Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1610064 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Julek_

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1200 dnia: Styczeń 21, 2014, 07:34:28 am »
Millarworld to nie jest typowy Marvel tylko jego imprint. Chodzi mi o główny Marvel, a nie jego odnóża. '' Kick - Ass '' nie ma nic wspólnego z trykociarzami Marvela. Nawet loga Marvela nie ma na okładce '' K-A ''. Lepiej by to było gdybym napisał, że Mucha nie wyda żadnego trykociarza z głównego Marvela ? Mam ich jeszcze wymienić ? Skończy się WKKM to pewnie wrócą do wydawania Marvela. Z tym DC to nie było potrzebne.

... czyli "Ultimate Spider-Man" to nie jest typowy Marvel bo to imprint Ultimate? Taka samo z serią "Oz"? Cóż to za wynalazek "główny Marvel".

"Kick-Assa" wydał Marvel w imprincie ICON. Tyle w tym temacie. Nie wiem o czym deliberujesz :/

Offline Nawimar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1201 dnia: Styczeń 21, 2014, 07:55:40 am »
Zaryzykuję twierdzenie, że Spider-Man, jako sztandarowy heros Marvela, z miejsca jest kojarzony z Domem Pomysłów. Bez względu czy będzie to Ultimate, 2099 czy jakikolwiek inna linia. Natomiast Dave Lizewski, jako mieszkaniec jakby naszego świata (a przynajmniej na taki stylizowany) już raczej nie. Szczerze pisząc ani przez moment nie wpadłbym na pomysł by kojarzyć go z głównonurtowym Marvelem.
 
A co do Muchy to widzę, że ktokolwiek siedzi za sterami profilu na FB powoli przeobraża się w mistrza suspensu. Wprost pękam z ciekawości co to za nowe tytuły.

Offline Julek_

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1202 dnia: Styczeń 21, 2014, 10:44:19 am »
Ale mi nie dyskutujemy czy Dave Lizewski jest sztandarowym czy nie sztandarowym bohaterem Marvela czy nie, tylko o tym, że "Kick Ass" został (albo nie) wydany przez Marvela.

Offline Nawimar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1203 dnia: Styczeń 21, 2014, 10:48:30 am »
My w ogóle nie dyskutujemy. Stwierdzamy tylko, że zarówno Dave jak i jego alter ego zwykle nie są kojarzeni z Marvelem, a z osobną linią komiksów Millara.

Offline maximumcarnage

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1204 dnia: Styczeń 21, 2014, 10:58:52 am »
Z kim są kojarzeni jest absolutnie nieistotne. Istotnym jest natomiast fakt, że "Kick Ass" został wydany przez Marvela. Nieuprawnione jest więc stwierdzenie, że Mucha nie wydaje żadnych komiksów Marvela.

Offline Nawimar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1205 dnia: Styczeń 21, 2014, 11:00:59 am »
Czytelnicy mają inne zdanie :)

Offline maximumcarnage

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1206 dnia: Styczeń 21, 2014, 11:03:28 am »
Czytelnicy mają inne zdanie :smile:

Mogą mieć, tylko że to zdanie mija się z prawdą.

Offline Nawimar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1207 dnia: Styczeń 21, 2014, 11:06:52 am »
Napisz zatem do Marvela. Rozjaśnią Ci tę sprawę.

Offline maximumcarnage

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1208 dnia: Styczeń 21, 2014, 11:31:00 am »
Napisz zatem do Marvela. Rozjaśnią Ci tę sprawę.

Nie ma takiej potrzeby. Doskonale rozumiem poruszaną kwestię. Ty chyba jednak nie do końca.

Offline Nawimar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1209 dnia: Styczeń 21, 2014, 11:36:11 am »
Już parokrotnie wydawało Ci się, że coś "doskonale" rozumiesz. Po czym wychodziło jak zwykle ;)

Offline maximumcarnage

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1210 dnia: Styczeń 21, 2014, 11:44:28 am »
Już parokrotnie wydawało Ci się, że coś "doskonale" rozumiesz. Po czym wychodziło jak zwykle :wink:

Mnie się nie wydaje, gdyż opieram się na sprawdzonych danych. Mistrzem przypuszczeń jesteś raczej Ty.

Ale żeby zakończyć tę żenującą dyskusję, w której nie masz żadnych argumentów, podaję linka http://multiversum.pl/p/1039/5494/kick-ass-cover-a-sc-przelicznik-promocyjny-2-00--marvel-comics-tomy-sc-tpb-i-gn-oraz-hc.html
Dla ułatwienia podam, że trzeba przeczytać rubrykę "wydawnictwo". To kończy wszelkie przypuszczenia.

Offline Nawimar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1211 dnia: Styczeń 21, 2014, 11:49:18 am »
Dlaczego od razu "żenującą"? Nie nadużywaj skrzydlatych słów, a miast tego napisz w wolnej chwili do Marvela zapytanie czy możesz spodziewać się "Kick-Ass" w ramach WKKM :) Zobaczymy co Ci odpiszą.

Offline maximumcarnage

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1212 dnia: Styczeń 21, 2014, 11:53:03 am »
Dlaczego od razu "żenującą"? Nie nadużywaj skrzydlatych słów, a miast tego napisz w wolnej chwili do Marvela zapytanie czy możesz spodziewać się "Kick-Ass" w ramach WKKM :smile: Zobaczymy co Ci odpiszą.

Ale cóż to jest za wyznacznik? Elektry i Silver Surfera też nie dostanę w WKKM. To znaczy, że te komiksy nie zostały wydane przez Marvela?
Kompletnie już nie wiem o czym Piszesz. Przedmiotem dyskusji jest to, czy Mucha wydaje komiksy Marvela. Trzeba na to pytanie odpowiedzieć twierdząco:"Tak,wydaje". Kick Ass to komiks wydany przez Marvela. To kończy wszelkie spekulacje.

Offline Julek_

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1213 dnia: Styczeń 21, 2014, 11:54:54 am »
Za każdym razem kiedy myślę, że na forku mnie już nic nie może zaskoczyć wyskakuje Nawimar i rozwiewa moje wątpliwości. Z mojej strony EOT. Jeśli ktoś chce uważać, że Marvel NIE WYDAŁ "Kick Ass" - proszę bardzo, be my guest!

Offline Nawimar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1214 dnia: Styczeń 21, 2014, 12:00:00 pm »
Maximumcarnege: to, że dane studio korzysta z kanałów dystrybucji większego wydawcy nie oznacza, że jest częścią tej korporacji. Tym bardziej, gdy ma pełną samodzielność nad utworem. Mam nadzieję, że nie zaczniesz mi grozić na privie za to, że mam inne zdanie niż Ty...
 
Julku: To straszne.

 

anything