trawa

Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1616202 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wolf85

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3480 dnia: Maj 09, 2016, 11:24:55 am »
Jeżeli podobał Ci się GC lub Lazrus to faktycznie jest podobnie graficznie, Gaydos ma podobny styl do Larka, zresztą obaj pracowali potem przy Pulsie.
Otaczają mnie idioci, w liczbie trzech

Offline 8azyliszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3481 dnia: Maj 09, 2016, 11:32:09 am »
Ten jeden zeszyt GC co czytałem to mi się nie podobał. Ale JJ mnie jakoś bardziej przekonuje niż krawężniki z Gotham.

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3482 dnia: Maj 09, 2016, 12:04:41 pm »
Ten jeden zeszyt GC co czytałem to mi się nie podobał. Ale JJ mnie jakoś bardziej przekonuje niż krawężniki z Gotham.
Tylko jesteś świadom że pod względem treści to nie jest takie zwykłe superhero gdzie piorą się po mordach co 2 stronę, a z tego co się orientuje to ty takie właśnie rzeczy wolisz. I mimo że pisze to Bendis to jest komiks całkowicie inny niż wydawane u nas obecnie jego All New X-men. Więc nie pisz później jaki to zły komiks jest bo zostałeś ostrzeżony i to nieraz. A cena wg mnie jest całkiem dobra. Mam tylko nadziej że po wydaniu 4 tomu Mucha zdecyduje się na jeszcze The Pulse.

Ja mam nadziej że jeśli Alias dobrze się sprzeda to Mucha zdecyduje się w przypadku nowego serialu Marvel jakim będzie Iron Fist na wydanie u nas The Immortal Iron Fist Eda Brubakera / Matta Fractiona, w końcu to tylko 5 tomów, a Brubaker chyba dobrze się im sprzedaje (najpierw Fatal, teraz ruszają z Velvet), spokojnie ta seria mogła by wejść po Alias. Nie liczę żeby ruszyli Kapitan Amerykę Brubaker (podziękowania dla WKKM :sad: ) a szkoda.
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2016, 12:34:21 pm wysłana przez mkolek81 »

Offline 8azyliszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3483 dnia: Maj 09, 2016, 12:22:12 pm »
I bardzo dobrze, bo All New X-Men od 2 tomu ssą po całości. I nie - mi nie chodzi tylko o bójki, ale o to by fabuła miała jakiś sens. I cel. A nie że bohaterowie stoją w miejscu i użalają się nad sobą. Np w takiej Catwoman scenariusz prawie w całości mi się podobał, mimo, że nie był to ciąg walk czy czegoś podobnego.

Offline Antari

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3484 dnia: Maj 09, 2016, 12:39:29 pm »
Ja mam nadziej że jeśli Alias dobrze się sprzeda to Mucha zdecyduje się w przypadku nowego serialu Marvel jakim będzie Iron Fist na wydanie u nas The Immortal Iron Fist Eda Brubakera / Matta Fractiona, w końcu to tylko 5 tomów, a Brubaker chyba dobrze się im sprzedaje (najpierw Fatal, teraz ruszają z Velvet), spokojnie ta seria mogła by wejść po Alias. Nie liczę żeby ruszyli Kapitan Amerykę Brubaker (podziękowania dla WKKM :sad: ) a szkoda.

Świetny pomysł. Uwielbiam duet Fraction Aja i na dokładkę Brubaker.

Offline Szczoch

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 769
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ani czarny, ani kwadrat, ani na białym tle.
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3485 dnia: Maj 09, 2016, 12:57:53 pm »
naEkranie wrzuciło przykładowe strony JJ. Rzeczywiście - luksus nie jest.

Rodzaj rysunków, ich kolorystyka i klimat idealnie pasują do tej brudnej, z lekka depresyjnej historii.
Ale pocieszę 8azyliszka i innych nieprzekonanych: pod koniec runu będzie rysował też nasz milusiński Mark Bagley (bardzo dowcipnie wykorzystany).

Mam tylko nadziej że po wydaniu 4 tomu Mucha zdecyduje się na jeszcze The Pulse.

Ja mam nadziej że jeśli Alias dobrze się sprzeda to Mucha zdecyduje się w przypadku nowego serialu Marvel jakim będzie Iron Fist na wydanie u nas The Immortal Iron Fist Eda Brubakera / Matta Fractiona

W Pulsie dobrnąłem bodaj tylko do 3 czy 4 zeszytu. Zmiana konwencji i nastroju była jednak dla mnie zbyt szokująca (na minus).
Za to pomysł na "Iron Fista" świetny. Nie jestem jakimś wielkim fanem tej historii ale pierwsze dwa trejdy czytało mi się w dobrze. Przy czym o dziwo wolę historię "The Seven Capital Cities of Heaven" niż słynną "The Last Iron Fist Story".
A poza tym uważam, że "Iznogud" oraz "Saga o Potworze z Bagien" powinny zostać w całości wydane po polsku.

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3486 dnia: Maj 09, 2016, 01:03:19 pm »
Ja mam nadziej że jeśli Alias dobrze się sprzeda to Mucha zdecyduje się w przypadku nowego serialu Marvel jakim będzie Iron Fist
Dużo większe szanse na Punisher MAX.

Nie liczę żeby ruszyli Kapitan Amerykę Brubaker (podziękowania dla WKKM :sad: ) a szkoda.
Przecież WKKM tego nie blokuje (już chyba sami stracili prawa do tomu 50 czy coś koło tego)

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3487 dnia: Maj 09, 2016, 01:06:16 pm »
W Pulsie dobrnąłem bodaj tylko do 3 czy 4 zeszytu. Zmiana konwencji i nastroju była jednak dla mnie zbyt szokująca (na minus).
Tak Pulse to już inny klimat, ale wydanie tego wraz z New Avengers - Kolektyw, domknęło by wątki JJ. Nie mówię że to obowiązkowe, tylko fajnie jakby się to ukazało, ale szanse są nikłe bo chyba Pulse wchodzi w skład kolekcji MMH.

Dużo większe szanse na Punisher MAX.
Przecież WKKM tego nie blokuje (już chyba sami stracili prawa do tomu 50 czy coś koło tego)

Punisher MAX to bardzo dobry pomysł, zresztą pytałem Muche o Punishera Jasona Aarona i Grega Rucki (w miarę nowe serii oraz znani i lubiani scenarzyści), zobaczymy może Mucha się zdecyduje.
WKKM nie blokuje ale tu jest problem z tym że początki tego runu masz w kolekcji, więc jak to zacząć wydawać?? Od połowy czy znowu od pierwszych numerów, zresztą podobną sytuacja jest z kilkoma innymi seriami (New X-men Morrisona, Spiderman Straczyńskiego, itd.)
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2016, 01:14:11 pm wysłana przez mkolek81 »

Offline Malibu

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3488 dnia: Maj 09, 2016, 01:30:40 pm »
Punishera Maxa J.Aarona praktycznie zawsze im podpowiadam w komentarzach, może wysłuchają naszych próśb :D
Szkoda, że Mucha nie ma tutaj konta tak jak Lain czy Taurus

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3489 dnia: Maj 09, 2016, 01:32:07 pm »
Najpierw Punisher MAX Ennisa  :smile:


Offline donTomaszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3490 dnia: Maj 09, 2016, 01:54:33 pm »
Tylko i wylacznie w takiej kolejnosci  :wink:
Niedawno odswiezylem sobie MAX Ennisa. In The Beginning oraz The Slavers to chyba moje ulubione historie. Zaraz potem Up is Down... oraz Kitchen Irish. Ta seria jest czad. Run Aaron tez daje rade,
Spoiler: pokaż
podoba mi sie przemodelowanie koncepcji utraty rodziny - kto czytal ten wie ;-)
, ale jednak w ogolnym rozrachunku, nie ma takiego opadu szczeny. No i rysuje Dillon, ktorego niecierpie.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Malibu

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3491 dnia: Maj 09, 2016, 02:09:15 pm »
No to Ennis a później Aaron :D, ktoś w ogóle lubi jak rysuje Dillon?XD
Na NaEkranie przykładowe strony z Velvet.

Chciałbym aby Mucha zainteresowała się jeszcze jakąś seria z Image :)

Offline rzem

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3492 dnia: Maj 09, 2016, 02:22:54 pm »
Tak, reaktywacja w naszym kraju Punishera to moje wielkie marzenie.
Liczę, że serial o tym przesądzi.


I nie lubię Dillona (w Punisherze).


Ale ten Ennisowski MAX nie powtarza się z Punisherem z Mandry i WKKM?

Offline donTomaszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3493 dnia: Maj 09, 2016, 02:31:24 pm »
Ale ten Ennisowski MAX nie powtarza się z Punisherem z Mandry i WKKM?
Ani troche.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline rzem

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3494 dnia: Maj 09, 2016, 02:33:04 pm »
Ani troche.
No to wspaniale. Dillon, nie Dillon, brałbym. Dzięki za odpowiedź.

 

anything