Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1637850 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4635 dnia: Sierpień 21, 2017, 02:14:47 pm »
Taki UXF będzie za około 71
To okładkowa 100/105 zł? Nie wydaje mi się  :smile:

A Chew 7 ma jaką cenę?

Offline robbirob

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4636 dnia: Sierpień 21, 2017, 02:16:48 pm »
@Jaxx
W sumie masz rację. Pewne ceny pojawią się jak Mucha ogłosi ile każdy komiks będzie kosztował.
Swoją drogą Miracleman z taką ceną to coś w granicach Wiedźm Snydera, a objętościowo to też takie samo, więc cena bardzo prawdopodobna.

@JanT
Kto wie. To pewnie przymiarki, albo zupełnie w ciemno podane ceny, więc myślę że nie ma co się rozwodzić nad tym.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2017, 02:27:17 pm wysłana przez robbirob »

Offline Antari

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4637 dnia: Sierpień 21, 2017, 02:35:15 pm »
Wiedźmy były w oversized a Miracleman będzie w standard, to też ma wpływ na cenę.

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4638 dnia: Sierpień 21, 2017, 02:38:51 pm »
Wiedźmy były w oversized a Miracleman będzie w standard, to też ma wpływ na cenę.
http://imagecomicsjournal.blogspot.com/2017/07/wiedzmy-porownanie-wydania-muchy-z.html
"Pomysł wyszedł od portugalskiego oddziału wydawnictwa i został zaakceptowany. Nie miał wpływu na cenę okładkową."

Jest to normalna cena Muchy za tyle stron  :smile:

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4639 dnia: Sierpień 22, 2017, 08:20:31 am »
Coś ta Mucha jednak nie może przyspieszyć  :smile:

Poza zapowiedziami wrześniowymi na ten rok zostało 11 tytułów:

Hrabstwo Harrow 3
Outcat 3
Saga 7
Alias 4
Potter's Field
The Wicked + Divine 1
Chew 8
Jupiter's Legacy 1
Descender 1
Empress
The Goddamned 1

Czyli z połowa przejdzie na pierwszą połowę 2018 gdzie tam już powinny być:

Outcast 4
Saga 8
 Hrabstwo Harrow 9
Chew 9
 The Wicked + Divine 2
 Descender 2
Immortal Iron Fist 2
Uncanny X-Force 2

A to nie wszystko  :smile: Musieliby wydawać po 3 tytuły na miesiąc żeby to wydać.

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4640 dnia: Sierpień 22, 2017, 08:23:24 am »
Coś ta Mucha jednak nie może przyspieszyć  :smile:
tu masz wszystko rozpisane http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,39736.15.html
wg tego co podała Mucha (i tam są po 3 tytuły na miesiąc), tak zaliczyli poślizg, ale na razie są tylko dwa komiksy w tył, więc wg mnie jest nieźle i nie trzeba siać paniki i histeryzować

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4641 dnia: Sierpień 22, 2017, 08:35:56 am »
nie trzeba siać paniki i histeryzować
Jakbyś tego nigdy nie robił  :smile:

Na pewno nie wydadzą jedenastu tytułów w 3 miesiące więc się sporo przesunie.
 

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4642 dnia: Sierpień 22, 2017, 08:45:00 am »
Jakbyś tego nigdy nie robił  :smile:
touché my friend
Na pewno nie wydadzą jedenastu tytułów w 3 miesiące więc się sporo przesunie.
mam wrażenie że plany wydawnicze Mucha układała, wtedy kiedy byli przekonani o zakończeniu WKKM, sama pisała ,że kończą współpracę z Hachette i zwiększają tempo, bo będą mieli większe siły przerobowe, ale jak wiadomo dogadali się znowu i te opóźnienia wynikają raczej z tego, zresztą i tak uważam, że jest co czytać, jak im się kilka tytułów ślizgnie na następny rok, to myślę że nic się nie stanie (jedynie co bym chciał to aby w tym roku zakończyli Alias, resztę mogą wydać jak chcą)

Offline laf

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4643 dnia: Sierpień 22, 2017, 09:10:30 am »
Witam wszystkich po ponad 3-tygodniowym urlopie. Mam trochę do nadrobienia, ale nie ukrywam, że wszystkiego nie przeczytałem, dlatego też nie wiem, czy na poniższe pytanie była już odpowiedź:
Co z nowych serii / one-shotów planowanych przez Muchę warto przeczytać? Nie ukrywam, że najbardziej zaciekawił mnie Jupiter's Legacy (choć waham się ze względu na rysunki), a poza tym zaintrygowały Descender i Potter's Field. Co byście polecili spośród muchowych nowości?

szulig

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4644 dnia: Sierpień 22, 2017, 09:21:59 am »
(jedynie co bym chciał to aby w tym roku zakończyli Alias, resztę mogą wydać jak chcą)

ile ma być cześci Alias? Czy to konczy historię całkowiecie?

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4645 dnia: Sierpień 22, 2017, 09:22:40 am »
@MKoloek
Wiadomo że jest co czytać (aż za  :smile: )

Jeśli przez WKKM te obsuwy to się boję co będzie jak dodatkowo ten Conan wystartuje oficjalnie  :biggrin:

Zobaczymy co to będzie i nie ma co się rozwodzić.

@Laf
Na pewno:

Immortal Iron Fist
Uncanny X-Force
The Wicked + Divine
Descender
Secret Service (jak lubisz Millara)
Jupiter's Legacy (jak lubisz Millara)

ile ma być cześci Alias? Czy to konczy historię całkowiecie?
4 ale potem było (łagodniejsze) The Pulse a teraz zaczęła wychodzić seria Jessica Jones tych samych autorów co Alias. Pewnie Mucha powie co dalej po czwartym Alias.

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4646 dnia: Sierpień 22, 2017, 09:50:06 am »
Ja myślę, że Pulse odpuszczą, tym bardziej, że zwieńczenie wątku Jessici i Luka (oraz ich córeczki) jest w wydanym przez nich New Avengers - Kolektyw (szulig, ale sama historia kończy się na tomie 4, a tak naprawdę to zakończenie w NA jest bardzo cukierkowate i średnio pasuje do klimatu serii, spokojnie wątki w serii zostają domknięte). Wg mnie prędzej ruszą z nową serią Jessici Jones, a przemawia za tym między innymi, że to są ci sami twórcy (przypominam wydawanie komiksów Loeba i Sale), a samo Pulse ma znikomy wpływ na historię.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2017, 10:02:44 am wysłana przez mkolek81 »

Offline laf

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4647 dnia: Sierpień 22, 2017, 10:57:07 am »
The Pulse jest zapowiedziany w czeskim odpowiedniku kolekcji SBM, a więc pewno i u nas się pojawi. Natomiast jeśli miałaby to wydać Mucha to ja też sobie odpuszczam.

@JanT, dzięki
Rajtuzy od Muchy biorę (na ogół) zawsze, tak więc w przypadku IF i UX-F, nawet nie ma dyskusji.
TW+TD to jednak nie moja bajka.
SS to one-shot (chociaż przeczytałem, że planowana jest kontynuacja: "A sequel, entitled Kingsman: The Red Diamond, is due to be released on 6 September 2017"), więc faktycznie można się tym zainteresować, tym bardziej, że Millar mi faktycznie podchodzi.
Mam trochę problem z JL. Rozumiem, że w zbiorczych wyszedł dopiero pierwszy tom, zbierający 5 zeszytów, a kolejne części (znowu 5) wyszły na razie w formie zeszytowej. Czyli tak naprawdę nie wiadomo kiedy wyjdzie oryginalny zbiorczy tom, ani tym bardziej kiedy Mucha wyda ten tom. Czyli możemy sobie jeszcze poczekać, tak z rok, jak nie dłużej. Tak więc nie wiem, czy chce mi się to rozgrzebywać. Chyba poczekam sobie na jakieś konkretne recenzje.
Wychodzi na to, że pewniakiem jest tylko Descender. Niebanalna historia, niesamowite rysunki (tak odmienne od tego, co widzimy w komiksach SH), no i pierwszy komiks Lemira w mojej biblioteczce. Natrafiłem też na ciekawą recenzję, która tym bardziej mnie zaciekawiła tym tytułem.

Offline Murazor

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4648 dnia: Sierpień 22, 2017, 11:05:05 am »
Mam trochę problem z JL. Rozumiem, że w zbiorczych wyszedł dopiero pierwszy tom, zbierający 5 zeszytów, a kolejne części (znowu 5) wyszły na razie w formie zeszytowej. Czyli tak naprawdę nie wiadomo kiedy wyjdzie oryginalny zbiorczy tom
Jest w zapowiedzi:
JUPITER’S LEGACY, VOL. 2 TP - Published: August 30, 2017

A co do komiksów, też wezmę IF i UX-F oraz Descendera. Spróbuję też Miraclemana od Gaimana.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2017, 11:10:37 am wysłana przez Murazor »

Offline laf

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4649 dnia: Sierpień 22, 2017, 11:25:16 am »
Dzięki za info. No to może jednak krócej niż rok.

Faktycznie zapomniałem o Miraclemanie, który również jest dla mnie pewniakiem