Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1609748 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nx87

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1155 dnia: Listopad 29, 2013, 12:14:39 pm »
Cytuj
Ale my układamy im plany już po wydaniu Dark Victory i Justice
No właśnie zauważyłem. Dlatego właśnie wspomniałem o tych dwóch tytułach.

Offline AvengerGT

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1156 dnia: Listopad 30, 2013, 12:28:52 am »
Jeśli chodzi o Batmana, to chętnie bym zobaczył to http://www.dccomics.com/graphic-novels/tales-of-the-multiverse-batman-%E2%80%94-vampire
Czytałem wiele pochlebnych opinii o tym tytule.
O tak, również to takie moje małe życzenie by zostało to wydane u nas w twardej oprawie. Okładka a w szczególności sam Batman na niej to istne arcydzieło a pamiętam że rysunki Kelley Jones były w którymś łączonym już wydaniu Batmana z Supermanem z czasów semika. Dawno czytałem ale takiej kreski się nie zapomina.

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1157 dnia: Listopad 30, 2013, 12:49:42 am »
pamiętam że rysunki Kelley Jones były w którymś łączonym już wydaniu Batmana z Supermanem z czasów semika.
Dokładnie to Batman & Superman 1-3, 7-9/98, czyli początek runu Moencha i Jonesa z Batmana. Bardzo dobre historie!

Offline maximumcarnage

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1158 dnia: Listopad 30, 2013, 12:57:58 am »
Mnie z TM-Semicowych Batmanów najbardziej utkwiły w pamięci historie i rysunki z "Ostatniego Arkhama" i "Maszkaronów". Nawet nie wiem kto rysował te albumy ale pamiętam do dziś, że wywarły na mnie duże wrażenie (nie tylko rysunki ale i historie).

Offline graves

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1159 dnia: Listopad 30, 2013, 12:39:30 pm »
Mnie z TM-Semicowych Batmanów najbardziej utkwiły w pamięci historie i rysunki z "Ostatniego Arkhama" i "Maszkaronów". Nawet nie wiem kto rysował te albumy ale pamiętam do dziś, że wywarły na mnie duże wrażenie (nie tylko rysunki ale i historie).
Ostatni Arkham - to oczywiście Norm Breyfogle :)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline maximumcarnage

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1160 dnia: Listopad 30, 2013, 06:16:20 pm »
Ostatni Arkham - to oczywiście Norm Breyfogle :smile:

Faktycznie. Dzięki.  Jakoś tak mam, że nie przywiązuję wagi do nazwisk rysowników w komiksach superhero. Za dużo tego naraz. Dopiero gdy coś wywrze na mnie wrażenie, to szukam więcej szczegółów. Muszę jeszcze zobaczyć kto rysował "Maszkarony", ale z tego co pamiętam to ten sam gość, który narysował "Lobo - Nieamerykańscy gladiatorzy", a tamten komiks był po prostu zajebisty.

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1161 dnia: Listopad 30, 2013, 06:47:56 pm »
Muszę jeszcze zobaczyć kto rysował "Maszkarony", ale z tego co pamiętam to ten sam gość, który narysował "Lobo - Nieamerykańscy gladiatorzy", a tamten komiks był po prostu zajebisty.

Tak. Cam Kennedy. Narysował też jedną historię z Opowieści wojennych 2 Ennisa, wydanych przez Muchę.

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1162 dnia: Listopad 30, 2013, 06:57:59 pm »
Cam Kennedy narysował także, wydane w naszym kraju, "Mroczne imperium" i "Mroczne imperium 2".
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline Szekak

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1163 dnia: Grudzień 03, 2013, 11:52:01 am »
Czy tylko u mnie drugi tom New Avengers - Sentry - ma przednią okładkę sporo dłuższą niż tylnią?

Offline Jaxx

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1164 dnia: Grudzień 03, 2013, 08:40:14 pm »
Czy tylko u mnie drugi tom New Avengers - Sentry - ma przednią okładkę sporo dłuższą niż tylnią?

Sprawdziłem swój egzemplarz i u mnie jest ok - okładki są równe.

endriu84

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1165 dnia: Grudzień 03, 2013, 09:08:58 pm »
Dzieki, teraz juz wiem, ze jest cos takiego jak tylna strona okladki. A tym bardziej, ze jest cos takiego jak tylnia strona okladki.

Offline Szekak

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1166 dnia: Grudzień 03, 2013, 09:16:41 pm »
Sprawdziłem swój egzemplarz i u mnie jest ok - okładki są równe.
Dzięki wielkie. Miałem podobny problem już z Batmanem ostatnim od Muchy. Innym razem była krzywo ścięta okładka... z Egmontem takich problemów nigdy nie miałem.

Offline Szekak

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1167 dnia: Grudzień 05, 2013, 12:41:57 pm »
Dzisiaj przyszedł do mnie Kick Ass i Kick Ass 2. Oba komiksy są zafoliowane. W końcu, dobra decyzja Muchy.


Różni się czymś dodruk od oryginału, czy jest to dokładnie to samo, w każdym szczególe? Da się jakoś rozpoznać co jest dodrukiem (oczywiście pomijając folie)?

Offline kelen

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1168 dnia: Grudzień 05, 2013, 12:58:33 pm »
Z tego co się dowiedziałem (mam pierwsze wydanie, więc nie mam jak sprawdzić), to na stronie redakcyjnej powinien być wpis "wydanie pierwsze (dodruk)".
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1169 dnia: Grudzień 10, 2013, 12:39:18 pm »
Kick-Ass 2 nie jest taki zły, jak przypuszczałem. W porównaniu z rewelacyjną częścią pierwszą nie wypada dobrze, ale mimo wszystko, to wciąż przyjemna rozrywka. Brakuje tu tego humoru, dominuje rozpierducha i krwawa jatka, ale widać polubiłem Kick-Assa i Hit-Girl na tyle, że ich vendettę dobrze mi się czyta, nawet w takim, mniej doskonałym wydaniu. Dobrze zrobiła Mucha wrzucając przed Kick-Ass 2 chronologicznie poprzedzającą go Hit-Girl - Kick-Ass 2 czytany samodzielnie zaraz po pierwszej części, gorzej by na tym wyszedł, a tak mamy kompletną opowieść z słabszym zakończeniem. Największy zawód, to rysunki Romity JR - uwielbiam go, wiadomo, że w ostatnich latach nie rysuje już tak jak w Punisher: War Zone, czy Daredevil: The Man Without Fear, ale w Kick-Ass 2 chyba dał znać o sobie zbytni pośpiech. Szczerze mówiąc, większy zawód czułem czytając kontynuację doskonałego Trybunału sów, niż czytając Kick-Ass 2.

No to czekamy na Kick-Ass 3.

http://ziniol.blogspot.com/2013/12/zapowiedzi-2014-mucha-comics.html

A na ziniolu o planach Muchy na 2014. Niestety póki co potwierdzony jest tylko Dark Victory na MFKiG. W 2014 mają wydać 5-8 komiksów. Skoro Długie Halloween i Kick-Ass okazały się hitami, oczekuję podobnych tytułów.

« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2013, 07:36:06 pm wysłana przez ramirez82 »

 

anything