trawa

Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1614839 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline donTomaszek

Mucha Comics
« Odpowiedź #240 dnia: Kwiecień 04, 2008, 12:40:28 am »
Ja rowniez podzielam opinie.
Jak wspomnial .zent nie jest to kozak tytul, ale wart uwagi.
Od siebie dodam, ze kozacko jest narysowany.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline spidey

Mucha Comics
« Odpowiedź #241 dnia: Kwiecień 04, 2008, 01:33:43 am »
Cytat: "reston"
http://komiks.nast.pl/nowosci/6580/Mucha-na-caly-rok/

zapowiedzi - pewne konkrety


zapowiedzi demolują wszystko i wszystkich (wydawców)
biorę niemal wszystko

Cytat: "Spider_Jerusalem"
i teraz czekamy na mega ceny. Ciekawe ile zarządają za Marvels. wole nie zgadywac. :evil:


ja najwyżej się zapożyczę
albo kobita będzie dokładać do interesu (taa już to widzę ;))

jedno jest pewne - przynajmniej w tym roku będę miał co czytać

Offline donTomaszek

Mucha Comics
« Odpowiedź #242 dnia: Kwiecień 04, 2008, 03:12:56 am »
Cytat: "spidey"

zapowiedzi demolują wszystko i wszystkich (wydawców)


Wez, spajdi, przestan pisac takie babole poparte absolutnie niczym. Ze niby co lub kogo demoluja? ze to sa rzeczy wibitne, czy chociazby bardzo dobre?
ze bija Berlin? Basnie? ze demoluja Eisnera? ze to lepsze od Satrapi?
czy moze czegos nie rozumiem :?:

EDIT
sorry, Spajdi, Ty jestes fan mainstreamu. nie pomyslalem o tym wczesniej.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Spider_Jerusalem

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 142
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Misanthropic syndrome
mucha...
« Odpowiedź #243 dnia: Kwiecień 04, 2008, 08:04:03 am »
Cytuj
ja najwyżej się zapożyczę
albo kobita będzie dokładać do interesu (taa już to widzę Wink)


To masz niezła kobite  ;). ja to sie niezle cieszylem jak dostalem od swojej Rok drania na urodziny. A juz mialem zrezygnowac z tego wydania w HC.

Offline badday

Mucha Comics
« Odpowiedź #244 dnia: Kwiecień 04, 2008, 08:47:43 am »
W kwestii dziewczyn: moja wczoraj wyszukała w jakiejś księgarni na odludziu niezdobywalną już Umowę z Bogiem. Przeszła multum krakowskich księgarni aż znalazła ostatni egzemplarz i kupiła. Telefon z tą wiadomością był najradośniejszym momentem tygodnia:) Tak w sumie, to wielkie szczęście być z kimś kto podziela twoje zainteresowania i zakupy:)

Ale wracając do tematu: Marvels podobno za ok 80zł w HC
Jakoś nie wróżę sukcesu

Offline Tiall

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 836
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Mucha Comics
« Odpowiedź #245 dnia: Kwiecień 04, 2008, 09:59:58 am »
Cytat: "xionc"
Ten Loveless co cos wartego przeczytania, czy tylko atutem jest nazwisko scenarzysty?


o Loveless pisałem tutaj: http://www.kazet.bial.pl/2005_04/z_loveless.htm

i tutaj: http://www.kazet.bial.pl/2006_01/z_loveless.htm

niezła seria, mnie się podoba

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Mucha Comics
« Odpowiedź #246 dnia: Kwiecień 04, 2008, 11:11:36 am »
Ja tam się cieszę, że polski czytelnik będzie mógł poczytać Surfera, bo to świetny komiks jest, przepięknie narysowany i napisany z werwą. Miło, że Bendis się pojawia (aczkolwiek wolałbym Alias, albo goldfish, albo Jinx). Arrowsmith jest nader nowatorskie i na to też warto zwrócić uwagę. Azzarello zaś nie rpzypadł mi do gustu, ale to rzecz subiektywna, bo wersternów nie lubię (spodobał mi się w życiu tylko jeden, autorstwa Rosińskeigo)...

Niemniej i tak nic nie kupię z Muchy. Posiadam już większość pozycji wydawanych przez to wydawnictwo....

Offline redkac

Mucha Comics
« Odpowiedź #247 dnia: Kwiecień 04, 2008, 12:36:44 pm »
Cytat: "spidey"
ja najwyżej się zapożyczę
albo kobita będzie dokładać do interesu (taa już to widzę ;))

śmieszny jesteś. narzekasz na wysokie ceny od innych wydawców, a jak Mucha coś wydaje to masz zamiar się zapożyczyć, albo kobitę pod latarnię wysłać ;) no offens

napisz uczciwie, że inne komiksy niż mainstream ci się nie podobają zamiast psioczyć na ceny.
o dobrze, że komuś jest dobrze. I bardzo dobrze.

Offline spidey

Mucha Comics
« Odpowiedź #248 dnia: Kwiecień 04, 2008, 11:37:32 pm »
A kiedy ja tak ostatnio na ceny narzekałem? taaa Trupy tylko bardziej chodziło mi tu o stosunek cena/jakość wydania. A że inne komiksy niż mainstream mi nie podchodzą to też nie do końca tak jest, w końcu zagłosowałem na "Piekło, niebo" jako najlepszy komiks lutego. tjaaa zaraz ktoś napiszę że wyjątek tylko potwierdza regułę ;) a z kobietą to była tylko ironia, ona nie cierpi komiksów i w życiu nawet złotówki by do jednego nie dołożyła.

Cytat: "badday"
Ale wracając do tematu: Marvels podobno za ok 80zł w HC
Jakoś nie wróżę sukcesu


A skąd to info?
Swoją drogą można by było zorganizować jakąś większą akcję z prośbą o wywalenie z posady tłumacza Tomasza Sidorkiewicza. Po aktualizacji strony podali adres do kontaktu - info@muchacomics.com. Ja już im parę słów napisałem tyle tylko że jeśli maile odbiera Nurek to tak jak grochem o ścianę tłuc zapewne.

Offline MrE

  • Młodszy Terminator
  • **
  • Wiadomości: 122
  • Total likes: 0
  • no donnie, these men are Comics Fans
Mucha Comics
« Odpowiedź #249 dnia: Kwiecień 05, 2008, 08:49:35 am »
Cytat: "spidey"
A kiedy ja tak ostatnio na ceny narzekałem? taaa Trupy tylko bardziej chodziło mi tu o stosunek cena/jakość wydania. A że inne komiksy niż mainstream mi nie podchodzą to też nie do końca tak jest, w końcu zagłosowałem na "Piekło, niebo" jako najlepszy komiks lutego. tjaaa zaraz ktoś napiszę że wyjątek tylko potwierdza regułę ;) a z kobietą to była tylko ironia, ona nie cierpi komiksów i w życiu nawet złotówki by do jednego nie dołożyła.

Cytat: "badday"
Ale wracając do tematu: Marvels podobno za ok 80zł w HC
Jakoś nie wróżę sukcesu


A skąd to info?
Swoją drogą można by było zorganizować jakąś większą akcję z prośbą o wywalenie z posady tłumacza Tomasza Sidorkiewicza. Po aktualizacji strony podali adres do kontaktu - info@muchacomics.com. Ja już im parę słów napisałem tyle tylko że jeśli maile odbiera Nurek to tak jak grochem o ścianę tłuc zapewne.


http://serwis.komikslandia.pl/news.php?id=450

"Mucha donosi, że już niedługo, bo jeszcze w kwietniu wyjść ma pierwszy tom "Loveless" [kosztować ma on ok. 39 złotych], a w maju - znakomite "Marvels", wydane w haceku [ok. 80 złotych].
leMur"
I'm a master for these cookies

Offline Anonimowy Grzybiarz

Mucha Comics
« Odpowiedź #250 dnia: Kwiecień 05, 2008, 01:56:10 pm »
zapowiedzi świetne. Pewnie gorzej będzie z cenami... Ale i tak pewnie większość kupię :)  Mucha bije na głowę resztę wydawnictw.

Offline Julek_

Mucha Comics
« Odpowiedź #251 dnia: Kwiecień 06, 2008, 12:34:42 pm »
Spidey, do cholery, czemu Ty sobie nie sprawisz oryginałów?

Konkurencyjna cena, znakomite wydanie, gwarancja, że nikt nie spieprzy tłumaczenia i uczucie obcowania z prawdziwie amerykańskim komiksem. Na kij się handryczysz z polskimi wydawcami, skoro taki Ci to wadzi?

Offline nayroth

Mucha Comics
« Odpowiedź #252 dnia: Kwiecień 06, 2008, 04:03:27 pm »
A co niby zmieni to, że Spidey sprawi sobie oryginały? Spieprzone tłumaczenia, cena itd. będą takie jak do tej pory i tak samo warte handryczenia jak wczesniej... A odpowiadając na pytanie, to pewnie dlatego się handryczy bo mu to wadzi, nie?

Offline spidey

Mucha Comics
« Odpowiedź #253 dnia: Kwiecień 06, 2008, 09:58:17 pm »
Cytat: "xDrugiejSzansy"
Spidey, do cholery, czemu Ty sobie nie sprawisz oryginałów?


Uwierz mi że sobie sprawiam od czasu do czasu (głównie zeszyty). Ale kupuję niemal wszystko co z nurtu superhero w naszym nadwiślańskim kraju wyszło. Takie moje małe kolekcjonerskie zboczenie. Więc handryczyć chyba mogę jeśli jest ku temu powód.

Offline nori

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #254 dnia: Kwiecień 21, 2008, 10:01:24 am »
Co prawda tę informację dubluję, bo już wkleiłem ją w temacie o Mandragorze, ale nie mogłem się powtrzymać...
Cytat: Yaqza na komiks.nast.pl

od wczoraj Pan Nurzyński oficjalnie współpracuje z Mucha Comics i zajmować się będzie sprawami tego wydawcy w Polsce.

Mucho trzymaj się, "Destruktor" przybył  :badgrin:

Od jakiegoś czasu mam problem z nabyciem komiksów muchy - chodzi o sklepy stacjonarne (kraków !). Przyczyna leży dalej - brak tych tytułów w hurtowniach. Więc co z hurtowniami ? Nie mogą się dogadać z wydawcą: Muchą - a dokładniej z ich przedstawicielem.

Który podobno jest niekompetentny, mało wiarygodny i robi same problemy.

Jednym słowem buc - i wybaczcie to wyrażenie ale w***** mnie gdy okaże się że wydawnictwo upada nie dlatego że nie ma kupców na swoje pozycje, ale z własnej głupoty.

Nie wiem czy chodzi o Pana którego nazwisko pojawia się w cytacie, ale znając jego dorobek...

Przepraszam za ton, ale musiałem się wyżalić...
https://8studs.wordpress.com - trochę  o klockach LEGO, komiksach oraz filmach