trawa

Autor Wątek: Apokalipsa  (Przeczytany 14711 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wosho

Apokalipsa
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 10, 2007, 06:20:17 pm »
Pokpoko jakiś taki zawstydzony ten Twój nowy avatar :p

Offline Pokpoko

Apokalipsa
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 10, 2007, 07:58:07 pm »
cóz..ma powody :lol:

Offline trej

Apokalipsa
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 12, 2007, 07:59:52 am »
Assety jak by ktoś byl zainteresownay :) (link bezpośrednio do pdfa)

Offline the best of IG

Apokalipsa
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 12, 2007, 02:01:43 pm »
Fajne są te assety  :) . Ciekawe, czy "kamuflaż" się kumuluje z kameleonkami gwardii  8)  :lol:  :lol:  :lol: .
My little Space Marine
 I used to wonder what battle could be
 My little Space Marine
 Until you shared your bolter with me
 Big Tanks, tons of guns, a beautiful armor faithful and strong
 Sharing honor, it's an easy feat and the Emperor makes it all complete!
 Oh my little Space Marine
 Don't you know you are my very best battle brother!

Offline Isengrim

Apokalipsa
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 12, 2007, 02:26:26 pm »
Cytat: "the best of IG"
Fajne są te assety  :) . Ciekawe, czy "kamuflaż" się kumuluje z kameleonkami gwardii  8)  :lol:  :lol:  :lol: .


A wlasnie - jak wystawic Gwardie na doktrynach w Apokalipsie? Nie znalazlem tego jeszcze w podreczniku (przegladalem go tylko) i szczerze mowiac ograniczenia doktrynami wydaja mi sie to troche sprzeczne z idea Apokalipsy, przynajmniej w stosunku do restricted troops. ;) Tzn. czy gdybym chcial wystawic Ratlingow, Ogrynow, Stormtrooperow, Ksiezy i Ridersow to oprocz tego moglbym wykorzystac "normalne" doktryny typu Cameleoline albo Light Infantry?

Tak samo z Armoured Company - chyba mozna ja wystawic z bonusami AC (doktryny, etc.) oprocz np. zwyklej Gwardii na piechote?
Klerykał i filosemita
Młotek 2010 :-)

Offline Fuczak

Apokalipsa
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 12, 2007, 05:39:08 pm »
Plecak z apokalipsy jest naprawde świetny ! Dzięki Wosho i mam nadzieję że to naprawdę jedyny w polsce :)
here is no escape from Chaos ...

Offline Brother Michal

Apokalipsa
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 12, 2007, 10:50:15 pm »
Cytat: "Fuczak"
Plecak z apokalipsy jest naprawde świetny ! Dzięki Wosho i mam nadzieję że to naprawdę jedyny w polsce :)

Marzyciel...  :p
Imperial Stormtroopres don't die...
They can only go to hell and regroup.

A wszystko na co mam ochotę jest niemoralne,nielegalne,albo tuczące ]:->

Offline Fuczak

Apokalipsa
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 13, 2007, 09:20:27 am »
Wątpie żeby miało go więcej niż 7 polaków jak to jest limitowana edycja :)
(na stronie GW są już dawno wyprzedane). Plecak jest genialny i wygodny w noszeniu a co ważne bardzo pojemny. Mam do ciebie pytanko Michal .... Czy ty jesteś może z Polish Outpostu :) ? Jeżeli tak to znamy się z holonetu. No i grałem w SWG na Europe-Infinity i na servku Bria przez około 3,5 roku ;)
here is no escape from Chaos ...

Offline Szaman

Apokalipsa
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 13, 2007, 09:22:21 am »
Cytat: "Wołek"
Cytat: "Eman"
Heyka !!!
I tacy powinni wlasnie byc w "normalnej" 13tce  8)  Mam nadzieje, ze kiedys odswieza ta armie, bo jest IMHO na maksa klimatyczna.
Cze !!!


Jestem tego samego zdania  :D 13th rocks

jest nas wiecej  ;)
Nie po to jadę 350 [km] żeby sobie po prostu pograć" - zasłyszane.
"W ponurych mrokach odległej przyszłości znajdziesz tylko Wojnę. Wojnę oraz... Niezwykłych Gentlemenów!"
Już na www.350xg.pl .

Offline Szaman

Apokalipsa
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 13, 2007, 09:23:48 am »
Cytat: "Fuczak"
Plecak z apokalipsy jest naprawde świetny ! Dzięki Wosho i mam nadzieję że to naprawdę jedyny w polsce :)

nie jedyny  ;)
ale w sprzedazy w Polsce ich nie bedzie... zostaly wyprzedane.
Nie po to jadę 350 [km] żeby sobie po prostu pograć" - zasłyszane.
"W ponurych mrokach odległej przyszłości znajdziesz tylko Wojnę. Wojnę oraz... Niezwykłych Gentlemenów!"
Już na www.350xg.pl .

Offline the best of IG

Apokalipsa
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 14, 2007, 06:54:04 am »
Cytuj


A wlasnie - jak wystawic Gwardie na doktrynach w Apokalipsie? Nie znalazlem tego jeszcze w podreczniku (przegladalem go tylko) i szczerze mowiac ograniczenia doktrynami wydaja mi sie to troche sprzeczne z idea Apokalipsy, przynajmniej w stosunku do restricted troops. Wink Tzn. czy gdybym chcial wystawic Ratlingow, Ogrynow, Stormtrooperow, Ksiezy i Ridersow to oprocz tego moglbym wykorzystac "normalne" doktryny typu Cameleoline albo Light Infantry?

Tak samo z Armoured Company - chyba mozna ja wystawic z bonusami AC (doktryny, etc.) oprocz np. zwyklej Gwardii na piechote?

Zawsze możesz wziąć dwie armie z różnymi zestawami doktryn  8) .
My little Space Marine
 I used to wonder what battle could be
 My little Space Marine
 Until you shared your bolter with me
 Big Tanks, tons of guns, a beautiful armor faithful and strong
 Sharing honor, it's an easy feat and the Emperor makes it all complete!
 Oh my little Space Marine
 Don't you know you are my very best battle brother!

Offline Wosho

Apokalipsa
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 16, 2007, 09:03:47 pm »
Podobno będą kolejne formacje między innymi dla Kroot Merceneries i dla Grey knightów  :)  :)  :)

Offline miraj

Apokalipsa
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 16, 2007, 09:49:42 pm »
I gdzie te formacje będą? W podręczniku "Apocalipsa - Poprawiny"? :P

Ogólnie po przeczytaniu podręcznika i poprowadzeniu pokazu w krakowskim Bardzie zaczynam żałować, że nie mam 10 kafli w bladziach, bo to po prostu cud miód i orzeszki.

Zasady są proste, nie ma zbędnych ograniczeń typu FOC. Taktyczna rezerwa też jest piękna, bo dokładnie wiadomo kiedy co wyjdzie i ma się to wrażenie bycia prawdziwym "panem swej armii". Nie zgadzam się z tym, że tylko 5 assetów jest użytecznych. W prawdziwych apokaliptycznych bitwach nawet te zakłucacze, dobrze ustawione, potrafią wiele zdziałać, nie wspominając niedocenianych pól minowych czy "płotek pod nóżki".

Do tego w apokalipsie nie o to chodzi, żeby WYGRAĆ, WYGRAĆ I ZNOWU WYGRAĆ, tylko żeby sobie fluffowo pograć z kumplami, o poczuć władzę nad swoimi jednostkami, a assety bardzo w tym pomagają.

Offline Szaman

Apokalipsa
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 16, 2007, 09:49:53 pm »
Cytat: "Wosho"
Podobno będą kolejne formacje między innymi dla Kroot Merceneries i dla Grey knightów  :)  :)  :)

dzisiaj dostalem potwierdzenie, ze Apokalipsa bedzie supportowana artykulami i zasadami zarowno na stronie, jak i w WD, przez conajmniej 12 najblizszych m-cy. dla przykladu gdy wyjda Orki, natychmiast pojawia sie do nich nowe formacje apokaliptyczne.
Nie po to jadę 350 [km] żeby sobie po prostu pograć" - zasłyszane.
"W ponurych mrokach odległej przyszłości znajdziesz tylko Wojnę. Wojnę oraz... Niezwykłych Gentlemenów!"
Już na www.350xg.pl .

Offline Szaman

Apokalipsa
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 16, 2007, 09:54:19 pm »
Cytat: "miraj"
Ogólnie po przeczytaniu podręcznika i poprowadzeniu pokazu w krakowskim Bardzie zaczynam żałować, że nie mam 10 kafli w bladziach, bo to po prostu cud miód i orzeszki.

Zasady są proste, nie ma zbędnych ograniczeń typu FOC. Taktyczna rezerwa też jest piękna, bo dokładnie wiadomo kiedy co wyjdzie i ma się to wrażenie bycia prawdziwym "panem swej armii". Nie zgadzam się z tym, że tylko 5 assetów jest użytecznych. W prawdziwych apokaliptycznych bitwach nawet te zakłucacze, dobrze ustawione, potrafią wiele zdziałać, nie wspominając niedocenianych pól minowych czy "płotek pod nóżki".

Do tego w apokalipsie nie o to chodzi, żeby WYGRAĆ, WYGRAĆ I ZNOWU WYGRAĆ, tylko żeby sobie fluffowo pograć z kumplami, o poczuć władzę nad swoimi jednostkami, a assety bardzo w tym pomagają.

nic dodac, nic ujac  :D
Nie po to jadę 350 [km] żeby sobie po prostu pograć" - zasłyszane.
"W ponurych mrokach odległej przyszłości znajdziesz tylko Wojnę. Wojnę oraz... Niezwykłych Gentlemenów!"
Już na www.350xg.pl .

 

anything