmatwanej akcji i zagadki ale wciagnal mnie. Pomysl na film ciekawy i po obejrzeniu nasuwa sie kilka pytan czy cos takiego jest mozliwe. Swietny Ben Kingsley spoko Carrie-Anne Moss ktora chyba juz wiecznie pozostanie Trinity. Aaron Eckhart, rowniez wypadlnie najgorzej jednak znacznie lepsza role mial w dziekujemy za palenie - ktory notabene tez jest bardzo dobrym filmem.

Offline Ribald

Co ostatnio oglądałeś/aś fajnego??
« Odpowiedź #580 dnia: Sierpień 03, 2007, 09:05:04 am »
Harry V

Dalej w sumie tendencja zwyżkowa (w książkach zresztą też), fajnie mroczny czasem, fajna potyczka na koniec (szkoda że taka krótka), dobrze zagrana Luna i Umbridge. Prztyczek za to, że gdybym miał takiego aktora jak Gary Oldman chciałbym go wykorzystać lepiej niż na parę banalnych przemówień.

Aha, no i trochę im aktorzy jak na 14latków wyrośli :)
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

J.K. Gordon III

  • Gość
Co ostatnio oglądałeś/aś fajnego??
« Odpowiedź #581 dnia: Sierpień 03, 2007, 10:01:25 am »
15latków ;)
Film jak dla mnie na plus, nieźli aktorzy, dekoracje, muzyka itd. Tyle, że miałem takie nieprzyjemne wrażenie "teledysku". Sceny były za krótkie i za szybkie. Rozumiem, że na potrzeby filmu trza było sporo powycinać i skrócić, ale niesmak pozostał.

pozdr.

Offline Ibrahim_ibn_Erales

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 162
  • Total likes: 0
  • twitter.com/iberales
Co ostatnio oglądałeś/aś fajnego??
« Odpowiedź #582 dnia: Sierpień 03, 2007, 10:16:16 am »
Cytat: "Ribald"
Harry V

Dalej w sumie tendencja zwyżkowa (w książkach zresztą też), fajnie mroczny czasem, fajna potyczka na koniec (szkoda że taka krótka), dobrze zagrana Luna i Umbridge. Prztyczek za to, że gdybym miał takiego aktora jak Gary Oldman chciałbym go wykorzystać lepiej niż na parę banalnych przemówień.

Aha, no i trochę im aktorzy jak na 14latków wyrośli :)


Jesus, już się przeraziłem, że Ty o Henryku V Branagha piszesz... :o
God hates figs [Mk 11, 12-14]


I pledge allegiance to my Flag,
and to the Republic for which it stands:
one Nation indivisible,
With Liberty and Justice for all.

Offline Ribald

Co ostatnio oglądałeś/aś fajnego??
« Odpowiedź #583 dnia: Sierpień 03, 2007, 10:35:39 am »
Hehe, celnie bo do tego nawiązywałem ;)
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline bagienny

Co ostatnio oglądałeś/aś fajnego??
« Odpowiedź #584 dnia: Sierpień 05, 2007, 08:24:26 pm »
Nadrabiam zaległości, więc:
Labirynt Fauna,
Dziwniejsze od fikcji.
ałotny mówi helou
11. numer GNIOTA http://granice.info/
rysunki http://grafica.blox.pl
zdjęcia http://fragment.blox.pl

 

anything