trawa

Autor Wątek: co myslicie o pracach Johnego Blanche na rzecz Warhammera?  (Przeczytany 2440 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kkdm

co myslicie o pracach Johnego Blanche na rzecz Warhammera?
« dnia: Luty 11, 2008, 12:03:29 pm »




koles ma charakterystyczny styl, ktorego osobiscie nie trawie i nie wiem czemu GW wciaz go zatrudniaja

wg mnie szpeca one kodeksy do warhammera i na tle innych prac wygladaja jak g***o w lesie

czy to tylko mnie tak irytuja jego kreski?

Eman

  • Gość
co myslicie o pracach Johnego Blanche na rzecz Warhammera?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 11, 2008, 12:43:18 pm »
Heyka !!!
 :lol:  :lol:  :lol:  Gosc jest obecnie (z reszta - pewnie od dluzszego czasu) glowny image-makerem WH40k - slyszalem, ze inni goscie od grafik sami nie tworza projektow od podstaw, tylko bazuja na szkicach Blancheta.
Generalnie kwestia gustu - jak dla mnie jego styl doskonale wpasowuje sie klimat uniwersum WH40k.
Cze !!!

Offline Wołek

co myslicie o pracach Johnego Blanche na rzecz Warhammera?
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 11, 2008, 01:46:07 pm »
Gość robi cool arty. Szczególnie że stworzył tak piękny wizerunek Leman Russa  :D  8)
Nie chodzi o siłę twoich ciosów.Chodzi o siłę przyjętego ciosu i zdolność do brnięcia dalej.
Ile możesz przyjąć na siebie i wciąż iść przed siebie.Tak zostaje się Zwycięzcą.-Rocky Balboa


Liczy się tylko sfora.

Offline azrael88

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 443
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • vel Morgan Bernhardt
co myslicie o pracach Johnego Blanche na rzecz Warhammera?
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 11, 2008, 03:30:01 pm »
kwestia gustu, wg mnie Blanche ma paskudną kreskę, prace są w klimacie W40K jak najbardziej, ale ich wykonanie jest beznadziejne. Dla mnie mistrzostwem w swiecie warhammera sa grafiki Adriana Smitha.

Offline Loizok40k

co myslicie o pracach Johnego Blanche na rzecz Warhammera?
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 11, 2008, 04:55:12 pm »
Mi tez nie podoba sie jego styl, ale to faktycznie kwestia gustu, nie ma to w 40k az tak wielkiego znaczenia jak np w Magic the gathering  :D .
Btw nie wiedzialem ze to on stworzyl projekt lemana, ale ten tez nigdy mi sie nie podobal z wygladu, moim zdaniem to najbrzydszy czolg w 40k (oczywiscie poza starymi rhinosami,truckami itp.  :) ). Wyglada bardzo groteskowo i nie budzi respectu moim zdaniem  :)  na jego widok kazdy heretyk,mutant,obcy powinien pisnac ze strachu i narobic w gacie, a tu tylko smiech na sali  :D .
img]http://img216.imageshack.us/img216/6457/burnhereticak1.jpg[/img]

"Gdy długo wpatrujesz się w czeluść, ona zaczyna wpatrywać się w ciebie."

Offline azrael88

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 443
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • vel Morgan Bernhardt
co myslicie o pracach Johnego Blanche na rzecz Warhammera?
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 11, 2008, 05:01:06 pm »
wydaje mi się że chodzi raczej o wizerunek primarchy SW...

http://www.blacklibrary.com/images/merchandise_medium/leman-russ-print.jpg

Offline Wołek

co myslicie o pracach Johnego Blanche na rzecz Warhammera?
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 11, 2008, 05:01:10 pm »
Cytat: "Loizok40k"
Mi tez nie podoba sie jego styl, ale to faktycznie kwestia gustu, nie ma to w 40k az tak wielkiego znaczenia jak np w Magic the gathering  :D .
Btw nie wiedzialem ze to on stworzyl projekt lemana, ale ten tez nigdy mi sie nie podobal z wygladu, moim zdaniem to najbrzydszy czolg w 40k (oczywiscie poza starymi rhinosami,truckami itp.  :) ). Wyglada bardzo groteskowo i nie budzi respectu moim zdaniem  :)  na jego widok kazdy heretyk,mutant,obcy powinien pisnac ze strachu i narobic w gacie, a tu tylko smiech na sali  :D .


Chodziło mi o art Primarcha Mighty Space Wolves  :badgrin: (zaraz mnie zbrechtają  ;) ) a nie czołg  :)
Nie chodzi o siłę twoich ciosów.Chodzi o siłę przyjętego ciosu i zdolność do brnięcia dalej.
Ile możesz przyjąć na siebie i wciąż iść przed siebie.Tak zostaje się Zwycięzcą.-Rocky Balboa


Liczy się tylko sfora.

Offline Loizok40k

co myslicie o pracach Johnego Blanche na rzecz Warhammera?
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 11, 2008, 07:48:13 pm »
Aha no to Cię nie zrozumiałem  :D  . Nie widziałem tego arta, moze znajde w necie i oblookam  :) . Nie zmienia to faktu ze czołg ssie  :)
img]http://img216.imageshack.us/img216/6457/burnhereticak1.jpg[/img]

"Gdy długo wpatrujesz się w czeluść, ona zaczyna wpatrywać się w ciebie."

Offline Wołek

co myslicie o pracach Johnego Blanche na rzecz Warhammera?
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 11, 2008, 08:11:58 pm »
Cytat: "Loizok40k"
Aha no to Cię nie zrozumiałem  :D  . Nie widziałem tego arta, moze znajde w necie i oblookam  :) . Nie zmienia to faktu ze czołg ssie  :)


Art jest w pierwszym poście  :D  :o
Nie chodzi o siłę twoich ciosów.Chodzi o siłę przyjętego ciosu i zdolność do brnięcia dalej.
Ile możesz przyjąć na siebie i wciąż iść przed siebie.Tak zostaje się Zwycięzcą.-Rocky Balboa


Liczy się tylko sfora.

Sancho

  • Gość
co myslicie o pracach Johnego Blanche na rzecz Warhammera?
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 11, 2008, 08:49:02 pm »
swego czasu jak wychodzila karcianka czterdziestki, Blanche namalowal grafiki do kart demonow. jego syl pasowal idealnie! to byly jedne z ladniejszych kart jakie wtedy wyszly ^^

Offline Tomkow

co myslicie o pracach Johnego Blanche na rzecz Warhammera?
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 12, 2008, 09:06:13 am »
Grafiki Blancha zdecydowanie wyróżniają się stylem spośród prac innych grafików GW. Są bardzo charakterystyczne i dlatego będą miały swoich zdecydowanych zwolenników i przeciwników. Kopinscy, Alex Boyd czy Paul Dainton mają fajny styl, ale jest na tyle neutralny i naturalny, że trudno, żeby ich prace się nie podobały. Blanche ma kreskę niby niestaranną, ale moim zdaniem doskonale pasującą do archaicznego świata Wh40k. Do tego ograniczenie się do barw ciepłych nadaje jego ilustracjom niezwykłego charakteru. Moim zdaniem Blanche to absolutny mistrz.

Ze starej gwardii lubiałem jeszcze Gibbonsa i gościa, który jak Blanche miał swój styl, malował czarno-białe grafiki, pełne kolców i dziwacznych obiektów.

Offline dr mindbender

co myslicie o pracach Johnego Blanche na rzecz Warhammera?
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 12, 2008, 09:58:29 am »
ten facet to ikona wsrod grafikow GW. jest z nimi chyba od samego poczatku, bardzo charakterystyczny styl, ale imo idealnie wpasowuje sie w swiat. nikt nie rysowal tak pokreconego chaosu jak blanche. dobrym przykladem na to jaki klimat tworza jego arty to podrecznik do mordheima.
uck G.I. Joe!!!