trawa

Autor Wątek: Z czego zrobić Norsów??  (Przeczytany 6512 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline drachenfeles

Z czego zrobić Norsów??
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 08, 2003, 08:42:38 pm »
Cytuj

jakiej bandzie gadacie?o krasnoludach?ja też bede nimi grał.narazie tylko robie nobla z trolls slayersa


ja krasnali zrobiłem z pudła warrirorsów, a slayerzy wyglądają dość odobliwie, jak dla mnie zbyt osobliwie, by byli konwertowani.

Cytuj

A tak pomijając temat konwersji figurek Norsow. Jak oni sie w walce sprawdzaja?? Bo bede walczyl nimi przeciwko Gladiatorom.


Ja nie narzekam, ale spytaj o to moich przeciwników.
Jedno czego jestem pewien to, że przewagę będą mieli gladiatorzy, ci goście sa nie do zdarcia w hth, walczyłem przeciw nim wiele razy, ale wtedy miałem middenheim i nawet czasami udawało mi się wygrać, bo rozstrzelałem tałatajstwo.

Offline NemoOne

Z czego zrobić Norsów??
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 09, 2003, 07:07:38 am »
Hej, Warmer inteligencie, spojrz na temat i dowiedz sie sam o czym mowa.
A jak jestes na tyle ograniczony ze i tak sie nie dowiesz to ci powiem: o Norsach
Chciałbym spotkać interesujących i wspaniałych ludzi... i ich zabić. Byłbym pierwszym chłopakiem osiedla, który miałby potwierdzonego trupa"

Offline nahar

Z czego zrobić Norsów??
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 09, 2003, 12:08:07 pm »
Po pierwsze bez wyzwisk!
sorry drachu za wlazenie w kompetencje.
Po drugie
Norsi sa niezli (sam sie biłem z Drachem) w Hth, ale gladiatorzy...
no nie wiem zalezy od składów (jak bedzie pit ogr to...)
i od planszy jesli bedzi eduzo ruin i budynkow to z norsow nie bedzie co zbierac (+1A w budynkach maja wszyscy gladiatorzy)
moze byc ciekawie, poprosze o relacje jesli mozna.
Norsow mozna wystrzelac jak sie ma dobrych strzelcow (jak sie ma zlych to tez mozna, nie Drachu???).
paweł

Offline drachenfeles

Z czego zrobić Norsów??
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 09, 2003, 02:30:50 pm »
ano można, ale w tym wypadku to raczej norsi mają szansę postrzelać, bo w przeciwieństwie do gladiatorów mają z czego.

PS NemoOne, zastosuj się proszę do zasad i nie obrażaj innych.

Offline NemoOne

Z czego zrobić Norsów??
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 09, 2003, 06:23:07 pm »
Ok, spoko. Sorki Warmer. Ale na przyszlosc czytaj chociaz temat!!!
Chciałbym spotkać interesujących i wspaniałych ludzi... i ich zabić. Byłbym pierwszym chłopakiem osiedla, który miałby potwierdzonego trupa"

Offline NemoOne

Z czego zrobić Norsów??
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 09, 2003, 06:25:46 pm »
Relacja bedzie, a co takiego z Pit ogrem?? Bo on bedzie... :D  i pit king, veterani pursuersi i slayer.
Chciałbym spotkać interesujących i wspaniałych ludzi... i ich zabić. Byłbym pierwszym chłopakiem osiedla, który miałby potwierdzonego trupa"

Offline drachenfeles

Z czego zrobić Norsów??
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 09, 2003, 08:50:13 pm »
W sumie masz szczęście, że twój przeciwnik wystawia ogra, właściwie to szczęście w nieszczęściu, bo albo zrobi ci rzeź, albo zejdzie od pierwszego uderzenia. Z drugiej strony, gdyby zamiast ogra wystawił pursuerów to nie byłoby tak wesoło, bo ci goście są diabelnie niebezpieczni w kontrataku.

Offline NemoOne

Z czego zrobić Norsów??
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 10, 2003, 11:36:15 am »
Moze wiec mi Drach doradzisz co warto wystawic przeciwko pit fightersom?? Najlepiej rozpiska z AB i garsc taktyk....
Chciałbym spotkać interesujących i wspaniałych ludzi... i ich zabić. Byłbym pierwszym chłopakiem osiedla, który miałby potwierdzonego trupa"

Offline NemoOne

Z czego zrobić Norsów??
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 11, 2003, 09:10:28 pm »
To jak, pomoze mi ktos zrobic sensowna rozpiske Norsow??
Chciałbym spotkać interesujących i wspaniałych ludzi... i ich zabić. Byłbym pierwszym chłopakiem osiedla, który miałby potwierdzonego trupa"