Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1615338 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zielone_biurko

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1125 dnia: Listopad 14, 2013, 11:36:22 pm »
Witam ! mam prośbę , czy ktoś może wie które z tych tytułów znajdą się w Wielkiej kolekcji komiksów marvela :
Thor: Wikingowie - to nie jest ten sam Thor co w WKKM, masz fajną historię nie trzymającą się kupy ze światem Marvela, trochę głupkowatą, ale komiks dobry jak na dobranoc, ocena 4/6 za klimat i za bohatera marvela występującego gościnnie (
Spoiler: pokaż
JAKBY KTOŚ PYTAŁ - NIE MÓWCIE, ŻE TO DR STRANGE
), czytałem - nie kupię. I to, że czytałem to chyba jedyny powód dla którego właśnie nie kupię :wink:
« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2013, 06:19:52 pm wysłana przez zielone_biurko »

Offline AvengerGT

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1126 dnia: Listopad 19, 2013, 12:14:41 pm »
Specjalnie odwiedziłem dzisiaj sklep gildii by sprawdzić czy przypadkiem nie pojawił się w ofercie Kick-Ass 2 i Hit-Girl a tu proszę, jest - Data premiery rynkowej: 3 stycznia 2014 z notką "UWAGA - być może komiks ukaże się przed 23 grudnia 2013, ale nie jest to na 100 proc. pewne, stąd taka a nie inna data premiery."

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1127 dnia: Listopad 21, 2013, 05:34:52 pm »
Informacja od Muchy:

Krótkie ogłoszenie:
   Ci, którzy nie zdążyli z zakupem Kick-Assa od poniedziałku mogą pukać   do zaprzyjaźnionych sklepów komiksowych. Dodruk w drodze.
 
 PS. Za tydzień okładka Kick-Ass 2 (i więcej szczegółów dotyczących albumu).


Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1128 dnia: Listopad 25, 2013, 10:07:48 am »
W sklepie gildii ponownie dostępny Kick-Ass w promocyjnej cenie;)

Offline Julek_

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1129 dnia: Listopad 27, 2013, 11:45:39 pm »

Offline maximumcarnage

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1130 dnia: Listopad 27, 2013, 11:48:07 pm »
Na gildii także, znana jest też cena http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/kick-ass/kick-ass2

Offline mack3

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1131 dnia: Listopad 28, 2013, 12:22:05 am »
I za jaką cenę! (no, to juz zaczyna być porównywalne nawet do WKKM)
Mucha, a jakby nie Mucha.
Mam nadzięję, że pójda za ciosem i jeszcze ciut zejdą w cenie z Batmanem Dark Victory (w porównaniu do LH)... a jeszcze bardziej, że dadzą tę genialna okładkę z DV #1 (wykorzystana później w Absolucie)

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1132 dnia: Listopad 28, 2013, 09:34:08 am »

Offline koziorozec1979

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1133 dnia: Listopad 28, 2013, 09:54:00 am »
Fakt, ostatnio Muszce można tylko przyklaskiwać za jej publikacje: Kickassy, Long Halloween - samo dobro (pomijam tu Jeźdzców apokalipsy którzy scenariuszowo wypadali kiepsko ale sama grafika się broni jako album do oglądania a nie do czytania - czyli rzecz ma się podobnie jak np z Requiem Vampire Knight).

Miejmy nadzieję że dobra sprzedaż tych tytułów (dodruk Kickassa - gratulacje dla Wydawcy) spowoduje zwiększenie tempa publikacji - chciałoby się widzieć kolejne klasyczne Batmany (po Dark Victory mam nadzieję wezmą się za inne klasyki z tym bohaterem), czy inne krótkie zamknięte miniserie tak dobre jak Kickassy, Fell czy Daytripper.

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1134 dnia: Listopad 28, 2013, 10:57:20 am »
Dobra sprzedaż Długiego Halloween i Kick-Ass powinna przyczynić się do kolejnych tego typu publikacji. Starsze Batmany, Superior Millara itp. Pewnie w przyszłym roku dostaniemy Kick-Ass 3. Chciałbym aby All Star Superman sprzedawał się na tyle dobrze, żeby wydali jeszcze Red Son, czy For Tomorrow - ale nie wiem, półtora roku po premierze a komiks wciąż dostępny i to w dużych promocjach...

Offline maximumcarnage

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1135 dnia: Listopad 28, 2013, 11:00:54 am »
A ja bym sobie życzył urozmaicenia oferty o innych bohaterów DC, typu Green Lantern czy Flash.

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1136 dnia: Listopad 28, 2013, 11:15:19 am »
A ja bym sobie życzył urozmaicenia oferty o innych bohaterów DC, typu Green Lantern czy Flash.

Nie ty jeden. Też bym chciał Flasha, czy Green Lanterna, obojętnie czy sprzed New 52, czy z New 52.

Offline maximumcarnage

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1137 dnia: Listopad 28, 2013, 11:18:41 am »
Ja bym jednak wolał sprzed. Pamiętam, że bardzo mi się podobały historie Green Lantern wydane przez TM-Semic.

Offline vision2001

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1138 dnia: Listopad 28, 2013, 11:26:17 am »
Ja bym jednak wolał sprzed. Pamiętam, że bardzo mi się podobały historie Green Lantern wydane przez TM-Semic.
Ja ostatnio wróciłem do wszystkich semicowskich GL:
EMERALD DAWN - rewelacja
reszta - lekka Qpa...
A! I jeszcze świetne WS: Opowieść Gantheta.
Jakby co to można by GL od serii REBORN wydać ;) ale co ja się znam! ;)
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2013, 11:36:00 am wysłana przez vision2001 »
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1139 dnia: Listopad 28, 2013, 11:31:21 am »
Ja bym jednak wolał sprzed. Pamiętam, że bardzo mi się podobały historie Green Lantern wydane przez TM-Semic.

Szmaragdowy świt i The Road Back to klasyka, czytałem niedawno i wciąż robią wrażenie. Niestety seria szybko upadła za czasów Tm-Semic, gdy po latach Egmont wydał Dziedzictwo Green Lanterna, też słabo się sprzedawało, do tego jeszcze kiepska kinowa wersja, która też nie cieszyła się popularnością - w efekcie czego, pewnie ani Egmont, ani Mucha nie tkną Green Lanterna.
 
Ja ostatnio wróciłem do wszystkich semicowskich GL:
EMERALD DAWN - rewelacja
reszta - lekka Qpa...
Nie podobało Ci się The Road Back? To co było później, czyli numery 1-3/94, to rzeczywiście słabizna, ale The Road Back dziś stawiam nawet wyżej od Szmaragdowego świtu. A Ganthet's Tale czytałeś? To muszę sobie powtórzyć, bo nie czytałem tego już kilkanaście lat i nic nie pamiętam.
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2013, 11:35:49 am wysłana przez ramirez82 »

 

anything