Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 950463 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Feldkurat

• Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4500 dnia: Czerwiec 08, 2017, 09:34:44 am »
"Wytches" zapowiada się ciekawie, choć pewnie będę zniesmaczony kreską, podobnie jak w "Outcast". I abstrahując od indywidualnego poczucia estetyki, to jednak takie bazgroły przeszkadzają w odbiorze komiksu. Pamiętam że w "Outcast" był taki moment, że rysownik "zrobił zbliżenie" na jakiś istotny dla historii detal, a ja najzwyczajniej w świecie nie rozpoznałem co rysunek przedstawiał. Jednakże "Outcast" jest jednym z nielicznych komiksów, które zamierzam kupować, pomimo ogromnej niechęci do warstwy graficznej i podejrzewam, że podobnie będzie z "Wytches".

Offline death_bird

« Odpowiedź #4501 dnia: Czerwiec 08, 2017, 09:34:10 pm »
@Death-bird- mnie "Wytches" podobały się bardzo. Tak pisałem świeżo po lekturze-  http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,39708.0.html  -ale, jak widać w dalszej części wątku , nie wszystkim przypasował ten komiks :smile: Życie, panie.
Kurczę, muszę pamiętać o zakupie dwójek HarrowC i Outcasta....

Tak teraz widzę, że przy kolejnym zamówieniu będę się boksował pomiędzy "Wytches" i "Wonder Woman" Azzarello.
Życie to sztuka wyboru...  :doubt:
Dzięki.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline Antari

« Odpowiedź #4502 dnia: Czerwiec 12, 2017, 12:42:56 am »
Wiadomo już coś na temat premier z czerwca? Kiedy kolejny tom Alias? W sumie już prawie połowa czerwca...

Offline parsom

« Odpowiedź #4503 dnia: Czerwiec 12, 2017, 07:29:15 am »
Jak Outcast ma się do serialu? Bo już się pogubiłem co było najpierw i czy jakoś się na sobie opierają. Serial jakoś mi nie zaskoczył, chociaż trzeba przyznać, że obejrzałem tyko ze dwa odcinki wyrwane z serii.
No i słowem - dobre to?
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline Ryba2111

« Odpowiedź #4504 dnia: Czerwiec 12, 2017, 09:00:38 am »
Najpierw komiks, potem serial. Ogólnie szału nie ma. Fabularnie wszystko wolno się rozwija, w pewnym momencie staje się nawet nużące. Aktualne numery wychodzące w USA trochę ruszyły fabułę do przodu i coś się zaczyna wyjaśniać. Graficznie bardzo klimatyczny komiks.

Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline robbirob

« Odpowiedź #4505 dnia: Czerwiec 12, 2017, 12:36:27 pm »
Wiadomo już coś na temat premier z czerwca? Kiedy kolejny tom Alias? W sumie już prawie połowa czerwca...
Według ich katalogu mają wyjść Alias i Wytches.
Nie ma jeszcze konkretnych wiadomości, bo przecież dopiero co wyszły majowe nowości. Zresztą konkretne info od Muchy pojawia się zaledwie kilka (5-7) dni przed premierą.

Offline Wolf85

« Odpowiedź #4506 dnia: Czerwiec 12, 2017, 08:03:42 pm »
Najpierw komiks, potem serial. Ogólnie szału nie ma. Fabularnie wszystko wolno się rozwija, w pewnym momencie staje się nawet nużące. Aktualne numery wychodzące w USA trochę ruszyły fabułę do przodu i coś się zaczyna wyjaśniać. Graficznie bardzo klimatyczny komiks.
Nie zgadzam się z niczym oprócz tego, że szata klimatyczna. Komiks miód. Każdy ma swoje zdanie :)
Otaczają mnie idioci, w liczbie trzech

Offline Ryba2111

« Odpowiedź #4507 dnia: Czerwiec 12, 2017, 09:44:16 pm »
Fajnie :)

Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline Wolf85

« Odpowiedź #4508 dnia: Czerwiec 17, 2017, 09:41:10 am »
Jasne, każdy ma prawo do swojej opinii, filmów Kubricka też nie znoszę :)
Otaczają mnie idioci, w liczbie trzech

Offline Antari

« Odpowiedź #4509 dnia: Czerwiec 23, 2017, 04:31:44 pm »
No i został nam tydzień do końca czerwca. Czyżby czerwiec bez żadnej premiery Muchy?

Offline wujekmaciej

• Stolnik bracki
  • Total likes: 0
  • City of Smoke...
« Odpowiedź #4510 dnia: Czerwiec 24, 2017, 02:35:07 pm »
z raczej pewnego źródła wiem, że Alias i Wytches dopiero w lipcu :(

Offline robbirob

« Odpowiedź #4511 dnia: Czerwiec 26, 2017, 12:59:39 pm »
z raczej pewnego źródła wiem, że Alias i Wytches dopiero w lipcu :sad:
Może to i dobrze. Z tego co widzę, miesiące czerwiec i lipiec będą trochę spokojniejsze. KG wychodzi w lipcu, a w czerwcu nie. Scream wychodzi gdzieś na przełomie, jako pakiet czerwcowo-lipcowy.

JanT

• Gość
« Odpowiedź #4512 dnia: Czerwiec 27, 2017, 07:11:22 pm »
Wczoraj z FB:

"Katalog określa daty przybliżone. Wszystkie tytuły z katalogu się ukażą. Wiedźmy leżą w drukarni. Kwestia kilku tygodni. O konkretnej dacie premiery poinformujemy w osobnym komunikacie."

Pytanie było o Wytches.

Offline mappy

« Odpowiedź #4513 dnia: Czerwiec 27, 2017, 09:14:51 pm »
Mogę się mylić ale Mucha składając w danym roku zapowiedzi zawsze wydawała wszystko co było powiedziane, że wyda.

Offline Murazor

« Odpowiedź #4514 dnia: Czerwiec 27, 2017, 09:21:16 pm »
Też mi się tak wydaje.

Chociaż drażni mnie to ich ciągłe przesuwanie premier i tłumaczenie się, że "terminy w katalogu są tylko orientacyjne". Naprawdę nie wiedzą miesiąc wcześniej kiedy drukarnia im coś wydrukuje? Przecież zlecając wydruk mają termin do wykonania przez podwykonawce. Nie liczę sytuacji losowych jak powódź/awaria maszyny itp.