trawa

Autor Wątek: Zbliża się Nibiru  (Przeczytany 28543 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Zbliża się Nibiru
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 01, 2007, 06:46:03 pm »
Prosiłem o jakiś link do obliczeń NASA (względnie jakiegokolwiek oficjalnego komunikatu NASA na temat orbity tej planety), a nie przeklejenie bełkotu z tamtego forum. Bo tu widzę jedynie biblię i sumerów jako dane na tema orbity tej planety.

Offline Sidowski

Zbliża się Nibiru
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 01, 2007, 06:47:03 pm »
Ale może być tak że Ziemia nie będzie w tym akurat miejscu co Nibiru więc nie jesteśmy pewni na 100% że akurat przetnie orbitę Ziemi w tym miejscu gdzie ona będzie sie znajdowała przecież może być tak ze będzie w innym miejscu

Wiem powtarzam się
ajemnice są w śród nas wystarczy tylko poszukać

Offline Sidowski

Zbliża się Nibiru
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 01, 2007, 06:48:54 pm »
A oto ci chodzi. A to tego nie wiem  :(
ajemnice są w śród nas wystarczy tylko poszukać

Offline Radan

Zbliża się Nibiru
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 01, 2007, 09:01:16 pm »
Cytat: "Wilk Stepowy"
To ja poproszę o wytłumaczenie, dlaczego przez parę tysięcy lat ta planeta oddalała się od Ziemi, a teraz nagle wróci w lat kilka.


Planeta ta składa się z wody oraz lodu i ma wielką dziurę w środku. Wituchaci (mieszkańcy tej planety), w 5678r. Ery Trzeciego Słońca (nasz 2005r.) stworzyli Wielką Suszarkę (nazwali ją tak na cześć Wielkiej Suszarki, która zepsuła się w 1233r). Za pomocą tej suszarki osuszyli 1/8 powierzchni swej planety, wydrążyli tunel w lodzie i w wyżej wspomnianej dziurze umieścili wielki silnik działający na zasadzie reakcji geoksenohydroaktywistycznych. Silnik działa jak należy i teraz banda Wituchacich pędzi ku nam na swojej planecie w celu ostatecznego unicestwienia ludzkości. Ta teoria opiera się na wieloletnich badaniach FAUR.

Offline Presto

Zbliża się Nibiru
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 02, 2007, 06:03:08 am »
:shock:  :shock:  :shock:
Co to FAUR? To brzmi śmiesznie to co napisałeś ale człowiek jest głupi i wie raczej mało o technologii... więc może rzeczywiście mają takie gadżety :D
Masz prawo do życia.
Masz obowiązek śmierci.

Offline Sidowski

Zbliża się Nibiru
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 02, 2007, 06:28:15 am »
:shock:  :shock:  :shock:  :shock:
Ale z kąd wzięła się nazw ich ludu ???
ajemnice są w śród nas wystarczy tylko poszukać

Offline Presto

Zbliża się Nibiru
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 02, 2007, 08:09:58 am »
Kilka ANGLOJĘZYCZNYCH niestety linków (sam ich nie czytałem bo jestem za słaby :) )
http://xfacts.com/x.htm
http://www.apollonius.net/nibiru.html
http://www.artideas.com/TheTwoNibitus.html
http://www.crystalinks.com/nibiru.html

Jeśli ktoś jest dobry z angielskiego ma mam nadzieję ciekawą lekturę.
Masz prawo do życia.
Masz obowiązek śmierci.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Zbliża się Nibiru
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 02, 2007, 08:42:31 am »
Nie mogę tego czytać długo, bo szlag mnie trafia. Szczególnie jak podają te swoje bajki jakby to była oficjalna historia Ziemi... A kwiatki typu: Ziemia 500tyś lat temu znajdowała się dużo dalej od Słońca, Mars znajdował sie bliżej, co zostało wielokrotnie potwierdzone przez NASA... Oczywiście wszystko zostało zatajone. No po prostu wysiadam, jak takie coś widzę. Szkoda czasu na czytanie tego. Chyba że ktoś jest fanem teorii spiskowych i wszędzie się ich doszukuje.

Oczywiście wszystko to oparte w 90% na książkach Sitchin, a pozostałe 10% to książki ludzi opierających się na Sitchin :)

Offline Sidowski

Zbliża się Nibiru
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 02, 2007, 10:46:27 am »
Czyli jak to ?? czyli to wszystko o tej cywilizacji która ponoć mieszka na Nibiu to wszystko ściem??. Ale to troche śmieszne bo jak jakaś suszarka może i to chyba jedna może wydrążyc tynel w którym może sie znajdować jakiś śilnik który napędza całą planete to troche nie realne
ajemnice są w śród nas wystarczy tylko poszukać

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Zbliża się Nibiru
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 02, 2007, 11:17:19 am »
Załamujesz mnie. Radan sobie jaja robi, a Ty w ogóle to rozważasz. Do tego wyglądasz na mocno zdziwionego, że ktoś uważa całą bajkę z nibiru za ściemę.

No ale niech Ci będzie, wyłożę kilka totalnie bzdurnych założeń całej tej "teorii". Wg tym matołów:
1. Ziemia 500 tyś lat temu znajdowała się na innej, dużo dalszej, orbicie.
Ad 1. Ziemia "wypadłaby" z orbity, na której są warunki do powstania życia.

2. Potem Nibiru uderzyła w Ziemię i Ziemia ropadła się na dwie połowy, i zamieniła orbitami z Marsem (dlatego Mars, który wtedy był pełen życia, utracił warunki do jego rozwoju i wygląda tak jak go teraz widzimy). Z katastrofy powstał pas asteroidów i Ziemia jaką ją teraz widzimy.

Ad. 2. gdyby w Ziemię uderzyła masa od niej większa, to z Ziemi nie byłoby co zbierać - zostałaby z niej kupa kosmicznego gruzu. Nawet jeśli jakimś cudem Ziemia zostałaby rozdarta na dwie w miarę równe połowy, to straciłaby atmosferę i jakiekolwiek warunki, w których mogłoby istnieć życie. O rozlaniu jądra Ziemi nie muszę chyba wspominać. Wymienienie się orbitami dwóch planet to już totalna fikcja.

3. Nibiru została przechwycona przez nasz układ planetarny, a oryginalnie pochodzi z układu Syriusza. Planeta przeleciała przez ileśtam lat świetlnych, nie straciła atmosfery, nie wyginęło na niej życie, a całe kłopoty zaczęły się dopiero po wkroczeniu w nasz system słoneczny i teraz potrzebują złota, by podtrzymać stabilność atmosfery.

Ad. 3. - przecież z takimi bzdurami nawet nie da się polemizować.

Offline Sidowski

Zbliża się Nibiru
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 02, 2007, 01:44:17 pm »
ajemnice są w śród nas wystarczy tylko poszukać

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Zbliża się Nibiru
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 02, 2007, 01:59:37 pm »
Jaja sobie robisz? Mamy się przez to przekopywać? Wysil się trochę i przytocz o co Ci chodzi, bo po pobieżnym przeglądnięciu początku nie ma tam nic co nawiązywałoby do tematu.

Offline Radan

Zbliża się Nibiru
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 02, 2007, 05:03:43 pm »
Cytat: "Wilk Stepowy"
Załamujesz mnie. Radan sobie jaja robi, a Ty w ogóle to rozważasz.


Skąd ta myśl :D ?

Presto=> http://pl.wikipedia.org/wiki/FAUR

 :D

To miło z Waszej strony, że daliście się nabrać. :badgrin:

Offline Sidowski

Zbliża się Nibiru
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 02, 2007, 07:04:34 pm »
ajemnice są w śród nas wystarczy tylko poszukać

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Zbliża się Nibiru
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 02, 2007, 07:08:06 pm »
... kpisz? Przecież to są linki do tego samego tekstu... dobra, idę, bo jeszcze powiem za dużo.