Autor Wątek: Koniec z Hollywood  (Przeczytany 2190 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kingquest

Koniec z Hollywood
« dnia: Sierpień 25, 2005, 07:13:44 am »
" Koniec z Hollywood" - Woody Allen. Całkiem fajne, przyjemnie się oglądało.

Offline śmigło

Koniec z Hollywood
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 22, 2006, 03:06:38 pm »
"monachium" imo  dobry film. a gdyby patrzec na to przez pryzmat rezysera, to nawet bardzo dobry. po raczej nieudanych powrotach do s-f spielberg zrobil dobry technicznie film, osadzony w naszych realiach. tematyka niby trudna, ale jak ogladalem to wydalo mi sie strasznie splycone. bohater niby mial dylematy, niby nie mial. w sumie miotal sie, tak jak wszyscy zaangazowani w konflikt izrael-palestyna. bardzo dobre sceny zamachow, mimo, ze ogladalem film dokumentalny o zemscie mossadu, to kolejne akcje absolutnie nie nudzily. brak patetyzmu, to duzy plus. moze film troszke za dlugi, ale mi to akurat nie przeszkadzalo (przeszkazdalo natomiast mojej dziewczynie). ze scen, ktore najbardziej zapadly mi w pamiec - kiedy komorka palestynska nocuje razem z mossadem pod jednym dachem.  mi skojarzenia z "francuskim lacznikiem" nasuwaly sie caly czas, chociaz "monachium" zostaje jednak daleko w tyle. ogolnie bardzo dobrze zrealizowany i dobrze zagrany film. milo widziec, ze spielberg siegnal po cos bardziej ambitnego niz filmy z tomkiem kruzem.
Cytuj
Immortel Ad Vitam - ponownie, ekranizacja trylogii Enkiego Bilala, świetny zachowany klimat. W skrócie bogowie też chcą pobzykać ;]
 
 

wlasnie szykuje sie do obejrzenia "kobiety pulapki". nie powiem, ale zwiekszyles moje zainteresowanie trylogia bilala :D
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline misio141

Koniec z Hollywood
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 13, 2006, 11:41:37 am »
Koniec z Hollywood - reżyserował Woody Allen, to już powinno być samo w sobie zachętą :D .
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline bagienny

Koniec z Hollywood
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 13, 2006, 03:23:24 pm »
Cytat: "misio141"
Koniec z Hollywood - reżyserował Woody Allen, to już powinno być samo w sobie zachętą :D .

Raczej nie jest. O czym to?
ałotny mówi helou
11. numer GNIOTA http://granice.info/
rysunki http://grafica.blox.pl
zdjęcia http://fragment.blox.pl

Offline SkeezaPhrenyak

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 435
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał W. Orkan
    • www.orkan.f-log.pl
Koniec z Hollywood
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 13, 2006, 05:19:55 pm »
Cytat: "misio141"
Koniec z Hollywood - reżyserował Woody Allen, to już powinno być samo w sobie zachętą :D .


O! Właśnie obejrzałem  :D  świetne!
To jeszcze polecam (też właśnie obejrzałem) "Wszyscy mówią kocham cię" tegoż pana.

A filmów Allena nie sposób zreferować. Trza coś obejrzeć i albo nie podejdzie, albo powali na kolana  :D

Ramen!

Offline misio141

Koniec z Hollywood
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 13, 2006, 05:26:31 pm »
Cytat: "SkeezaPhrenyak"
Cytat: "misio141"
Koniec z Hollywood - reżyserował Woody Allen, to już powinno być samo w sobie zachętą :D .


O! Właśnie obejrzałem  :D  świetne!
To jeszcze polecam (też właśnie obejrzałem) "Wszyscy mówią kocham cię" tegoż pana.

A filmów Allena nie sposób zreferować. Trza coś obejrzeć i albo nie podejdzie, albo powali na kolana  :D

Ramen!


w pełni się zgadzam


Cytat: "bagienny"
Cytat: "misio141"
Koniec z Hollywood - reżyserował Woody Allen, to już powinno być samo w sobie zachętą :D .

Raczej nie jest. O czym to?


Woody Allen gra reżysera który czasy wielkiej świetności ma dawno za sobą, i pewnego dnia otrzymuje od byłem żony propozycje nakręcenia filmu dzięki któremu może powrócić jego dawna sława. Ale w przeddzień rozpoczęcia zdjęć traci wzrok.
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline kingquest

Koniec z Hollywood
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 13, 2006, 06:38:54 pm »
Tak Koniec z Hollywood, to naprawdę świetny film.
Osobiście bardzo lubię filmy Allenai każda jego produkcja mi się podoba. A Koniec z Hollywood, to jedno z jego lepszych osiągnięć.

 

anything